haha nou inderdaad fijn dat het zo goed gaat toch maar door dat gegeven ben ik ook niet meer zo super strikt met de flesjes, als die honger heeft zou ik hem met bv ook aanleggen.. dat wil niet zeggen dat ik hem eindeloos flesjes geef, maar ik laat hem ook geen honger lijden..
Nee inderdaad, ik zou precies hetzelfde doen in jou geval hoor! Iedere baby is anders en heeft andere behoeften. De een heeft genoeg aan 5 flesjes van zoveel CC per dag, de ander heeft wat meer nodig. Denk dat iedere moeder haar eigen kindje het beste kent en hem/haar zo kan geven wat hij nodig heeft, daar is geen vast schema voor.
Hier gaat het sinds gister avond ook een stuk beter. Nu Jesse 130 cc per keer krijgt ipv 100cc. En dankzij de nutriton heeft hij al niet meer gespuugd sinds gisteravond
Ik heb na 3 dagen borstvoeding de handdoek in de ring gegooid. Kind kreeg niet genoeg, ik vond het vreselijk en samen zaten we in de stress. Nou dan hoeft het voor mij niet meer.
zijn inderdaad nog maar weinig de bv geven, zelf ben ik aan het afbouwen. De voeding liep op zich wel goed hoor, alleen het afkolven wil niet. kan geen voorraad opbouwen en een volledige voeding afkolven wil al helemaal niet. Ik heb geen zin in die stress als ik weer moet werken. Aan de ene kant vond ik bv geven wel heel mooi, aan de andere kant ben ik straks blij dat ik er af ben. zijn zo en zo veel minder dames die hier mee kletsen als in het andere topic...
vanmiddag wezen schaatsen....wat een ramp zeg! had het gevoel of liep ik met mijn enkels over het ijs
Welk andere topic? Ik ben weer voor t eerst ongi geworden Bluh! Nu weet ik weer hoe irritant dat ook alweer was!
Ooh het oude topic.. ja das waar, maarja toen hadden we ook allemaal tijd 'teveel' en nu 'te weinig' haaha En idd balen wen ben er nu al chagerijnig van haha wilde net vandaag met Kay in bad... grrrr
Dat zal niet gaan dan Ik ben benieuwd wanneer ik weer ongi wordt. Dan begin ik weer met de pil. Tja we wilden eerst condooms gaan gebruiken maar das ook niet handig een jaar lang. Al moet ik er niet aan denken om sex te hebben. Ik heb nog best last van mijn onderkantje.
Hier ook nog steeds borstvoeding, maar ben dus ook aan het afbouwen. Nu nog 5 voedingen borstvoeding en 2 met de fles. Borstvoeding loopt momenteel erg beroerd, Megan heeft spruw en sinds een paar dagen wil ze de tepel niet meer goed pakken het aanleggen wil gewoon niet. Zelf raakt ze helemaal overstuur. En ook hier krijg ik met kolven haast niks eruit, behalve s ochtends dan als mijn tiet op ontploffen staat. Vond de borstvoedingervaring ook super hoop nog wel 2 voedingen borstvoeding te blijven geven, de eerste ochtend en de een na laatste avond voeding.
irritant he ben het vandaag ook voor het eerst geworden, baal hier ontzettend van. Wij wilden naar de sauna gaan vandaag. gr MarielleB
Hi Dames, @Marieketing, Welkom! @"andere topic vrienden" ik weet ook niet of ik het hier volhou er wordt zo veel geschreven en dat nu je wel heel druk bent. Misschien als iedereen weer een beetje aan het werk is het dan ook goed bij te houden is... Ik ebn terug van een weekendje Sauna en het was de eerste dag heerlijk. Savonds om 21.00 ben ik echter ingestort echt oververmoeid ik heb 12 uur geslapen en opgestaan omdat ik moest eten. De 2e dag Sauna hebben we laten schieten. Ik had de avond ervoor hoofdpijn was kotsmisselijk en durfde nog een dag niet aan. En voor mijn lief gaan we geen 2 dagen dat is echt voor mij. Maar ik heb wel super genoten hoor! Jooze
Oja met Sterre was het prima gegaan een weekendje bij Opa en Oma, maar ik had eigenlijk niet anders verwacht Jooze
Irritant he! Ik werd dus (ondanks de bv!) stipt op dag 25 na mijn bevalling weer ongesteld. Voorheen had ik altijd een cyclus van 25 dagen en die heeft mijn lichaam meteen na de bevalling dus ook weer ingevoerd!