ik zoen Fenna alleen op de wang of op haar voorhoofd. Hoewel wij van huis uit wel gewend zijn een zoen op de mond te geven toen we klein waren, nu wil ik dat niet meer. Maar ik wil dat ook niet bij Fenna.. van ons niet, van iemand anders al helemaal niet.
Ja precies! En ook als iemand vraagt hoe het ging, op een gegeven moment zei ik maar van "goed" en dan zeiden ze vaak "oh, ik hoorde dat het niet zo goed ging"...pfff...gelukkig is het nu anders! Ik kan nu echt genieten van ons mannetje, net als jullie van Fenna! Heerlijk he?!
ik was ook heel selectief met het zeggen of het goed ging of niet.. meestal zei ik ook gewoon, ja goed.. ze groeit goed haha.. dat was dan het meest positieve aan het verhaal. Maar inderdaad nu is het gewoon genieten! Spuugt Ryan nog? Of is dat bij jullie over? En jullie hadden ook andere voeding toch?
Ik heb echt een superman! Arnoud gaat nu even voor mij naar de supermarkt, omdat ik zin heb in iets lekkers en dat hebben we niet in huis...althans niet waar ik zin in heb. Dus hij rijdt nu even naar de supermarkt voor me, lief he?! Vanaf 1 januari is het trouwens over, dan ga ik proberen nog wat af te vallen!
Ryan spuugt heel af en toe nog, maar niet veel. Een klein mondje zeg maar, maar altijd pas na 1,5 uur of zo na de voeding. En wij hebben Omneo (tegen krampjes). DIe werkt erg goed en die houden we dus ook maar even aan.
Ryan heeft ook nog wel eens last van oprispingen, maar hij begint dan niet meteen meer te huilen, dus hij heeft er zelf geen last meer van. En als straks alle klachten zijn verdwenen, dan kunnen we gaan beginnen met het afbouwen van de medicijnen. Maar eerst maar even zo lekker genieten van ons mannetje!
Fenna spuugt helaas nog best veel (van net na de voeding tot aan de volgende voeding, wanneer je haar oppakt, als ze zelf druk doet, etc.), maar als ze er niet om huilt en ze gewoon verder vrolijk is, maakt dat alles goed!
Precies! Wij maakten ons ook een beetje zorgen om Ryan als hij gaat huilen, dan krijgt hij ook meer oprispingen. Maar volgens de ka kon dat helemaal geen kwaad en Ryan heeft er zelf geen last van, dus we mochten hem rustig even laten huilen, zodat hij uit zichzelf in slaap valt zeg maar. En dat is ook wel heel fijn hoor, ik hoef niet meer direct naar hem te gaan als hij even piept. Dat is voormij ook veel ontspannener.
Als straks het spugen is verdwenen.. pff dan ga ik heeeeeeel hard juichen en gillen! Hihi dan ben ik superblij! Hebben jullie ook zo zin in vooruitgang van je kleine? Ik zit echt zo van: oh het lijkt me leuk als ze straks haar eerste papfles mag, of haar eerste fruit of groentehapje, of als er een fles af mag, of wanneer ze gaat zitten, of wanneer ze gaat rollen. Of ben ik gewoon zo ongeduldig?
Dat deed ik zowieso al niet echt.. behalve als ze driftig ging huilen. Bij gewoon huilen liet ik haar maar even gaan. Moest op een gegeven moment wel, ik werd er gillend gek van anders..
Nee hoor, je bent niet ongeduldig. Dat heb ik ook, ben zo benieuwd hoe het allemaal gaat en zo! En van mij mag Ryan wel iedere dag lachen, vanochtend kreeg ik weer een klein lachje. Dus daar wacht ik ook nog op . En in de tussentijd geniet ik gewoon met volle teugen van mijn mannetje, want straks natuurlijk weer werken (alhoewel ik daar ook wel veel zin in heb hoor!). Zien jullie er trouwens tegenop om weer aan het werk te gaan of hebben jullie er ook veel zin in?
Ik durfde het dus nog niet, maar had wel de mazzel dat Arnoud de laatste 2 weken vakantie had, want anders was ik er ook aan onderdoor gegaan hoor! Doordat Arnoud de afgelopen 2 weken de zorg even heeft overgenomen, kon ik even tijd voor mezelf nemen en zo. En nu gaat hij maandag weer aan het werk, maar het gaat nu zo goed met Ryan dat ik denk dat het wel goed komt!
dit heb ik ook, wil zo graag van die flessen af zodat hij gewoon mee kan eten hahaha dan vinden we het natuurlijk vermoeiend en willen we terug naar de flesjes haha
Allebei eigenlijk...aan de ene kant heb ik er superveel zin in, maar staat het me tegen dat ik van 0 naar 5 dagen ga. Ik had t liever langzaam opgebouwt. Eerste maand 3dagen, 2de maand 4 dagen en 3de maand 3dagen...maja het zij zo zal vast wel goedkomen
Dat komt echt hoor! Fenna lacht nu elke dag.. begroet je ook lachend in bed als ze net wakker is geworden en je verschijnt boven haar bedje. Ze geeft nu zelfs ook schaterlachjes tussendoor . Werk, Dubbel.. wil wel weer naar mijn kindertjes, maar aan de andere kant vind ik het heerlijk om met Fenna te tutten de hele dag, zeker nu ik kan genieten van het mama-zijn.
Hier ook al een verkouden gezin, we hebben allebei keelpijn en zijn verkouden. Cailan lag vannacht ook al te snotteren echt heel zielig. Vond het ook wel een beetje eng. dus wij bij elke voeding met dat neuspeertje aan de gang... Heb alleen niet echt het idee dat het helpt. Iemand ideeen? Volgens mij is er nl niet echt een neusspray voor deze leeftijd? Dus Beterschap aan alle meiden die ook verkouden zijn!
Ik kan niet wachten tot het zover is! Maar ik moet natuurlijk ook rekening houden met het feit dat hij 2 weken te vroeg is geboren, dat telt toch mee. Ach..geduld is een schone zaak. En inderdaad...werk...dubbel, hahaha, ik kan het niet vaak genoeg zeggen. Net als jij kan ik nu ook genieten van het mama-zijn en dan moet ik straks weer werken. Melina: waarom ga je eigenlijk 5 dagen werken als ik vragen mag? Vind je dat niet veel? Niet lullig bedoeld hoor!
Morrighan: wij hebben een neusspray van Otrivin zeg maar speciaal voor baby's. En daarnaast hebben we ook Luuf (dat is een soort dampo ook speciaal voor baby's). En een ui doorsnijden en die onder het bedje leggen wil ook nog wel eens goed helpen voor de luchtwegen.
Ik ga 5 dagen proberen, als ik minder ga werken dan word me functie anders en ga ik de minder leuken dingen doen. En ik vind me nog te jong voor minder eigenlijk, als ik nu al minder ga werken een btje dat idee.