was inderdaad wel erg zielig. toen ik de naald zag, dacht ik nog jeetje.. heb daarna de andere kant maar opgekeken, hoefde niet te zien hoe ze die naald in haar beentjes gingen steken.
Hi, Doorslapen, Tycho sloeg ineens een voeding over. Sterre slaapt nu 2x een uur langer ds ik denk dat het beide kan. Jooze
Hee meiden! Hier een drukke dag gehad. Was voor het eerst alleen en dat ging erg goed. We zijn eerst naar het weeg uurtje geweest en Jesse weeg al 3830 gram dat gaat snel Daarna zijn we naar mijn moeder geweest en toen hebben we even gewinkeld in het centrum heerlijk. Heb een corrigerende onderbroek gekocht haha.... en een jurkje voor de kerst. Heerlijk even geen positie kleding. Ik krijg mijn eigen broeken trouwens wel aan maar nog niet dicht. Maar dat komt wel hoop ik
@whabbit : ja het reisdocument gaat goed komen ...maar dat lees jij waarschijnlijk niet meer hihi ! heb een eigen paspoort aangevraagd voor Jelmer met spoed . @doorslapen : sinds 3 nachten slaapt Jelmer door...maar een paar weken terug heeft hij ook een keer 2 nachten doorgeslapen ..... nu kirjg hij rond 21.00 a 21.30 de laatste voeding ...en slaapt dan door tot 06.00 a 06.30 lekker hoor ... maar het nadeel hier van is is dat Jelmer overdag bijna de hele dag wakker is haha en daar moet ik erg aan wennen , normaal had ik nog wel een klein beetje tijd voor mijzelf maar nu niet meer .... @spotlight : hier kwam het doorsapen dan van de 1 op de andere dag ......maar ze moeten eerst een week aan eengesloten doorgeslapen hebben voordat het blijft .... @all : wij gaan 2e op 3e kerstdag op wintersport naar oostenrijk naar gerlos ! dat idee kwam vrijdag als koude kak opzetten , heb er erg veel zin in ....moest alleen even met spoed een paspoort regelen voor Jelmer ... vandaag pasfoto's laten maken , en die achterlijk eisen stellen ze ook aan babyfoto's ttsss maar goed we hebben een foto dat hij recht in de camera kijkt , zijn beide oren ziet , en hij zijn mond zo goed als gesloten heeft ...
hey meiden ... ik heb Janny al een poosje niet gehoord ....wat vinden jullie er van ? 17 dec heeft ze voor het laatst gereageerd !
Sybje: ja, de procedure "pasfoto maken" had hier ook nogal wat voeten in aarde! Rechtop zitten en in de camera kijken... ZE KAN D"R HOOFD NOG NIET OVEREIND HOUDEN! Dus hand erachter, maar mag weer niet in zicht... Naja, jij hebt het ook mogen doen, je zult me snappen (en Ediah is nog wat jonger dan Jelmer; je kunt je voorstellen dat het even duurde!). Ediah heeft vandaag een beetje een jengeldag, heeft ook nauwelijks willen slapen terwijl ze normaal bijna de hele dag slaapt... hoop maar dat ze zo na de laatste voeding diep in slaap stort zodat we een beetje een fatsoenlijke nacht kunnen maken!
Ik zeg niks! 8-[ Wij gaan vliegen, dus zouden zonder paspoort nogal snel door de mand vallen ben ik bang!
wij wouden ook een illigaaltje mee nemen ...maar ik durfde het toch niet aan ...oostenrijk is toch net iets verder .....en ben als de dood dat we aangehouden zouden worden en ze mijn kind zouden mee nemen (gebeurt niet zo maar maar toch ) @whabbit : ik weet precies wat je bedoelt ....gelukkig heeft mijn zwgaer even geholpen want ik kon dat niet haha
De fietsbeweging deden wij ook altijd bij Rick. Hielp toen heel erg goed. Nergens last van. Heb ook nooit een zetpil hoeven te geven voor de prik. De fietsbeweging ga ik volgende maand zeker gebruiken bij Bart. En dan de 2 maanden daarna ook. Maar ga wel voor het geval dat babyzetpillen halen. Want ieder kind is anders.
Hi, @paspoort, ik zou ook niet zonder weg durven hoor! Heb Sterre nu ook in mijn paspoort staan heel raar 2 babyfoto's (die van Tycho en die van haar) boven elkaar. Ze lijken heel erg op elkaar ze schelen alleen 2,5 jaar. Belachelijk een pasfoto in paspoort wat 5 jaar mee gaat van een baby.. @Janny, tja weet niet ik kom ook minder. Kan altijd een pb tje sturen. @Reizen, voorr ieder die weg gaat heel veel plezier! Jooze
Bij Laura ging dit opeens. Ze werd steeds rond uurtje of 4 wakker voor een voeding, opeens was dit tussen 7 en 8 uur, dat is het nog steeds.
Nikolai heeft van 23.00 tot 05.00 geslapen en van 05.30 tot 09.00. Hoe heerlijk is dit! Vandaag denk ik ff shoppen in Rotterdam Centrum. Of gewoon hier in de wijk. Heerlijk buiten lopen. Verder willen we deze weken nog naar het strand. En ik heb ook nog 2 keer een kraamfeest voor Nikolai. @Whabbit, ik haal het paspoort voor Nikolai wel in januari. Heeft nogal wat voeten in de aarde. Ik heb heel erg veel documenten daarvoor nodig.
Nee, maar omdat wij in Duitsland wonen heeft ie sowieso zijn eigen paspoort nodig. En van de zomer gaan we naar Engeland. Maar Nikolai's papa moet eerst een toestemmingsbrief schrijven mbt de Nederlandse nationaliteit.
Over doorslapen, tygo kwam snachts in het begin gaven we een fles maar echt honger leek hij niet te hebben een keertje even bij ons gelegd en meneer ging weer slapen nu krijgt hij tussen 23.00 en 24.00 zijn fles ongeveer en red het dan een uur of 6 alleen dan soms wel even bij ons. Tygo lijkt even niet helemaal fit gister veel van zijn fles terug gespuugd en drinkt zijn fles niet leeg hopelijk word hij niet ziek vind dit al zielig. Wij zijn nog in oostenrijk het is hier mooi wit. Nog een paar daagjes en dan zit het er weer op.
Vandaag bij het consternatiebureau geweest voor de voorlopig laatste prikjes. Noah is in 6 dagen maar liefst 330 gram gegroeid :-|Hij woog nu 4140 gram. In februari moeten we weer om over bijvoeding te praten... Tipp wil je dit aanpassen in de lijst? andere gegevens zijn hetzelfde gebleven.
Spotlight heerlijk dat Noah goed gegroeid is. en voorlopig van de prikjes af, Tygo krijgt 14 januari de eerste vind het zelf ook wel eng.