November 2007 mama's

Discussion in 'De mama's' started by , Nov 14, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    ja dat is t wel, die meiden ook 2 laptops plasma telefoons zonder limiet :rolleyes:
     
  2. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Oh, mooi rachel.
     
  3. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    het zou 30 per week moeten zijn hahah
     
  4. Valerie

    Valerie Fanatiek lid

    Jun 22, 2007
    4,206
    1,041
    113
    Female
    ... en weer even een korte update van mij. Ik voel me nog steeds niet optimaal, dus ik houd het even bij dit ego berichtje. Het bloedverlies is minder, maar nog steeds extreem veel. Dit heb ik nog nooit eerder in deze hoeveelheden meegemaakt bij een menstruatie, alleen maar na de bevalling en zo voel ik me nu ook. Als ik sta, sta ik te trillen op mijn benen en ik zie vlekken voor mij ogen. Ik heb inmiddels zowel de huisarts als de verloskundige gesproken en beiden zeggen dat het niet zorgwekkend is. :confused: Het gebeurt vaker dat de eerste menstruatie na de bevalling met heel veel bloedverlies en bloedstolsels gepaard gaat. En daarom voel ik me dus ook zo slap. Dat hadden ze me ook wel eens tijdens mijn zwangerschap mogen vertellen, want ik heb me gisteren toch wel flink zorgen gemaakt. (In gedachten was ik mijn 'vluchttas' voor het ziekenhuis al weer aan het inpakken. :( ) Dus jullie zijn bij deze gewaarschuwd dat dit kan gebeuren... (al is dit volgens mij wel heel extreem)

    Vannacht heb ik slecht geslapen van de pijn en ondanks de voorzorgsmaatregelen (2 onderbroeken aan, kraamverband erin, handdoek op matras), heb ik vanmorgen mijn bed kunnen verschonen. :( Maargoed, het positieve is dat ik me al iets beter voel dan gisteren en daarom hoef ik me volgens de vk geen zorgen te maken. Alleen als het weer erger wordt, dan moet ik terugbellen.

    Ik doe het vandaag rustig aan. (Op advies van de ha en van de vk, maar ik kan ook niet anders...) Misschien dat ik vanmiddag even aan de slag ga met de foto's van zaterdag, maar anders komt dat later deze week wel. Jullie houden ze in elk geval nog van me tegoed! Fijne dag allemaal (en een hele feestelijke dag gewenst voor Melanie - gefeliciteerd met Angelus) en tot later. (Ik zag allemaal leuke voorstellen voorbij komen voor mini-meets, ik ben binnenkort ook graag weer van de partij. :D ) Liefs van Serafijntje.
     
  5. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Fijn dat het 'niks bijzoneders' is Serafijn, en idd erg jammer dat ze dat niet eerder vertelt hebben.

    Ik denk dat ik ook aan het menstrueren ben, en dat het '' fietsen" het gewoon een beetje op gang heeft gebracht.
    Ik wist al dat ik met deez pil die ik nu slik doorbraakbloedingen zou hebben dus....
     
  6. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Hallo meiden
    Hier weer met Quinn naar de fysio geweest en hij was al erg tevreden, Quinn heeft bijna geen krimp gegeven dit keer, en hij had soms de grootste lol!

    Serafijntje, sjee zeg hou het goed in de gaten hoor, kan me voorstellen dat je je zo slap voeld.

    Baby te huur, heb het niet gezien, geloof ook niet dat ik het wil kijken ook.

    Pfff zit in een andere topic me weer eens kapot te ergeren aan die driksmama, mevrouw ik weet alles beter :(

    Even Quinn op bed leggen ben zo terug
     
  7. susan28

    susan28 Bekend lid

    Jan 17, 2008
    933
    0
    0
    ziekenverzorgende
    hallo meiden
    hier ook een november mama. zeg, hoe krijg je dat fototje van je baby onder je naam? ik probeer het steeds maar hij blijft te groot. ik heb hem al een paar keer verkleind groetjes susan
     
  8. missym

    missym VIP lid

    May 14, 2006
    7,750
    12
    38
    wow maria heb de armband binnen ik is zoooooooooooo blij!hij is wel ietjes te groot, maar dat geeft niet hihi

    mooi ! dank je wel
     
  9. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    FOTO Melina!
     
  10. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    Helaas is de draad maar 1 maat Melina.
     
  11. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Hier een dag from hell.
    Ik herken mn eigen dochter niet terug, ze is zo verschrikkelijk overstuur.
    Ik vermoed dat ze zich een weekje vergist en alsnog eventjes aan de 8-weken-sprong is begonnen.
    Want dit is niet normaal. Huilen, brullen, krijsen en zelfs op schoot is maar net goed genoeg.
    Ik ben echt moe ervan, heb nu nog meer ontzag voor mensen met een huilbaby. Als deze ene dag mij al opbreekt....

    Maar hopen dat ze straks wat rustiger wordt als Wim thuis komt. Hij komt wat eerder terug, zodat ik alleen naar de fysio kan, want Hester zo meenemen, dat kan echt niet, dan word ik daar het pand uitgestuurd. :confused:
     
  12. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Hmmz, Serafijntje, dat is dus een schrale troost, dat 'het erbij kan horen'. Want dit klinkt wel heel erg extreem :(. Ik hoop dat het gauw minder wordt en je weer wat kunt aansterken, want zoveel bloedverlies put je natuurlijk enorm uit. Sterkte joh!
     
  13. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    @Rachel: goed dat je het nog gezegd hebt, dat je het niet netjes vond, zo verlegen ben je dus echt niet hoor, haha!

    @Dees: Wat fijn dat Quin het naar zijn zin had bij de fysio. Wat hebben jullie daar geoefend/gedaan/geleerd? Nog handige tips weer meegekregen?
     
  14. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    op www.milkymommy.nl staan fotos
    ook van die van melina en lenthe en dafje en esther
     
  15. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Ohw balen Murmel, ja dit kunnen zware dagen zijn.
    Hopelijk is ze er snel over heen
     
  16. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Ah, da's waar ook, Maria, gevonden! Erg leuk zeg!
     
  17. amaranta

    amaranta VIP lid

    Mar 6, 2007
    7,734
    0
    0
    site is overigens nog niet af
     
  18. Murmel

    Murmel VIP lid

    Jan 7, 2007
    6,628
    0
    36
    Noord-Brabant
    Haha, zag het, toen ik het bestelformulier wilde bekijken ;)
     
  19. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Je bent ergens een letter vergeten Maria
    De eerste zin bij Welkom op de site van Milky mommy staat nu
    Welkom op de site van Mily mommy
     
  20. ikke1981

    ikke1981 VIP lid

    Apr 14, 2006
    13,689
    0
    0
    Den Haag
    Ziet er leuk uit verders Maria!
     

Share This Page