nou met mn laatste zw wist ik niet hoe ver ik was, toen hadden ze inwendige echo gedaan en zag je wel wat( t leek wel een innieminnie muisje haha) maar toen was ik net 6 wkn, dus die 2 wkn is natuurlijk wel veel verschil in t begin ja. haha, ik herken me daar heel goed in hoor, ben ook zo lekker verstrooid op het moment, haha, zolang ik er zelf nog maar om kan lachen is t goed. liefs,
Ja haha de cassiere kon er ook om lachen nog. Ik heb zo'n mazzeldagje vind ik zelf. Ik ben overblijfjuf op de school van mijn dochter. op maandag en vrijdag op de onderbouw. Dat is groep 1 tot en met 4. en donderdag's op de bovenbouw dat is groep 5 to en 8. Nu had ik zelf al zoiets van dat ik de bovenbouw niet zo leuk vind. Op de onderbouw heb je nog een beetje het idee dat ze luisteren . Op de bovenbouw vechten ze veel en je moet er dan als overblijfjuf tussen springen. Is nu niet echt bevoordelijk voor mij toch. Komt mijn coordinator (tevens vriendin) aan mij vragen of ik het erg zou vinden als ik voortaan de donderdag ook op de onderbouw wil staan. Hoeraaaaaaaaaaaaaa dat is mooi meegenomen. Een dat terwijl ze nog niks wist (nadruk op wist). Ze vond me wel heel blij reageren en wilde dus weten waarom. Kon het niet verbergen he. Sssssssssst niet tegen mijn vriend vertellen hoor.
Zijn er trouwens fruitsoorten wat je echt niet mag tijdens je zwangerschap? Ik heb nu in huis druiven (wit), bananen en kiwi's(gewone) sinaasappel. Wil een smootie maken denk ik als het me lukt . Maar ik ben verzot op druiven
uhhhhh, nee volgens mij mag je alle fruit eten toch? weet ik eigenlijk niet om heel eerlijk te zijn nou das idd wel beter dan, op de onderbouw al vind ik dat er bij mn oudste (gr2) ookal al aardig wat kids zitten die dus totaal niet luisteren en best vervelend kunnen zijn, ben altijd een soort van blij dat die van mij dan wel luister( nou meestal dan , ze hebben allemaal weleens geen oortjes haha.) nou ik vind t ook erg moeilijk om t niet te vertellen hoor, t liefst zeg je t tegen iedereen al, maar ik wacht toch nog maar heel even met vertellen.(als t lukt dan he ) liefs,
heb trouwens vannacht erg slecht geslapen zeg, en ben zoooooooooo moe, ben blij als ik me straks weer wat fitter voel, want zo doe ik zo weinig, ik moet me er echt aan toe zetten om wat te doen in huis enzo, terwijl ik normaal toch wel heel aktief bent met van alles, maar ja, zal vast wel weer goed komen ( hoop ik) liefs,
Nou, ik mag me ook hier bij julllie allemaal aanmelden want ik heb vrijdag en gisterenavond positief getest. Als alles goed gaat (en dat vind ik dus dooooodeng) ben ik 8 november uitgerekend. Kan het eigenlijk nog steeds niet geloven. Het is voor ons de eerste ronde, vrijdag een heeeeel lichte streep en had gisteren toch een beetje bruin bloed verloren maar het zette niet door. Gisteren laat weer getest en een dikke streep dus kan niet missen. Ook alle ongi klachten zijn helemaal weg. Ik heb eigenlijk nergens last van en ben pas sinds 31 december van de mirena af en dit is mijn eerste normale cyclus die dus direct ontaard in een zwangerschap. Heb het wat warmer en wat meer puistjes maar dacht dat het misschien ontpillen was. We gaan eind deze week nog een keer testen want we konden het allebei niet geloven. Was veeel sneller dan we verwacht hadden haha maar zoals al eerder geschreven: ik wacht echt met juichen voordat we kritieke fase doorzijn. Oh voor de lijst: 32 jaar, eerste kindje, volgens kalender een meisje en denk zelf ?
NOVEMBER 2008 MAMA'S 01.1-11-'08Fio31 jaar 1ekindje kalender meisje denkt zelf meisje 02.2-11-'08Beppie197631 jaar 1e kindje kalender meisjedenkt zelf ? 03.2-11-'08Sophie 34 jaar 2e kindje kalender meisje denkt zelf ene dag jongen en andere dag meisje 04.2-11-'08Edithdeb 34 jaar, 2e kindje, kalender meisje denkt zelf meisje 05.3-11-'08Maxje 25 jaar... 2e kindje...kalender jongen, denkt zelf meisje 06.3-11-'08Sanna 28 jaar 1e kindje.kalender jongen , denkt zelf meisje 07.3-11-'08sasgirl25 jaar 1e kindje kalender jongen,denkt zelf meisje 08.3-11-'08mimi1981 27 jaar... 2e kindje...kalender meisje, denkt zelf ?? weet nog niet 09.4-11-'08Corien 36 jaar... 1e kindje...kalender jongen, denkt zelf jongen 10.5-11-'08Hummel 24 jaar... 1e kindje...kalender meisje, denkt zelf jongen 11.5-11-'08 AmyRose27 jaar 3e kindje kalender jongendenkt zelfjongen 12.5-11-'08Marisha 27 jaar 1e kindje kalender jongen denkt zelf meisje 13.5-11-'08happyluna28jaar,2e kindje kalender jongen denkt zelf jongen 14.6-11-'08Sybje23 jaar 1e kindje kalender jongen denkt zelf jongen 15.8-11-'08Bramtim 32 jaar 1e kindje kalender meisje denkt zelf ? 16.9-11-'08Ukkepuk078 28 jaar 1e kindje kalender Meisje denkt zelf Meisje 17.9-11-'08noortje30.. jaar 1e kindje kalender meisje denkt zelf meisje AFSPRAKENLIJST : Mimi1981 4-03-08 Gyn afspraak om 11.30 uur Marisha 5-03-'08 ziekenhuis voor bloedproef, 18-03'08 afspraak eerste echo Sasgirl 10-03-'08 vk Hummel 12-03-'08 1e afpr. vk. Sophie19-03-'08 vk intake Maxje 21-3-'08 gyn voor echo, 26-3 eerste afspraak vk, 3-4 echo vk AmyRose 25-03-'08 1e afspr. vk. Corien 27-03-'08 1e afspr. vk. Beppie197631-03-'08 vk ukkepuk 03-04-'08 1e afspr. vk.
@Marisha, dat heb ik ook hoor, ik kan elk moment in huilen uitbarsten. En de zenuwen gieren telkens door mn lijf, ben blij als het half 5 is en ik weer lekker naar mn ventje kan.
nou meiden ga met mn jongste zoon mn oudste zoon van school halen, misschien tot vanmiddag nog, of vanavond. liefs,
@marisha : dat heb ik ook hoor .... ik jank om van alles en nog wat ...terwijl ik best hard ben van mijzelf .....en ik ben ook heel bang dat het mis gaat ......heb er geen reden voor om te denken ....denk voornamelijk dat het door de mmm komt......... @all : heb vanmiddag mijn fert arts gebeld ....en heb 25 maart de 1e echo ...het kon al eerder maar dan ben ik met vakantie ! dan ben ik zo'n 8 weken zwanger
jeetje meiden, wat kunnen jullie beppen zeg, dit is toch niet bij te houden. ja dat we met zijn 17en zijn jeetje wat gaat dat hard zeg nieuwe meiden heel erg hartelijk welkom. ik heb wel erg veel last van krampen vandaag was ff winkelen maar ben blij dat ik weer thuis ben. hebben jullie dit ook?
ja hier ook ...heb krampen achter mijn navel dus waarschijnlijk mijn baarmoeder ,......heb dat gelijk maar even nagevraagd toen ik bepde ...de ass zei dat dat komt doordat je baarmoeder nu ineens goed doorbloed wordt ! voel ool vreemde plopjes in die streek .....maar goed we zijn er nu ook wel heel erg op gefocusd ....
ben wel errug misselijk vandaag trouwens, t viel nogwel mee, maar vandaag is t wel wat erger als eerder, beetje jammer, bij de vorige 2 had ik er geen last van, maar ja, elke zw is anders he?
nou amyrose, 3 pagina's en de dag is nog niet om terwijl ik vanmorgen hier nog was, ja das veel hahaahah. ja ongikrampen en branderig een beetje erg raar. maar denk wel dat het me banden zijn ofzo want het is aande zijkanten.
plopjes zijn waarschijnlijk je darmen die je voelt denk ik, beeb heeft nog geen beentjes nu, dus die is t nog niet( dat verschil voel je later wel haha)
nee nee dat snap ik ook wel ...het is een gevoel dat ik probeer te omschrijven ...lukt alleen niet erg geloof ik zo te zien ...