Haha kleinwonder heeft dus heerlijk gedroomd vannacht maar volgens mij zitten ze er wel nogal eens naast met schattingen naar geweest & volgens de vk wil het niks zeggen hoe zwaar je zelf was/vriend etc. Ben heeeeeel benieuwd naar je groeiecho Verder hier heerlijk geslapen vannacht! Maar 2 keer eruit geweest Eindelijk ben ik klaar met mn geboortekaartje.. wat een klus zeg! Ik las dat iemand hier ook zelf een kaartje heeft laten ontwerpen? Dan kan je m misschien beter gewoon naar een drukker bij je in de buurt brengen? Kan je vantevoren ook ff een proefdrukje laten doen, is het niks weet je dat vantevoren
goeiemorgen dames Ik moet zo naar de verloskundige gaan ze kijken of me baby goed lig... Dus hoop van wel ... Hoop dat ik een rustig vrij dagje krijg vandaag ... @ ukk woow alweer 36 weken .... dat gaat snel ! ooo ik wil ook weer gelijk shoppen ... Naar welke winkel ga je ? nee ben nie nieuwsgierig ofzo hoor
@ JsztD, ik ben 5 nov uitgerekent, maar krijg steeds sterker het gevoel dat ze eerder gaat komen. @ Baylee, ik ga naar Sliedrecht, babystore.
goedemorgen! Hier een beroerde nacht achter de rug, halve nacht wakker. Maar vanmorgen de schade goed ingehaald, nu pas wakker 8)
Ik heb het gevoel dat mijn kind pas na 10 dagen gehaald moet worden. Ik heb bijna nooit een harde buik etc. Volgens mij heeft het nog heeeeel goed!
@ Chebu, dat wil helemaal niets zeggen hoor. Ik loop al bijna 2 weken met voorweeen maar het kan best zo zijn dat ze pas na de 40ste week komt hoor zie de vk.
Hier weer net terug van de verloskundige: alles gelukkig weer prima! Bloeddruk 105/55 en het ukske ligt nog steeds keurig in de goede richting en al ingedaald klaar voor de lancering!... Nu eerst mijn verzekering maar bellen: heb nog steeds geen kraampakket ontvangen!
Ik weet het niet, heb heel lang het idee gehad dat ik tot 42 weken moest doorlopen maar sinds ik die voorweeen heb denk ik dat ze eerder komt. En mn schoonmoeder zei het.... We hebben haar met 5 weken verteld dat ik zwanger was en ze was er toen al heilig van overtuigt dat het een meisje was en ze had gelijk. Zij voelt dingen heel goed aan.... Raar maar waar.
---egoberichtje--- waarom is het leven soms zo hard? Een hele goeie vriendin van mijn zusje is na jaren (ik dacht een jaar of 3...) proberen zwanger te worden eindelijk met KID zwanger geraakt... Heeft ze vannacht met 11 weken een miskraam gehad ---einde egoberichtje---
thanks... Ik vind het zo gemeen... Het hele zwanger worden en zijn lijkt soms wel een gokspel... Een loterij... Wij hadden het goeie lot... Een heleboel anderen niet...
Hallo meiden, Hier ook weer eindelijk eens een berichtje van mij. Ik heb al een paar dagen last van flinke oefenweeen. Het zegt natuurlijk helemaal niks, maar mijn gevoel zegt wel steeds dat ik de 40 weken niet ga halen. Vanochtend was het al zo heftig dat ik haast de verloskundige al wou bellen. Gelukkig mag ik morgen weer voor controle. Ik lees dat er meer meiden zijn met oefenweeen. Spannend hoor allemaal, het komt nu wel erg dichtbij. @tipp; wat vervelend nieuws zeg. Vreselijk. Liefs Hummel.
Ukk, ben benieuwd vraag ook even aan haar voor mij dan Tipp wat ontzettend klote zeg het is inderdaad vaak niet eerlijk... ik heb me ook superlang rot gevoeld naar mijn familie toe, een nicht van me heeft al weet ik hoeveel IVF, ISCI etc.etc. gehad en kan gewoon niet zwanger worden.. en dan kom ik, ongepland door de pil heen!
hallo Ik kom net van de verloskundige en de baby ligt nog steeds in stuit Nu moet ik voor dinsdag een afspraak maken voor een liggingsecho en moet ik volgende week terug bij de verloskundige ligt ie op de echo nog in stuit moet ik volgende week naar de gynecoloog.... Tzit me allemaal niet mee deze week pffff @ ukkepuk Ow de Burgerhout