Wow gefeliciteerd Esther met jullie eerste doorslaapnacht! Inderdaad dat het de eerste van een grote reeks goede nachten mag zijn Melanie, hoe is het gegaan met je kleine grote man? Masha, wat leuk dat je weer wat van je laat horen. We maakten ons al zorgen. Gelukkig gaat het weer de goede kant op, maar die longonsteking is niet fijn zeg. Hoop dat je snel weer helemaal opgeknapt bent! Listy, wat leuk dat het bij jullie vanaf 8 weken al mag. Tjonge wat een verschillen zeg. Bij de één acht weken, bij de ander 4-5 maanden. Nou ja iig veel plezier. Ben erg benieuwd hoe het is gegaan. Hier gaat het inmiddels de goede kant uit! Joehoe. Fenna slaapt weer standaard de nachten door en we zijn langzaamaan de fles aan het ophogen (dank je voor je tip Debby!) Nu zit er 10cc bij per fles, als dit goed blijft gaan, gaan we morgen of overmorgen verder met nog eens 10cc per fles. Tot we op de 200cc per fles zitten zonder te spugen. Nu drinkt Fenna dus ipv 750cc op een dag 800cc op een dag! Zit ze iig weer ff boven het gemiddelde. Fijn hoor! Ben vanmorgen alweer actief geweest. Had gisteren me voorgenomen om deze week weer vroeger eruit te gaan, was gisteren 9 uur en vandaag 8 uur. Dus het gaat de goede kant op. Heb nu alweer 3 wassen opgevouwen en weggewerkt. Straks nog even pleetje schrobben en hopelijk komt mijn pakketje met kleertjes vandaag binnen, dan ga ik die ook nog wassen.. ben erg benieuwd wat er allemaal voor moois in zit.
hmm es even vragen dan voordat ik met Fenna ga zwemmen donderdag.. heb afgesproken dat ik donderdag met mijn moeder en Fenna ga kijken wat ze ervan vindt.. maar we gaan woensdag eerst samen zwemmen, kan ik het meteen vragen. Goede Linda!
nou het is super goed gegaan, kreeg nog net een zoen van hem maar eigenlijk had hij het al te druk met de zandtafel. En eigenlijk heb ik zelf ook geen moeite mee, het is wel ineens rustig in huis. Zefanja is heerlijk in zijn uppie aan het spelen nog wel een beetje onwennig. Maar vanmiddag is ie al weer thuis. De dag begint nu wel vroeg om 6.00 uur.
Jeej, ik heb ein-de-lijk mijn zw. dagboek kunnen wegbrengen naar de kopy-shop. Het heeft even geduurd, maar vrijdag kan ik hem ophalen. Kan ik volgende week gaan inplakken.
Goed van je Melanie! Valt dus mee. Lekker dat hij zich al lekker op zijn gemak voelt. Wat ik al zei, dat speelgoed maakt een hoop goed
Ow Tari, het is ook vaak moeilijker voor de mamas dan voor de kinderen zelf. Van die ouders die nog een half uur met hun kop tegen de ruit aan blijvenstaan! Zal wel spannend zijn geweest voor allebei. Ben erg benieuwd hoe het gaat vandaag!
Denk het, hoop dat ie komt voordat ik naar het zkh ga voor de controle. Heb ook het een en ander besteld voor die armbandjes dus daar wacht ik ook op.
Haha, herkenbaar Maria.. inderdaad en dan tranen met tuiten en dan gaan die kinderen ook soms huilen omdat hun moeder huilt. Andere hebben niet eens door dat hun mama bij het raam staat
Ja, die kinderen gaan dan meehuilen inderdaad. En vaak als moeder weg is is het binnen 1 seconde ook over.
ja ook dat, en dan denkt moeder, dat hun kind het vreselijk vindt, terwijl ze de grootste lol hebben op school en als ze dan uit school komen zijn ze super vrolijk..