@wendy1983, Hier gaat vanaf 4 maanden een beetje Nutrix in de avondfles. Mijn andere twee kindjes hebben het er goed opgedaan en sliepen ook steeds beter.
Wendy, vind je het ook zwaar of valt dat mee? (aangezien mijn reusje vorige week al 6,5 kilo was...) Chebu, die ken ik niet, ik zal er eens naar kijken. Maar kunnen ze daar nu al in of moeten ze dan ouder zijn?En wat betreft het slapen: daar was ik ook bang voor, maar hoe beter het hier overdag gaat, des te beter slaapt hij 's nachts ook. Kennelijk hebben die ukjes toch echt nog heel veel slaap nodig.
Vanaf 6 maanden in een Ergo Carrier In een Mei Tai vanaf de geboorte. (In de Ergo Carrier ook wel, dan zit er een hulpstuk in).
Een Manduca wilde wij ook eerst, maar mijn man vond de Ergo Carrier toch handiger bij langere wandelingen zeg maar. Maar goed, wij moeten nog zo'n ding kopen. Heeft nog wel even de tijd.
Hoi! Daar ben ik, mevrouw slaapt! Sinds gisteren na de prikjes een huilerige en erge hangerige baby, ik mag geen halve meter van haar vandaan en het liefst alleen maar aandacht aan haar besteden haha! She knows what she wants... Ze had gisteren ook verhoging, nog geen echte koorts maar wel in de gaten gehouden. En ze huilt normaal echt maar 10minuutjes per dag ofso, dit is wel ff anders, maargoed, vind het ook wel lief dat als ze dan dicht bij mij is dat ze stopt met huilen. @draagzak; ik heb er eentje besteld van www.draagzak.nl Die leken mij echt heerlijk zitten en fijne ondersteuning onder de billetjes enzo.. Nog niet gebruikt want hij ligt in NL voor me klaar. Vannochtend was ze in het grote bed bij mij en ze kroop helemaal naar me toe, hoe weet ik ook niet. Maar ze lag toen ik in slaap viel met haar gezicht tegenover die van mij en toen ik wakker werd lag ze met dr hoofdje tussen mn boobies helemaal tegen me aan heerlijk te slapen hihi, schattig!
margreet, wij hebben de baby bjorn. Super ding! (ik heb hem voor een prikkie op de kop getikt via marktplaats )
Nou ja, Nikolai slaapt nog steeds. Gewoon van voeding tot voeding. Da's nieuw voor mij. Hij heeft de afgelopen dagen duidelijk te weinig slaap gehad 's nachts. Ik heb zelfs al helemaal de badkamer blinkend gepoetst.
Hellooo Ik heb de baby bjorn en de lodger shelter. De bb vind ik echt helemaal top en de shelter flop. Ik krijg haar er niet lekker in. Waar jaki is weet ik ook niet maar Uk is naar de oktober mama's gegaan omdat Maud van oktober is en anders liep ze voor dacht ik.
één eetlepel zonnebloem of olijolie door het flesje heen! @BabyBjörn: helemaal geweldig! ik ben niet zo sterk maar kan Tygo met zijn 6 kg er zelf intillen en makkelijk mee lopen.
mmhh ik ben ook een okt mama .....hihi een draagzak ? heb er 1 via mp gekocht ....heb 1 keer gebruikt ...vind hem waardeloos ......krijg er een zere rug van ..... @margreet ; mmmhh trek het nog wel redelijk ....ik denk altijd maar zo ...het kan nog veel erger ....... wie was er nou nog op zoek naar die spiegel voor in de auto ? zodat je je kindje kan zien op de achterbank ... ik heb een zonnetje .....hij kan niet in mijn auto