Zo Fenna moest even door d'r slaap heen om in slaap te vallen.. ze wilde niet slapen, maar was zoooo moe.. dus na 5 minuutjes huilen is ze nu eindelijk gaan slapen.. Ze is verder ontzettend lief en schattig en geweldig (natuurlijk ) Oh ja .. Debby: gezellig, kletskous, meelevend, openhartig, gezellig, gastvrij en had ik al gezellig gezegd? Melina: flapuit, openhartig, vrolijk, ietwat onzeker, regelmiep (in de positieve zin van het woord ) Zit ik een beetje dichtbij?
Weet je wat zo stoort. Dat TV altijd de vakanties van boven de rivieren aanhoudt. 2wk geleden was het hier vakantie. Maar daar hoorje niks over. Nu is het vakantie en dan gaan schooltv niet meer door, jetix past de programmering aan... Waarom kunnen niet gewoon alle vakanties tegelijk?
Geen meetings gepland?! Oké, dan laten we jou maar in die waan, want anders kom je zeker alsnog met een stuk Herman aanzetten... Psssssst: 26 februari minimeet bij Roelie, met Tari, Debby en? 27 februari Sanadome: Indigo, Linda, Ilse 1 maart minimeeting Scheveningen: Debby, Desiree, Stasia en Jennie 4 maart 14:00 uur minimeeting Apeldoorn: Serafijntje, Ilse, Rachel en ?? (iedereen welkom!)
he bah Morrighan dat is ook balen van die Casema, en jij ook al je wasmachine kapot..... ik mag wel uit gaan kijken volgens mij ben ik 1 van de weinigen die dat nog niet gehad heeft de laatste tijd Ben trouwens weer goedgekeurd door de VK (alleen wilde ik mijn startgewicht niet zeggen 8) die is ietsjes meer dan bij Reese )
sollicitatie en kids: ik zou er ook niet over liegen, maar het is bij mijn sollicitaties nooit ter sprake gekomen. Ik zou er uit mezelf ook niet over beginnen, zie niet in wat dat met mijn werk te maken heeft. Ik denk ook niet dat dat bij mijn werk ooit aan een sollicitant gevraagd wordt. Melina: Vangelis was toch gewoon gepland? ik begrijp je berichtje niet over dat je het gevoel hebt dat je moet liegen. Maria: nee rijk worden gaat niet lukken in het onderwijs, we kunnen handjes schudden. Maarja wel lekker veel vrij met de kids straks. wel balen; dure vakantietijd!
shit het is kliko avond, ik heb zo' hekel aan de kiko buiten zetten. dat is echt jons zijn klusje. Maarja nu ben ik de pineut. kijken of ik nog wat luiers bij de buren in de bakken kan dumpen
grijze, groene, blauwe? waar zijn die allemaal voor? Wij hebben een donkergrijze met bruine deksel (restafval) en een lichtgrijze met groene deksel (gft)
Ja ik geef nog steeds BV hoor! Ik merk gelukkig niks van die tandjes omdat het allebei kiesjes zijn (raar maar waar)