@ kleinwonder...volgens mij mag je je naam wel veranderen in grootwonder. wat een goed nieuws! gefeliciteerd hoor!
KLein Wonder, ik ben zo blij en opgelucht voor je! Ik zat ook echt wel een beetje in spanning! Gefeliciteerd! Ik heb geen idee wat je allemaal had, maar dat maakt niet uit, het kindje doet het prima! Geniet er maar van!
Pfff kleinwonder, wat een opluchting! Wat een geluk zeg! Goed dat je zo snel terecht kon voor een echo. Sasgirl, bedankt voor de tip van prenatal, ik ga zeker even kijken als alles goed is bij de echo Over die vroege echo's; die krijg je alleen als er een reden voor is. Anders doen ze hem pas met 12 weken. Maar lijkt me bij jou (ik weet even niet meer wie het was) genoeg reden om er een te vragen. Als je gewoon uitlegt wat de reden is, lijit het me sterk als ze weigeren. Ik mocht bij mijn eerste zwangerschap een vroege echo, omdat ik niet wist hoe ver ik was. Ik zou het gewoon vragen. En een huisarts verwijst je niet naar een verloskundige, maar die moet je zelf bellen. Arts heeft vaak wel adressen van verloskundigen in de buurt.
Joepie vandaag 12 weken! We zijn wel heel zenuwachtig voor morgenochtend, dan krijgen we de echo en de nekplooimeting. Kon er vannacht niet van slapen, hoop dat ik vannacht wel slaap, want we moeten vroeg op.. Willen jullie duimen voor mij dat het deze keer wel goed is?
Echt super bedankt allemaal. We hebben het vanmiddag heerlijk gevierd met een lekker hapje en drankje in het zonnetje op een terrasje, super. Kan het echt nog maar amper geloven na zo'n nacht vol bloedingen.. Gewoon een sterk kloppend hartje en het kindje was alweer gegroeid vergeleken met vorige week. Echt heel erg lief dat jullie allemaal zo mee hebben geleefd. Trouwens over die vroege echo's ik kreeg deze omdat ik ongepland zwanger ben geraakt en dus totaal geen idee had hoelang ik zwanger ben. Ook komen er heel erg veel tweelingen voor in onze familie dus ook hier werd meteen even naar gekeken. Maarja, heb nu alweer 2 echo's gehad en heb met 12 weken weer eentje. Kan niet wachten!
@kleinwonder : wauw super zeg ! heb al meer gehoord over hematomen ...wel hier maar weet niet meer welk topic ..moet je anders effe ergens vragen .... @marisha : ja super he ....hij loopt 1 dag voo ben dus eigenlijk vandaag pas 12 weken .....het gaat zo snel allemaal...... fijn dat jullie ook de 12 weken bijna vorbij zijn ...! nou kunnen we ontspannen gaan genieten !
Kleinwonder: Jouw echo-foto lijkt wel wat op die van mij! We zijn ook bijna even ver... dus dat is niet zo verwonderlijk. Wat ontzettend fijn dat alles goed was. En nu echt gaan genieten he? mamamanuela: Welkom hier bij de novembermama's! Ik ben nog steeds heel blij na vanochtend. Zit telkens even naar de echo-foto te gluren en krijg dan weer een glimlach rond mijn mond. Jammer dat mijn man er niet bij kon zijn, maar dat heb je met vrachtwagenchauffeurs he? Heb nu al zo'n ontzettende zin in 7 mei!
Ik kreeg mijn eerste echo met 8 weken en 5 dagen. Zonder medische indicatie. Mijn verloskundigepraktijk doet standaard 2 echo's, de eerste rond week 9 en de 2e met 12 week. Zo zie je maar weer hoe het per praktijk wisselt.
Jeetje Janny! Wat goed voor je! Ook zo leuk dat we even ver zijn, nu kan ik naar jouw foto kijken en me voorstellen hoe mijn kindje eruit ziet! Ik ben vandaag naar de verloskundige geweest. Alles was prima, ik ben alleen wat te zwaar, dus wordt me toch aangeraden om in het ziekenhuis te bevallen en ik krijg 2 echo's extra. Daarna probeerde ze nog naar het hartje te luisteren, maar dat lukte niet. Te vroeg, te veel spek in de weg! Volgens mij moet ik een week later dan jij voor de termijnecho. Ik kan bijna niet wachten!
Jeetje, wat een opluchting zeg! Ik zat helemaal met kromme tenen mee te lezen! Zelfs mijn man leefde helemaal mee! Echt een super bericht!
@kleinewonder wat ben ik zo blij dat alles goed met je kindje zeker na het nachtloze vanavond beter gaan slapen dat kan ik me echt voorstellen hoor en natuurljik beetje feestje vieren mag wel wezen.
mijn man is ook vrachtwagen chauffeur en van maandag tot vrijdag van huis en kan er gewoon vrij voor krijgen hoor. lekkere baas heeft je man dan. mijn man krijgt niet voor de gewone controlles vrij, maar voor de echo's echt wel. die mannen moeten al zoveel van hun gezin missen. ik hoop voor je dat ze hem missen kunnen als je bevallen moet solly glapje
mijn vent is ook vrachtwagenchauffeur die van maandag tot vrijdag van het huis en ik zie hem alleen vrijdag tot zondag
kleinwonder jeetje meid wat een goed nieuws ....en nu echt lekker gaan genieten hoor. manuela ik zei het je toch kom maar bij de november mamma's teuten hahaah lekker meid dat alles zo goed met je gaat dikke knuf iemand vroeg over de echo, ik ben 34 jaar en heb mijn vorrige zwangerschap compleet medische gelopen bij een gynocoloog en had toen ook met 7 weken al een echo. nu met deze zwangerschap heb ik contact gehad met de verloskundige door een intake gesprek en hoef niet meer terug naar een gyno tot ik 34 weken zwanger ben ivm vorrige bevalling een keizersnede. leeftijd maakt echt niet uit voor een vroege echo ze kunnen die nek plooi meting toch niet eerder doen. dan rond de 12 weken. alleen in jou geval met bloeding zou ik wel snel contact op nemen met de verloskundige of met een gyno. succes meid ik hoop dat ze je snel helpen je onzekerheid weg nemen en je snel kan gaan genieten van je zwangerschap. groetjes edith edith
kleinwonder: gefeliciteerd ben blij dat alles goed is! wanneer is het weer buikje opmeet tijd, voor het buikenlijstje?
@annalet : als ik jou was zou ik er bij de termijn echo wel van uit gaan dat die binnenwaarts is ......ben zelf ook zwaarder dan zou moeten en tot nu toe heb ik alles binnewaarts gehad !