net even zitten lezen over draagmoederschap.maar dat mag niet meer via ivf. dus dan zou het biologisch echt mijn kindje worden en dat is niet de bedoeling. ze heeft zelf eitjes maar het innestelen lukt niet.
ik denk stiekum toch ook dat het misschien wel tandjes zijn.hij had gister een spuitluier dus wie weet. loop zo maar even naar het dorp voor vsm te halen.
hadden jullie het topic halfbloedjes gezien trouwens? ik ben daar echt vet voor schut gezet door de hoofddoekjesbrigade.
Volgens mij is hij weggehaald, want als ik in de zoekfunctie het intik, krijg ik wel resultaat, maar als ik daarop klik staat er dat hij niet bestaat. Bijzonder.. ws heeft een van de mods hem dus verwijderd?
Krijg ik een kaartje binnen van iemand die bij een goede vriendin ons kaartje heeft gezien en nu stuurt ze ons een kaartje met de vraag of we dat kaartje op willen sturen naar haar, zodat ze hem in haar verzameling kan doen. (postzegel bijgevoegd) Ze vond hem zo leuk, en ook omdat zij van haar tweeling dezelfde ontwerper heeft gebruikt voor hun geboortekaartje. Grappig.. maar wie is dit nou? En bij wie heeft ze het kaartje gezien? Wel vaag..
O wilde net gaan zoeken Maar Ruby mag dat dan niet meer? Dat ze de bevruchte eicellen van je zus bij jouw plaatsen?
Ja idd vaag maar wel leuk. Ruby: Hoe ben je voor schut gezet dan? Ik kan hem idd ook niet meer terug vinden.
ja ik was het voorbeeld voor vrouwen zonder eigenwaarde omdat ik terug bij hicham ben. en daarom gebruiken buitenlandse mannen nederlasndse vrouwen.
ja dat zat ik dus ook te denken,maar je moet het kindje dan in nederland aan gaan geven en dan blijf ik dus de moeder op papier.en dat wil ik niet. weet niet eens hoe mijn zus erover denkt,bedacht het gewoon ineens om het voor te gaan stellen.