Weet iemand iets van Conny? Of ze misschien op vakantie is ofzo? Want ze heeft hier al een tijdje niet meer gereageerd of wel.. ?
Ik weet het allemaal niet meer haha. Corien heeft vanmiddag nog hier geschreven dus die is nog aanwezig Ik haal tegenwoordig ook echt alles door elkaar en vergeet echt vanalles!
Ik ben er nog gewoon Conny heeft dacht ik relatief kort geleden ook nog gepost. Wij hebben het afhaalbericht van de prenatal vorige week gekregen (per mail). Gaan zaterdag voor pretecho naar Groningen, dan ga ik ook de doos halen. Ben ook erg benieuwd, de doos die ik al heb gehad (van de Etos) vond ik niet bijzonder.
Ik heb afgelopen vrijdag de doos bij prental opgehaald. Er zaten er veel leuke dingetjes in en deze keer ook spulletjes die je echt kan gebruiken en nodig hebt. Zoals, een fopspeen en een speen voor op de fles, een flessenborstel, een pak luiers, een doosje voor de billendoekjes enzo
haha.. bij etos weet ik het niet meer of ik ook al heb aangevraagd. maar alleen bij prenatal en blije doos en nog eentje heb ik wel aangevraagd. maar als de baby geboren is. dan kan jij een geboortekaart afgeven aan bij c1000 krijg je gratis pakket. dus dat is ook leuk hihi..
getver ...ik heb ook een bon afgegeven voor mijn blijde doos van prenatal ....ik wil hem ook ! ben al bijna 27 weken ! die van de kruidvat heb ik ook aangevraagd en jullie ? ook al wat gehoord ? die van de etos is toch van felicitas ? wel leuk op zich maar dan schijnen ze bij je bij de deur te komen om dingen te verkopen ...daar houd ik niet zo van ..... dat van de c1000 wist ik ook joh ..schijnt ook een leuke dos te zijn ! heb de blijde doos van mijn schoonzus gezien en dat zag er erg leuk uit !
Ben ik toch nog even weer, dat met de stroom ging niet door, het werd al te laat en te donker... Maar nu even een lekkere cornetto... Heb ook nog geen oproep voor de blije doos. Die van de etos had ik anderhalve maand geleden al. Die is niet zo bijzonder, en inderdaad, dan komen ze straks bij je aan de deur. Eerlijk gezegd weet ik niet meer welke dozen ik heb aangevraagd. Heb in het begin van m'n zwangerschap zo'n beetje alles aangevraagd wat gratis was... hihi. Ik kan mij ook niet herinneren dat Conny hier iets heeft gepost de laatste tijd. Welkom terug Loesjuh, fijn dat je vakantie leuk was!
Volgens mij heb ik Conny nog langs zien komen bij het Zwanger en colitis ulcerosa onderwerp. Maar kan best een tijd geleden zijn.
ach janny, dat kan ik me voorstellen dat donker is. dat niet doorgaat. maar gezellig dat je er weer ben haha.. kijk maar naar mijn album haha.. schattig he.. niet van fotograaf of zo dat heeft mijn ventje gemaakt
Ik heb de bon van de Prenatal ook nog niet gehad. Maar de Wij Jonge Ouders heb ik ook al een tijdje niet gehad bedenk ik me nu. Van Etos heb ik de doos al een maand geleden opgehaald, de zwitsal doos staat al op de commode Kaartje ben ik nog niet achteraan gegaan, dat leek me zo vroeg nog. Als ik over een week (of 2) eens richting drukker ga voor voorbeeldboeken is dat toch vroeg zat?
hoi meiden, Ik ben er weer, wat lief dat jullie je zorgen maken. Ik moet inderdaad rustig aan doen, wat niet mee valt als je een peuter van drie en een half rond heb lopen. Ik heb ook veel last van schoppen naar mijn achterwerk, ik ben daar vaak aan geopereerd en daarom voelt het nog eens extra rot. Ik wil jullie vragen of jullie ook zoveel last hebben van vocht/urine verlies, ik denk tenminste dat het urine is of afscheiding. Ik schrik elke keer opnieuw want ik voel het er gewoon uitlopen en ben dan bang dat het vruchtwater is. Wij hebben ook al een geboortedatum (mits ik eerder weeeen krijg) dan wordt het 27 oktober. Voorlopig staat het op 27 oktober want ze kunnen ook het ok schema nog gaan veranderen. Nu wordt het toch wel heel spannend omdat we een datum hebben. Even over het buddy, wat is daar precies de bedoeling van? Ik heb dat toen niet helemaal mee gekregen, maar heb het idee dat je dan een buddy heb die je kan informeren als er iets is zodat die het tegen de rest verteld? Wie wil mijn buddy zijn? knuffel conny
Gelukkig Conny dat je er nog bent! En wat spannend dat je al een datum hebt! Het wordt een geplande keizersnee? Heel af en toe verlies ik wel een drupje urine, alleen als ik plotseling moet hoesten of niezen, verder niet. Het blijkt heel normaal te zijn omdat je spieren daar slapper worden. En dat van die buddy heb je goed begrepen. Als er iets plotseling met je is, en je kan niet online komen om het zelf te vertellen, kan je je buddy een smsje sturen zodat zij ons op de hoogte kan houden. Er is vast nog wel iemand die nog geen buddy heeft en die de jouwe wil zijn. Meiden, ik ga naar bed, het was een productieve dag. Tot morgen!