Hmm ga dat straks als Deniz weer op bed ligt eens bekijken. Nu ga ik er eentje een schone broek geven en een fles.
IKKE1981 weet jij ongeveer hoe zwaar Quinn nu is? ik zag net dat jij de 10e weer naar cb moet. ik moet met Tim 6e van deze maand. Tim is nog niet bezig met rollen heeft hij volgens mij nog geen zin in. wat hij wel doet is iets willen pakken,maarja dat lukt nog niet. dan zie je die handen gaan maar weet niet hoe hij ze moet sturen en word dan ook nog kwaad ook maar ik geloof niet dat chippies bij een sonja dieet hoort of mis ik iets hahahahha
Stiekel: Ja eigleijk moet Quinn de 10de maar moet ik even verzetten ivm babymassage. Maar ik schat nu wel dat Quinn over de 7 kilo is,. Ove dat grijpen en rollen, komt van zelf wel hoor, dacht dat Quinn ook nooit zo rollen omdat hij gewoon niet graag op zijn buik ligt en zie vandaag. Heb je een babygym voor Tim, toen ik er eentje voor Quinn had gekocht werd hij er erg actief van en ging het grijpen ook heel snel. Of een rammelaar in zijn handen geven, ik he die van de hema, die ring is heel smal dus pakt lekker beet.
Hee meiden, even een snel berichtje van mij, zodat jullie mij niet helemaal vergeten... Alles goed hier, afgezien van de nog immer kaduuke computer. Degene die hem zou komen repareren laat niets meer van zich horen. Thije weegt een dikke 7 kilo en slaapt nog steeds prima. Hij krijgt de slappe lach van Sofia (ik kan op m'n kop gaan staan en dan komt er slechts een fluaw glimlachje en Sofia wandelt gewoon langs en er klinkt weer een lachsalvo uit de box), heel schattig. Sofia is haar drukke, driftige, uberschattige zelf, Harmen en ik hebben keelontsteking (en een ultieme ervaring van: lieve kindjes hoor, maar verdwenen ze maar even van de aardbodem), ik ben nu aan de studie bij mijn pa&ma thuis. Nog steeds leuk (de studie, niet pa&ma). Ik ga nu op een holletje weer naar mijn BV-baby die momenteel vol ongeduld zijn papa het leven zuur maakt. Hopelijk bij jullie alles ok?!?!?! Dikke kus, van een (tegen haar zin) cold turkey zwangerschapspaginaverslaving-afkickende Wencke xxx. Ps. Harmen wil écht 4 kinderen.
ja hij pakt al wel dingen vast hoor als je het geeft. maar ik bedoelde dan zit hij ergens naar te kijken en dan zie je zijn hand bewegen die kant op maar hij weet niet hoe die moet sturen zeg maar ze liggen nu met hun 2e op de grond met een hoop pret. tenminste Tim ligt in een deuk
Nou, ik ben op bed gaan liggen, maar kwam gewoon niet in slaap, hoe moe ik ook ben. Ik ga vanavond mijn vroegte-record dan maar proberen te verbreken, uurtje of 7, half 8 naar bed?
Jemig Muriel dat schiet ook niet echt op he?! Misschien een idee om even langs je ha te gaan, want dit lijkt me ook niet echt gezond en lang vol te houden
Lief filmpje he? Alleen een beetje donker, maar ja. Moet nog een keer een leuk filmpje maken maar dat lukt telkens niet. Daarstraks lag hij in zijn schommel tegen de mobiel te kletsen dus ik dacht laat ik het eens filmen. Ja not dus meneer zag me aankomen met die camera en stil.
Whahahha ja herkenbaar, ik heb net geloof ik 20 min gestaan met me camera om Quinn zijn draaien te filmen, not!
Hihi grappig. Ik hoorde net allemaal vreemde geluiden uit de slaapkamer. Ga ik kijken heeft Deniz zijn tutdoek bovenop zijn gezicht gelegd en hij kreeg hem er niet meer af. Nou ik heb 5 minuten dubbel gelegen.