En intussen zitten we hier alweer bijna op 100 pagina's! Volgens mij gaan we ons ritueel herhalen hoor, en vliegen we alle andere mama's voorbij met ons geklets!
Maria wat een geweldig filmpje zeg, heb hem afgekeken! Is ze altijd zo lekker rustig? Echt een poppetje om te zien hoor! Mooi afgewerkt
Esther: gefeliciteerd met Liz!! Is alles goed met haar en Maris, de BD al gedaald? Niezen: hier ook elke dag, meerdere keren zelfs en altijd met minimaal 4 niesjes achter elkaar, hihi! Lachen: dat doet Timo nog niet, maar dat zal vast niet lang meer duren. Hij is tenslotte al langer wakker op een dag en heeft vandaag en gister echt een soort regeldagjes, hij wil helemaal niets, behalve bij me zijn. Heel vermoeiend. Nu ligt hij hier naast me op zijn vingertjes te sabbelen, eindelijk even rust! Dees: stomme machine, grrr.... Verder eigenlijk niets te melden, behalve dat we inderdaad weer hard gaan. Ik zag weer wat kaartjes op de mail voorbij komen, die ga ik eens even bekijken!
Jen, leuk gedichtje op het kaartje van Esmay, moest ik wel even om gniffelen Claire en Petra, ook allebei hele leuke kaartjes, altijd gezellig om die in de inbox aan te treffen! Dit waren vast de laatste kaartjes, aangezien iedereen bevallen is
Pff.. wij dachten even 'snel' boodschappen te doen. voor zover je dat snel kan doen met een ukkie. Staan we bij de C1000 om 19:30 (dacht meteen het kaartje in te leveren en doos te halen) is het proefavond en zijn ze tussen 19:00 uur en 20:00 uur gesloten! Dus tussen 20:00 uur en 21:00 weer open. Zucht, ja ga geen half uur wachten met een ukkie in de kou. Dus op naar de AH, maar ja die is maar tot 20:0 uur open en voor we daar zijn. Gelukkig was het kwart voor 8 toen we daar waren en konden we nog even snel boodschappen doen voor een paar daagjes.. en het broodnodige brood en de melk halen, want daar waren we doorheen. En nu dus weer thuis.. uitgeladen en wel. Ik denk ik leg Fenna lekker in bed, want ze slaapt toch lekker.. maar helaas ze is al weer aan het huilen, dus haal d'r maar weer even lekker uit bed kan ze tutten bij mij op de bank..
Dafje: leuk is dat he heb je een hele planning gemaakt, maar ik had ook niet gewacht hoor. Veel te koud buiten. Ik denk dat ik zaterdag even snel naar de C1000 rijd. Dan is Ibo thuis dus kan Deniz lekker thuisblijven. Nou, ga ff een peukje doen en dan weer verder house kijken. Trouwens we hadden het toch over de voorkeursligging..... Deniz ligt nu al meer dan een uur met zijn hoofdje naar links. Doet tie anders nooit. Nou maar hopen dat hij dat vaker doet scheelt weer een hoop elende straks.
dames, ik kan jullie niet bijhouden hoor haha.. dus weer even een ego berichtje/vraagje.. Net tijdens het douchen verloor ik een enorme gore grote slijmprop. Weet iemand wat dat betekend? Komt dan de menstruatie weer op gang of zo? Schrok enorm, zo groot had ik nog nooit gezien.. sorry voor de details..
Gwen, kan me er ook niets bij voorstellen! Zou het kunnen zijn dat je menstruatie weer op gang komt (is dat al gebeurt, of ben je alweer met de pil begonnen ofzo?)? En de afgelopen week verder niets verloren/niet gevloeid? Hoop voor je dat het eenmalig was!
Gwen, ik zou het ook niet weten. Was het alleen slijm of zat er ook bloed bij? Ik heb geen geduld om op mijn 1e ongi tewachten, ben vandaag maar met de Nuvaring begonnen. Dan is het nog 3 weekjes en dan kunnen die verrekte condooms weg. Stomme dingen. Hier ligt Deniz nog steeds met zijn hoofdje naar links. Ik snap er echt niets meer van.
ow jeeeeeeeeeeee wat een blz zeg! ik was ff nieuwsgierig hoe het hier ging, maar 100 blz? haha nou sorry maar daar ben ik echt te moe voor nu,.... alles goed hier? nou hier wel hoor, maar erg drukjes,.......... ik leef nog steeds op de grote roze (blauwe) wolk, heb nog steeds visites etc, en heb het heel druk zo voor de feestdaagjes,..... met ons en de kleine gaat het prima, tis een heerlijk kereltje, lief, rustig en een makkelijk ventje,... hij groeit goed, hij zat vorige week al over zijn geboortegewicht heen,... dit terwijl mn vk zei, dat de meeste baby's eerst afvallen,... nou ik weet niet wat ik nog moet schrijven nu, behalve dat ik erg moe ben en mn bedje op ga zoeken,....de kleine komt met 2 uurtjes weer en ik krijg morgen nog visite dus ik ga er maar weer vandoor, ik lees het een andere keer wel,.... misschien als het mannetje weer aan het werk gaat, dat er weer wat tijd over blijft,...... nou tot gauw, fijne daagjesssssssssssssss xxx
Jeetje , wat gaan jullie hrd zeg, heb nog niet alles bijgelezen, mannie is ziek en heeft mij een beetje aangestoken , hoop dat het voor uk geen kwaad kan. Hoop dat het met jullie allemaal goed is! Morgen kom ik uitgebreid reageren!