Noatje, mijn zus die in Canada woont, heeft hetzelfde probleem met haar jongste zoon. Hij wordt deze maand 1 jaar, en wilde tot vorige week ook nooit uit een flesje drinken. Dit frustreerde haar enorm en ze kon ook geen kant op zonder haar zoon, omdat hij dus altijd uit de borst moest drinken. Vorige week is ze hiervoor naar het zh geweest (weet niet precies hoe dat allemaal gaat in Canada). Heb nog niet weer met haar gesproken, maar ik zal eens vragen wat ze gedaan hebben en of hij nu wel uit de fles wil drinken.
Hi, @Margreet, niet echt zorg TBS ... Wat betreft babycookers enzo daar ben ik niet zo van. Gewoon een banaan fijn prakken en al snel "gewoon mee eten). Voor ik de kruiden erbij doe in de tsaafmixer. Werkt alleen niet als ik tajin maak, maar dan maak ik los wat klar.. Jooze
Ja inderdaad. De enige extra optie (die er echt toe doet) is het stomen, maar hier zijn genoeg andere -goedkopere- vervangers voor. Bijv. stoombakjes. Ook zit er een mogelijkheid tot ontdooien op maar daar zie ik het nut niet echt van in. Ik vries mijn groente/fruit toch niet in, en ik zal het iedere dag vers maken dus we gaan niet invriezen.
Oh hihi, foutje... Maar goed, ook werk waarbij het vast heel handig is om goed fit te zijn! Heb je al definitief besloten of je thuis blijft?
Eventjes jullie hulp nodig! Schoonmoeder heeft besloten dat ze met haar verjaardag wil wandelen in Frankrijk. *zucht*. Goed, het is haar feestje: we gaan dus wandelen in Frankrijk over 2 weken. Normaliter ligt Liam altijd in de maxi-cosi, deze klikken we op het onderstel en voila we kunnen. Maar we zullen echt de hele dag gaan wandelen en ik zie het echt niet zitten om hem de hele dag in de maxicosi te hebben, mag geloof ik ook helemaal niet? Nu hebben we gisteravond even gekeken hoe het ging met de reiswieg van de kinderwagen maar Liam past hier echt niet meer in. Hij ligt met zijn hoofdje tegen de bovenrand aan en met zijn voeten tegen de onderste rand. What nu!? Ik trek het niet om 7,5 kilo een hele dag in de buikdrager mee te nemen
@ Margreet: de crematie was heel heftig, mooi en bijzonder. Zo werd er namelijk op het eind een glas bier voor de overledene ingeschonken en werd er geproost, ook was er na afloop geen koffie. Maar bier en wijn met bittergarnituur.
ik zou inderdaad ook een rugdrager kiezen joveli. Die hebben vaak ook een goeie heupband waardoor je hem eigenlijk op je heupen draagt en niet op je schouders... Wel raar van je schoonmoeder dat ze perse wil wandelen terwijl jullie een baby hebbe en het dan allemaal toch wat lastiger wordt... Maag goed dat is mijn mening...
@ Joveli: kan jullie buggy niet in een ligstand? Laura pas ook al niet meer in de bak en ligt sinds een week of drie in de buggy op de platte stand. Ideaal, hadden we veel eerder moeten doen.
Mijn schoonmoeder ís raar. Dit is typisch mijn egoistische schoonloeder. Denkt alleen aan zichzelf, anderen doen er echt totaal niet toe. Van de week waren ze op visite geweest bij mensen die ze van vroeger kennen (van vakantie) zegt ze ineens: "Ja we hebben ook afgesproken om weer met ons achten op vakantie te gaan, net als vroeger wij, zij en onze jongens" Lekker! Nou, mijn vriend gaat NO WAY zonder ons op vakantie haha. Hij moest er niet aan denken. Maar dit durfde hij niet recht in het gezicht van zn moeder te zeggen en daar kan ik dan weer boos om worden Maar is het niet ontzettend zwaar om de hele dag met een rugdrager te lopen? Zoveel verschilt het toch niet met een buikdrager (qua gewicht?)
je mag je kindje nu al in de buggy doen, als ie HELEMAAL plat kan. Rugdrager draagt minder zwaar dan buikdrager. Het is ook veel natuurlijker om dingen op je rug te dragen. Een buikdrager hangt echt aan je schouders en trekt je als het ware naar voren. Een rugdrager trekt je schouders naar achteren waardoor je rechterop loopt (minder vermoeiend) en als je de heupband goed omdoet steunt ie meer op je heupen dan op je schouders en dat is met 7,5 kilo heel lang vol te houden. (ik heb een hele slechte rug en ik kan uren lopen met mijn 75 liter backpack, die een zelfde heupband heeft als de meeste rugdragers )
De meeste buggy's kunnen ook helemaal plat en dan is het dus net een kinderwagenbak. Heerlijk met voetenzak, ze ligt er super lekker in.
Bever Zwerfsport heeft goeie volgens mij. Niet goedkoop http://www.bever.nl/kids/2840.kinderdragers Anders even op marktplaats kijken
Hi, @maxicosi drama, ik zou inderdaad voor de buggy gaan! Rugdrager kan heel goed, maar daar moet je wel aan wennen en daar heb je geen tijd genoeg voor. Daarbij si het direct duidelijk dat je op normaal verharde wegen moet blijven! Anders gaan ze zo toch over kleine paadjes als je dat niet gewend bent is het echt balen! @Margreet, ja is toch een soort zorg, nee ga niet werken! Vriendlief voor mij besloten Wat etreft fit zijn is wel lekke rop mijn werk ja, maar heb een rustige groep ds dat gaat eigenlijk prima. Mannen houden (hoe vreemd het ook klinkt) best rekening met je! @Corien, heftig maar wel heel erg mooi zo'n afscheid op maat! Jooze
Nou word ik wel erg nieuwsgierig of onze buggy ook in de ligstand kan. Walter is ook al erg lang voor de kinderwagenbak. Ik ben helemaal vergeten te vertellen hoe leuk het zwemmen gisteren was. We hebben wel een uur in het water gespeeld/gedobberd. En Walter vond het helemaal geweldig! Hij heeft ook zijn ogen uitgekeken. Als ik de foto's op mijn pc heb staan, laat ik ze wel zien.