veel plezier morgen marisha, ik zal ook wel veel te lezen hebben morgenavond, smiddags komt mn vriendin en die blijft eten, we eten morgen Somalisch( manlief kookt morgen!) en dat vindt zij en dr zoontje ook zo lekker!
hallo is er nog iemand? Of ben ik de enige die nog wakker is. Nou dan ga ik ook maar naar m'n mandje. M'n vriendin is wel geslaagd voor haar trouwjurk. Hééééééél mooi! Welterusten en tot morgen!
Fio en bramtim ik hoop dat alles toch goed komt, spannend zeg! heel erg veel sterkte! Ik heb wel wat teruggelezen, maar was geloof ik een hoop blabla Ik heb jet ook de hele dag door vreselijk koud! verder niet echt kwaaltjes, ja, ben erg moe, maar verder niks gelukkig. ik ga nu snel naar bed en spreek jullie morgen wel weer
sjong wat word er hier veel gekletst.... als ik dat allemaal moet terug lezen... ik duik mijn bedje in weltrusten allemaal
en ik mag het licht hier weer eens aan doen! niet zo heel slecht geslapen gelukkig.. even kijken wat voor weer het wordt vandaag.. aaah 27 graden heerlijk. beter dan die 35 van gisteren, was toch wel warm hoor.. vandaag een beetje HH doen, lekker met Mo zijn en we gaan de grote boodschappen doen. vind dat eigenlijk altijd wel gezellig met z'n drietjes!
@Marisha haha volgende keer niet bijlezen dan he ja sorry het is hier een uur later en ik was zoooo moe..
@Noontje leuk he shoppen voor iemands trouwjurk.. zwijmel.. ik zou wel weer willen trouwen! zag er zooo mooi uit in die jurk.. zwijmel
@Maxje nou zeg, ik ben helemaal beledigd, wij tetteraars een hoop bla bla? gelukkig dat je nog steeds nauwelijks kwaaltjes hebt - hier nog zo een!
leuk noortje dat je vriendin is geslaagd voor een mooie trouwjurk, bij ons zit er in de stad een bruidswinkel en hebben ze altijd van die mooie jurken hangen...! om bij weg te dromen!