Mijn schoomoeder woont in Amerika, dus daar kan ik onmogelijk veel last van hebben... Maar ik had haar liever iets dichter in de buurt! Met name omdat dat voor mijn vriend (en aankomend kindje) zo leuk zou zijn, maar ook omdat het gewoon een lief mens is! En juist een goed voorbeeld van een schoonmoeder die zich niet opdringt, maar rekening houdt met wat WIJ willen. Dat is in ieder geval heel sterk zo als we daar op vakantie zijn. Maargoed, ze komt in december een weekje over en ik denk dat dat prima zal gaan! Had wel aan vriendlief laten weten dat ik haar niet meteen de week na de bevalling over de vloer wilde hebben, maar dat is meer omdat ik vind dat we eerst samen onze draai moeten vinden (ik wil dan ook mijn eigen ouders niet continu over de vloer, hoe lief ik ze ook vind!).
Syb wat fijn voor jelmer.. moet voor hem ook een hele opluchting zijn! Janny, misschien nog een klein deeltje van je prop dan?
Goodmorning ladies, Sinds ik mijn nieuwe voedingskussen heb slaap ik zó heerlijk! Vandaag weer tot 11.15 liggen snurken hihi. Tipp: Schoonloeders, vertel mij wat.. Ik heb ook zo'n vreselijke HEKS. Ik vind het zelfs moeilijk om na te denken over de toekomst dat de kleine er is omdat ik haar voor geen goud alleen wil laten met hem. Stom he? Als ik merk hoe ze iedereen en alles (zelfs haar eigen zoon, dus waarom haar kleinzoon niet?) afkraakt, de grond in boort dan houd ik mijn hart vast. Want wat ze bij haar zoon heeft gedaan dat gaat haar echt bij haar kleinzoon niet lukken. Ik vertelde laatst dat ik zo vaak naar de wc moet 's nachts en dat John dan wakker wordt en altijd zo lief van die gekke dingen zegt omdat hij dan nog slaapt. Weet je wat voor antwoord ik krijg? Dan moet jij op de bank gaan liggen slapen, anders wordt John 's nachts wakker van jou en hij heeft het al zo moeilijk.. Ik denk dat de blik die ik haar op dat moment gaf haar wel genoeg vertelde.. Schildje: Wauw, dat klinkt als de perfecte turbo-bevalling joh! Gefeliciteerd! Slijmprop: Gister weer een stuk prop verloren. Het rare is alleen dat ik geen giga grote stukken verlies maar steeds lange dikke slierten of witte propjes van 1cm bij een cm. Gisteren zat er ook een klein beetje bloed bij.. En ik ben écht ontzettend nat tussen mijn benen en er zitten ook witte vlokjes in dat 'nattigheidje'. Ik twijfel nu wel een beetje wat het is..
Goede morgen. Voor iedereen die er een beetje of heel erg door heen zit een dikke knuffel. Hier een druk weekend gehad, maar wel erg gezellig. Helaas moeten boeten met veel harde buiken vannacht. Ben zelfs even onder de douche gaan staan om 1 uur. Toen ging het gelukkig weer over. Maar vanmorgen opgestaan met een koortslip Erg fijn... Vandaag dus maar een rustigaan dagje. Gelukkig nog verschillende klusjes die ik zittend kan doen. Zaterdag afscheid genomen van mijn jongste schoonzusje. Zij gaat zondag voor 4 maanden naar afrika, voor school. We hopen heel erg dat de kleine er dus voor zaterdagochtend nog is, dan kan ze hem/haar ook nog even zien. Maar de kans is erg klein. [-o< Ben benieuwd wie de volgende is die haar kleintje in de armen mag houden. groetjes MarielleB
Tja.. kweetutniet.. Zit zo te twijfelen of het gewoon afscheiding zal zijn of vruchtwater.. Het ruikt in ieder geval best wel lekker (volgens mijn vriend die het even moest ruiken hahahahaha).. Er zitten kleine spierwitte ronde vlokjes in en ik heb er last van op de momenten dat de slijmprop ook eruit komt zetten zeg maar.. Maar die slijmprop is net behangplaksel en dit is echt water met kleine witte stukjes.. Alleen als ik op mijn hand blaas loop ik niet meteen leeg, maar na een paar minuten is het wel weer nattig daaro..
wow, inderdaad een turbobevalling schildje! Ach ja.. schoonloeders... Hoeveel pagina's hebben we daaarover hier de afgelopen maanden al niet volgeklaagd Was net weer lekker trots op mijn meisje... Ze heeft een heel fles (55 ml) achter elkaar helemaal leeggedronken!
goeiemiddag dames Ik ben net een uurtje wakker heb heerlijk heel het klokje rond geslapen met het pilletje dat ik gisteren gekregen heb. Maar nu toch weer lichte krampjes maar goed nu ben ik wel lekker uitgerust ! @Noatje Die van mij draait ook nog steeds hoor en hij ligt ook al helemaal ingedaald en soms ligt zijn rug rechts en soms links en hij is best heel druk in me buik @ tipp Zoo wat goed van mje meisje zeg ! Ze is echt sterk ! Weet je al wanneer ze zou naar huis mee mogen hoe lang het nog zal duren ofzo ? @ schildje Gefeliciteerd met jullie zoon Ik zou willen dat ik ook zo'n snelle bevalling zal hebben maar dat zal wel niet.
HALLOW! @kleinwonder; klinkt echt als vruchtwater en de slijmprop hoor, daar kunnen ook kleine vlokjes inzitten van de vernix van je baby, wel beetje gek, als je het niet vertrouwt toch maar even bellen @Tipp; Het gaat goed met je meisje he! Zolang ze goed drinkt komt alles goed, de dag dat je haar mee mag nemen komt dan ook steeds dichterbij! @schoonmoeder; DON'T EVEN TALK ABOUT IT! Die van mij woont wel lekker ver weg in NL maar toch, gister belde ze en zei ze dat ik beter maar niet moest gaan vliegen voordat de baby 1 jaar is, whatever! en dat ze misschien in december wil komen als suprise WAT? No way dat dat gebeurd, december is van mij en mijn eigen moeder komt al!
fijn baylee dat je wat uitgerust bent nu... Nee ik heb nog geen idee wanneer ze naar huis mag. Indicatie: ze moet alle voedingen zelf drinken (dus niks meer door de sonde), en dan mag ze naar 7 voedingen per dag (ze zit nu op 8), en dan mag ze naar huis. Best zuur, vandaag mocht een ander kindje wel naar huis (was later op de afdeling gekomen)... Die zou, als de mama nog zwanger geweest was, op 38 weken zitten. Ik hoop ook op de 38 (dat zou aanstaande zaterdag zijn namelijk) maar ik vrees dat dat hem niet gaat worden...
Tipp ook gek, dus je hebt nog helemaal geen idee? Terwijl ze nu wel 7 voedingen uit het flesje drinkt zal het toch eigenlijk wel mogen? Misschien houden ze haar nog even voor de zekerheid. Ik vind het altijd gek om jou kindje te zien, wij hadden dezelfde uitgerekende datum volgens mij. Als ik jou kleine schatje zie, kan ik het gewoon niet geloven dat ik er straks ook zo eentje heb hihi!
@tipp : ai dat is idd vervelend als je dat ziet , maar je meisje doet het ook super hoor ! (als ik jou zo hoor) @kleinwonder , klinkt idd als afscheiding maar kan ook het vruchtwater zijn ...beetje dubio ....heb dit ook eens in de groep gegooit bij de gyn en die zei dat maar goed als je eht niet vertrouwt gewoon bellen .... @ieni en mini : ook al zo'n fijne schoonmoeder ....erg he ?
@ tipp Ja das wel vervelend als je dat dan ziet ! Maar ik duim met je mee dat ze aanstaand weekend mee naar huis mag ! Hoeveel weegt ze nu eigenlijk? 1 ding is zeker je mag trots zijn op je meisje !
jach ....en als ze bij jou komt zal het echt niet voor een paar dagen zijn of wel ? hoe denkt je vriend er over dan ? die van mij heeft al gedreigd weg te gaan als mijn moeder hier een week komt
@sybje, nee dan komt ze meestal voor 3 WEKEN! De laatste keer dat ze kwam was ze ontzettend vervelend, toen was ik ongeveer 4 maanden zwanger. Zo vervelend dat ik heb gezegt dat ik haar niet meer in huis wil de volgende keer dat ze komt, gaat ze dus gelijk naar een appartement verderop in de straat. Maakt me echt niet meer uit. Gelukkig staat mijn vriend achter mij, hij weet hoe zn moeder is. Al denkt hij soms wel dat ik overdrijf, denk ik. Maar ze is zo lief in je gezicht en ze schraapt langzaam het vel en bloed onder je nagels weg. GRRRRRRR Maargoed, ze mag dus niet meer bij ons in huis. Terwijl we nu een nieuw koophuis hebben met 5 slaapkamers en twee badkamers hihi. Mijn eigen moeder komt trouwens wel gewoon in huis. Ja, zij is niet vervelend!