Goed zo meis! Herken je gevoel maar al te goed. Wij beginnen halverwege januari weer met sonja, eerst weer even rust in de tent
Ryan begint ook vaak te huilen omdat hij zijn speen kwijt is, totdat hij slaapt...dan heeft hij z'n speen niet meer nodig. Vanochtend na z'n eerste voeding (om 5.00 uur) begon meneer te brabbelen. Daardoor kon ik dus niet slapen, hahaha. Maar toen ik hem om 8.45 uur wakker maakte, kreeg ik wel een big smile, datmaakte alles weer goed
Dees, inderdaad moedergevoelens tellen boven alles! Debby, haha omgekeerde pop. Dat is inderdaad het effect haha. Lief he zo'n lach van oor tot oor. Genieten!
Lekker dat je er geen last van hebt. Ik moet hier ook zeggen dat mijn eerste ongi me ontzettend meevalt, geen last van krampen, ja hele lichte van een paar seconden, maar voorheen lag ik dubbelgevouwen op bed de dag ervoor en de eerste dag, maar nu kan ik gewoon lekker doen waar ik zin in heb. Oja over lijnen ik ga even dancepadden dat had ik me gisteren voorgenomen. ff lekker zweten hihi.. Tot later! Ben benieuwd hoe lang ik het volhoudt
Hhahaha, ben met Arnoud aan het mailen, er stond een foutje in het fotoalbum, in plaats van "bent" staat er "ben". Dus dat mailde ik even. Nou, zo ging onze correspondentie per mail Arnoud: Hahahaha.....Amsterdamse ouders aan mijn kant ) Ikke: En waar komt "dorst" vandaan dan ) TOELICHTING: Arnoud zegt altijd ipv "durft" "dorst", dat is geloof ik West Fries Arnoud: Uit Groningen? Aap, Noot, Bloemkol, 3 Maand en Dorst TOELICHTING: ik kom uit Groningen (geboren en getogen) en zeg dus altijd ipv "bloemkool" "bloemkol" en in Groningen laten ze vaak de "en" weg, hahaha. Ikke weer: hahaha, ik zeg nooit dorst ) Op dat laatste nog geen antwoord gegeven Als je er niet om kunt lachen...tja, dan had je er denk ik bij moeten zijn
Whaha Ilse, dat noem ik nog eens genoegdoening dat die vorige hulp is veroordeeld! Wow, Jen, dat zijn de betere nachten! Zo Debby, lekker bezig geweest vandaag. Je hebt dan wel eer van je werk he Dees, lekker dat je geen napijn hebt van de spiraal. Ik mag vrijdag...ben benieuwd.... Vanmiddag van 1 tot 4 lekker aan de wandel geweest. Even langs mams in het verpleeghuis en wat boodschapjes. Voel me lekker fris en doorgewaaid. Nu heeft meneer honger....tosso (en dat terwijl ik om 3 uur nog heb gevoed bij mams op de kamer , hongerlapje)
Oh lekker Esther, wandelen! Ik ben vandaag zo druk in huis geweest en Ryan is weg, dus ik ga morgen weer even wandelen. Vind ik gezelliger met Ryan. En ik heb zeker eer van mijn werk, maar moet het nog even afmaken en dat lukt nog niet echt...hahaha
Ja lekker dan.. heb ik de playstation gevonden, de kabels.. maar geen verloopje voor op de tv aan te sluiten.. dus ik bel Jeroen: er ligt een tasje achter de tv met kabeltjes..' Dus ik kijk inderdaad. Verloopje aangesloten.. playstation aan. Geen spel erin.. Spelletjes zijn zoek! Dus ik alle dozen op zolder doorzoeken, kistjes doorzoeken, geen spelletjes.. nou heb ik alles. Playstation, verloopje, dansmat, maar geen spel! Misschien ligt ie nog bij mijn ouders.. daar hebben we het een keer gespeeld.. Maar we hadden nog een ander spel ook.. ook die is nergens te vinden.. jammer.. had er juist wel zin in. Daar gaan mijn goede voornemens.. bewegen is er niet bij dus.. Esther. tosso?
Er is in ieder geval wel iets positiefs te melden hier: Fenna slaapt! Als een roosje.. lekker hoor.. geen gehannes met die speen..
Es kijken of dit nu zo blijft. Oja ik was vergeten haar wat uit te trekken, dus ik heb de dekens maar half over haar heen gedaan.. Volgende keer maillot uit doen, ze heeft nl een jurkje aan.. Doen jullie ook nog shirtjes uit bij inbakeren of dat niet? Ik vind het met een jurkje wel dik ingepakt, die is namelijk ook nog gevoerd.
melina, wat is ht verschil tussen lijnen en streng lijnen? Ben net bij de dokter geweest. Ik heb de Cerazettepil voorgeschreven gekregen. Wat betreft mijn afstervende been, dat heeft te makne met de bevalling en de optater op de bekken, gaat vanzelf over. Wat betreft mijn carpaaltunnelsyndromige vinger. HEt is geen CPS maar wss een ontstoken nagel, aan de binnenkant van de vinger. 1 weekje betadine smeren en dan moet het over zijn.
Hey Maria, Goed om te horen dat het allebei weer over gaat. TOch maar goed dat je nog even naar je vinger hebt laten kijken...nu is het zo over hopelijk1
pff lekker dan, had je dus al eerder vanaf kunnen zijn die nagel? Gelukkig kan je er nu wat aan doen. Hoop voor je dat je been ook snel geneest.
Zo even een klein opruim woede gehad, ik wil nog meer doen maar weet niet wat, dus maar even eenbak koffie genomen hihi Quinn heeft trouwens bijna geen behoefte meer aan speen sinds hij ingebakerd is, vind ik allang best, want het is een elende omdat weer af te leren namelijk. Tot hoelang gaan jullie de speen gebruiken denken jullie?