Nou er is een schaap die zijn vachtje af heeft gestaan en volgens mij komt die poep uit de lucht. Oke flauw grapje maar het is vrijdagmiddag!
@Joveli: *proest* sorry.... @Jayden&baylee: ahh! maar goed dat er nu wel geluisterd werd... nu is baylee vast ook wat geruster al is het absoluut niet leuk... Ik ga uit verveling mijn hyves profiel maar pimpen 8)
Whahaha, grapjassen! Tja, het is vrijdag de 13de Joveli! Wel een hele cute foto! En echt sneu voor Baylee en Jayden. Heb al even op het andere forum gereageerd.
Joveli wat een mooie foto van je mannetje. En is het de buurvrouw gelukt hem schoon te krijgen. Jeetje het zit Baylee en Jayden niet mee maar er word wel wat gedaan dat is fijn. Wens ze sterkte. Tipp weer een beetje opgeknapt?
meiden, ik heb aan de andere kant een verhaal over mijn moeder neer gezet. Zouden jullie daar op willen reageren?
Dames... ik kan het niet zo goed meer bijhouden (ja alweer niet ) en zou graag het adres van het prive forum willen? Misschien lukt hte daar beter? Misschien is het fijner om allemaal daar te typen of...? THANKS voor alle lieve woorden gister ladies.. heb een redelijk goede nacht gehad.. laatste flesje om 22:15 gegeven en vervolgens 4x wakker geworden, maar wel telkens niet zo lang dat scheelt (00:30, 1:40, 2:50, 06:00) en toen ging om 7 uur mn wekker... Bel ik vanmorgen mijn moeder.. heeft hij tot 9 uur geslapen doet die nou nooit als zn mama thuis is @Carla ik geef ook bijvoeding.. ,hij vindt het heerlijk! TROUWENS, VERMAANDDAG HIER!