November 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Zonnebeertje, 22 feb 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    dont worry Marisha, in principe gaat een zws alleen maar mis als het zoiezo al mis was gegaan! en niet omdat je je te druk maakt.. maar rustiger aandoen is natuurlijk zoiezo goed!

    wat is utrogestan?
     
  2. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    Sybje, ik wil je heel veel plezier wensen in Aruba! Geniet er van meis! Lekker ontspannen en luieren in de zon! Heerlijk :D Goede reis en breng de zon terug mee!
     
  3. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    Bedankt voor de geruststellingen saartje en Amyrose! Je gaat op den duur aan alles twijfelen en ik kan toch moeilijk niet meer gaan werken he! Zal mss donderdag ter compensatie van thuis uit op de bank werken!

    Utrogestan zijn progesteron bolletjes die de kwaliteit van mijn slijmvlies optimaal houdt en zo dus een eventuele miskraam door een slechte kwaliteit van het slijmvlies voorkomt. Dit neem ik omdat ik een inseminatie met hormonen heb gehad (iets uit de MMM dus ;)) en dit moet ik blijven doen minstens tot de eerste echo.
     
  4. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    nou weltrusten allemaal, tot morgen! Mimi, ik hoop dat alles goed is! kus!
     
  5. Mvj

    Mvj VIP lid

    22 mrt 2007
    8.623
    0
    0
    zuster
    zuid - holland
    dankje wel marisha !

    meiden ik ben nu weg ...zal vast nog wel een keer komen buurten ........maar dat zal een kort berichtje zijn .....kan daar zeker jullie gebep niet bijhouden ...hihi ! tot na de vakantie !
     
  6. lillebi

    lillebi Actief lid

    21 feb 2008
    249
    0
    0
    ik kom iedereen weltrusten wensen, ik duik ook mijn bedje in, morgen weer werken en ben de hele dag al zo gaar. komt ook door dat vieze weer, ik wil lekker zonnetje :D

    trusten allemaal!
     
  7. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    nou ja, een dieptepunt hier.. 2 berichten te lezen de volgende ochtend.. komt mss ook doordat iedereen aan Mimi denkt? ik was gisteren iig erg bezorgd.. hoe is het meid?
     
  8. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    @Sybje
    heeeel veel plezier in Aruba!
     
  9. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    hoe is het weer in NL vandaag? hier lijkt er een zonnetje door te komen!
     
  10. Sophie

    Sophie Fanatiek lid

    28 jul 2006
    3.129
    0
    0
    Noord-Holland
    Goedemorgen, hier flinke regen.
    Kwam even kijken hoe het met Mimi is. Denk aan je! Hoop zo dat het goed is. xxxx
    Saartje en anderen tot snel, ik ga nu naar werk

    x Sophie
     
  11. edithdeb

    edithdeb Bekend lid

    28 dec 2007
    544
    0
    0
    huismoeder
    noordholland
    goedemorgen meiden, jeetje sinds vrijdag 50 pagina,s das toch niet normaal. :confused:
    sorrie dat ik er niet was van het weekend en gister maar ben echt zo beroerd van mij mogen de laatste 6 weken snel om zijn. diaree en spugen alles komt er uit maakt niet uit wat er inkomt. pfff ik ben echt geen mens. bahhhh...

    bij de verloskundige was het goed, het was gewoon een intake gesprek en moet pas weer een afspraak maken als ik voor een echo geweest ben, en dat doe ik pas echt met 12 weken en niet eerder.

    hoe is het met bramtim alles goed met haar. ik heb niks terug gevonden in de lijst dat het mis was gegaan.....ow ik hoop het zo voor der.
    ik zag dat het voor fio en marlieke wel over was jeetje meiden wat verschrikkelijk balen, heel veel sterte meiden en ik hoop op volgende keer meer geluk voor jullie.
    en las ik nu ook dat het bij mimi niet goed ging jeetje zeg niet nog meer hoor. sterkte meid ik ga kei hard voor je duimen. heel veel sterkte.

    hoe is het verder hier, oja en saartje wat heb je allemaal met de lijst uit gevreten hahaahah wat wil je nu weer allemal weten waar staan die laatste afkortingen voor. ik moet in het ziekenhuis bevallen en ik ben huismoeder die laatste afkorting snap ik niet :confused:

    groetjes edith
     
  12. Esila

    Esila Fanatiek lid

    17 sep 2006
    2.389
    831
    113
    Goedemorgen allemaal,

    Ben alweer zo vroeg wakker.

    Saartje, het weer hier in Antwerpen is nog bewolkt en de regen is net gestopt, maar het lijkt ietsje te gaan opklaren.

    Mimi, hoe is het nu ?

    Sybje, veel plezier op Aruba !

    Voor de meiden die moeten werken, succes !
    En voor iedereen een fijne dag gewenst.
     
  13. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    Ook hier iemand die hard aan het duimen is voor je mimi!

    Hopelijk toch goed nieuws vandaag!

    Hier in BE is het eindelijk even gestopt met regenen maar ze voorspellen weer bakken regen deze namiddag... geen weer om buiten te komen dus!
     
  14. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    bv/fv staat voor borstvoeding of flessenvoeding dacht ik!
     
  15. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    gezellie, er zijn mensen :) ik heb net het hele huis gestofzuigd en dat voel ik dan toch wel aan mijn rug. moet dan echt even gaan zitten, goed ecxuus voor het forum haha.
     
  16. saartje7

    saartje7 Bekend lid

    29 okt 2006
    928
    0
    0
    schrijfster
    6th of October City, Egypte
    ja, bv is borstvoeding en fv is flessevoeding. Marisha, ben nu even in de war, had jij mij gegevens gestuurd voor de lijst?
     
  17. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    Volgens mij had je me er gisteren al tussen gezet
     
  18. edithdeb

    edithdeb Bekend lid

    28 dec 2007
    544
    0
    0
    huismoeder
    noordholland
    ow das ook makkelijk word fles voeding, ik voel me net een koe als ik borstvoeding zou moeten geven hahahaahah. sorrie voor de meiden die er wel voor kiezen. want ik heb er wel repect voor hoor als je het kan ;)
     
  19. Ukkepuk078

    Ukkepuk078 Fanatiek lid

    6 jan 2008
    1.153
    0
    0
    Adm. Medewerkster
    Dordrecht Zuid Holland
    Goedemorgen,

    Al iemand iets van mimi gehoord ?

    Hier in Zuid Holland is het weer echt barslecht.

    Ik kwam vanmorgen gewoon een uur tevroeg beneden, blijkbaar stond de wekker niet goed. Ben gelijk maar een uur eerder gaan werken, kan ik vanmiddag lekker een uurtje eerder naar huis.

    Ik heb vandaag last van kleine steekjes in mn onderbuik, kunnen mn banden al aan het werken zijn of mn baarmoeder die groter wordt ?
     
  20. Marisha

    Marisha Fanatiek lid

    15 jul 2006
    2.728
    0
    0
    Bediende
    België
    Marisha, 27 jr, 1e kindje, denkt: meisje, geslacht weten: ja, beroep: BTW belastingsconsulent, bevalling: zkh, fv/bv: bv indien mogelijk

    Volgens mij heb je ergens niet je laatste lijstje gebruikt!
     

Deel Deze Pagina