Langs de kruidvat stand voor luiers en kortingsbonnen... daar ook foto laten maken, gratis... en ook gratis foto door proffessionele fotograaf laten maken, wel lange rij, voor de rest is alle speelgoed overal in de aanbieding. Van plan om speelgoed te gaan kopen? Doe dat dan daar! Heb er nu al spijt van dat ik de woezel en pip wagenspanner niet gekocht heb!
Dames, ik ga er vandoor. Ga naar een vriendin lekker eten en er komt een oud collega. Dus dat wordt gezellig. Misschien dat ik morgenochtend nog ff kom en anders morgenavond.
Angelina is vandaag overigens extreem makkelijk en rustig. Ze slaapt veel en drinkt weinig. Ik moet haar nu echt na 4 uur aanleggen want ze geeft zelf totaal niet aan honger te hebben. Ze heeft tot nu toe 3 keer gedronken en dat was (op de vroege ochtend na) op mijn verzoek, dan haal ik haar uit bed en leg haar aan. In de tijden dat ze wakker is, is ze wel gewoon alert en vrolijk ofzo, maar toch...tis anders, ze is heel..hoe zeg je dat.. Gewoon stil en rustig, tja best makkelijk natuurlijk.
Ik denk dat we toch maar gewoon met de auto gaan morgen en dan voor 13 euro parkeren en met t busje verder gaan. Met de trein zie ik eigenlijk niet zitten (ben niet zo'n ov-er) ff rekenen hoor: Met de trein zijn we 28euro kwijt, parkeren is 13....scheelt 15 euro, dat rijden we niet aan diesel hoor. En tis een stuk makkelijker...jep, we gaan met de auto
Dank jullie wel allemaal voor de felicitaties, ik zal ze ook doorgeven aan mijn as. man De datum is nog niet gepland, e.e.a. plannen we wel als de verhuizing erop zit en Franske er is. Waarschijnlijk word het najaar 2009. (dus nadat Franske zich gemeld heeft ik heb gezegd dat ik niet zwanger wilde trouwen dus vandaar een jaar later 8) ) Die eer gaat naar Peetje, die kwam met dat geweldige idee. Ik ben niet zo creatief
Door jullie gepraat over de 9maanden beurs heb ik nu helemaal geen zin meer om morgen te gaan werken zou wel mee willen ...
Oei oei.. dm heeft weer ongevraagd advies verspreid... http://www.zwangerschapspagina.nl/viewtopic.php?t=81191 Dat vind ik nou zo vervelend he.. inkie vraagt toch niet om advies over bv?
Sjee het is hier wel stil zeg... Jeroen is weer aan het werk.. puinruimen in het pand waar gisteren de overval is geweest..
zo, weer lekker gekletst vandaag.. ben bekaf van t werk.. maar moet toch een Blondie feliciteren. Wat een super leuk nieuws voor jullie! Dus.. Gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk! Er gebeurd nogal wat voor jou he.. Zwanger.. man weg.. nieuwe man.. weer zwanger.. TROUWEN! wow! En dat allemaal binnen 3 jaar hihi.. Ik hoop dat Remco je héél gelukkig maakt (als ie dat al niet doet ) dat heb je wel verdiend! En dan het mindere nieuws van Ruby.. pfff.. ondanks dat ik een gevoel had dat het eraan zat te komen komt het toch nog als een verrassing.. dikke kus voor haar en haar 3 mannekes!
ow, ik zit op mn vingers te bijten om niet te reageren op DM Waar haalt ze het lef vandaan>? Ga maar weer aanleggen.. Wat een zeikwijf
arrrrrrrrggghhhh sprongetje; overduidelijk! meneer wil niks, maar het goede nieuws is: morgen is het Jons zijn probleem hahahah Ik ga me voorbereiden op de beurs, ik ga vast douchen en föhnen, dan hoef ik me morgen alleen te wassen en mijn haar in model te doen. even een ticket klaar leggen. Ik neem een schoudertas mee, kan ik wat koopjes in doen. wat zal ik doen: martijn heeft om 17.00 de fles gehad. ik kan hem om 21.00 geven als laatste fles, of uitstellen tot 22.30 en dat als laatste fles geven. Maria: nee ik denk niet dat je automatisch een krant krijgt alleen omdat je je opgegeven hebt Travelcot: ik ga ook voor de babyuitvoering, hoop dat ik alles nog mee in de trein gesleept krijg.
Melanie beterschap met je kindjes trouwens! Jens ook al in de lappenmand.. ook een snelle met tandjes.. ook beterschap! Melina, hoe gaat het eigenlijk met Vangelis zijn tandjes? Issie al mooi te zien? Was al tijdje geleden volgens mij dattie door kwam of niet? Of ben ik nu weer mosterd na de maaltijd? Doorkomen van tandjes is volgens mij een crime voor die kleintjes.. maar volgens mij smelt ik als ik Mika's eerste tandje zie!