HAHAHAHA! Daar ga ik met mijn wijsheid! Ok, dames, baby's kunnen dus wel vrij snel de dekentjes los krijgen! Goed dat er ervaren moeders meelezen @Devilchase: waarom is iedereen zo terughoudend over slaapzakjes? Zelfs in winkels raden ze je het af
Ben een beetje zenuwachtig eigenlijk voor bezoek aan gyn. Weet ook niet waarom. De adrenaline giert hier door mijn aders.
Hier werd het JUIST aangeraden. www.veiligslapen.info ik citeer: Vaak zijn babys in het begin nog wat klein, luca verzoop in zn slaapzakje maat 56. Nu past hij hem perfect!
je kan trouwens goede babyslaapzakjes halen bij de Babydump en Prenatal. Die zijn van PurFlo en écht voor babys. Maat 50/56. Zijn 34 euro geloof ik. Ze zijn wit en je hebt ze in winter en zomeruitvoering en je kan de armen eraf ritsen. Zijn lekker warm!
ik heb het kraamzorgbureau gevraagt, werd mij verteld dat ik geen slaapzakje moest aanschaffen... merk wel vaker dat het bij de 1 zo gaat en bij de ander weer heel anders. zo mogen wij hier ook niet boven bevallen. moet op de begane verdieping.
ja iedereen verteld je wat anders maar het is echt naar je eigen inzicht. Als ik Luca dusdanig aan moet kleden dat hij niet meer kan bewegen omdat hij ingesnoerd zit in de kleding, lees: een romper, 2 shirtjes, broek en dikke sokken, omdat hij anders verkleumt doordat hij de dekens van zich aftrapt, gebruik ik liever een slaapzakje Het wordt hier namelijk ijskoud snachts
Ik ga me maar eens aankleden. He waar komen die zenuwen toch vandaan. Stel dat het niet goed is... AARGH. Tot later dames.
ja dat denk ik ook, geloof dat ik hetzlefde zou doen, liever een slaapzakje dan een verkleumd kleintje
ik ga er ook vandoor.. proefdruk van ons kaartje halen, hond uit laten, auto van mijn zus even poetsen (heb ik van haar geleent toen ze met vakantie was) kwarktaart maken en nog even een welkomthuisbloemetje halen voor mijn zus...
ukke lekker nieuws zeg, Jooze haha ja volgende week het is zeker heel spannend wie volgende is. het is ook best eng Baylee, ik ben benieuwd en h oop dat ie wel draait naar beneden gaat. Gerdiend, ik zal je wel ff missen maar ik hoop stiekem als je toch af en toe bericht achterlaten als je bij iemand thuis computer gebruik hihi. Klein wonder ben lekker jaloers op je dat je lang heb kunnen slapen haha tipp sterkte chebu haha lekker luiwammesje.. ctg was weer goed gegaan dus morgenochtend weer
He Jaki wat fijn dat de ctg goed was! En Chebu: niet té zenuwachtig zijn, dikke knuffel. Wendy: Hihi nog steeds in de ligmodus dus. Wel fijn dat je gisteren even eruit kon, zou helemaal gek worden als ik de hele dag moest liggen. Alhoewel.. ik echt de hele dag door als een roos kan liggen te slapen de laatste weken. Als ik nú op bed ga liggen dan slaap ik gegarandeerd over 10 minuten Hebben jullie kindjes ook zovaak de hik? Ik voel het echt wel een paar keer per dag, 't arme ventje toch haha. Zal wel net zo'n gulzige drinker als zn vader zijn, die kan ook al niet normaal drinken. (Hij pakt altijd meteen een volle fles frisdrank/meld en 'lurkt' deze zo huppakee in 1x leeg.. )
Hi, Nou ik ben net wakker, in iedergeval even goed geslapen. @Tipp, mooi is dat zo'n vk, toch maar aanspreken hé wanneer moet ik nu slapen @Jootje, rustiger aandoen dan maar! ben benieuwd naar je proefdruk! Ben je tevreden?! @Wendy, enig idee hoe lang je nog moet liggen?! @Jaki, top goed ctg! Wat bterfet mijn BI, ik heb het gekregen na de geboorte van Tycho toen heb ik een half jaar gerevalideerdd, maar het is niet echt weggeweest. Eke keer dat ik weer zwanger was (heb 2x mk gehad) merkte ik dit aan mijn bi een week voor ik kon testen. MAAR ik ben nu bij een andere fisio en die is een stuk beter! Hij zegt mij dat na mijn bevalling mijn bekken recht moet staan (dat heeft die ander dus nooit gedaan bekken rechtzetten). Als het rechtstaat zou ik geen last meer moeten hebben! Omdat het hormoon redelijk snel na de bevalling uit het bloedis. Wel heb ik vanaf week 7 thuis gezeten dus ik zal wel goed last hebben van mijn conditie, maar zonder BI is dat wel goed op te bouwen!. Jooze
Hoi hoi, Ik zal even een snel berichtje sturen omdat ik van mijn man niet zo lang achter de comp. mag zitten. Gistermiddag met heb plassen kwam ik er achter dat mijn inlegkruisje helemaal vol zat met helder rood bloed. Ik schrok er nog al van en met afvegen (sorry voor dit!) kwam er best wel veel mee. Ik heb de vk gelijk gebeld en die kreeg ik pas om 2 uur te pakken en die vertelde mij dat ze mij gelijk wilde zien. Ja, 1 probleem. Ik was toch maar gaan boodschappen doen in de stad en de vk zit daar ook maar er werd mij gelijk verteld dat ik na haar naar het ziekenhuis moest. Ik ben gelijk als een gek naar huis gereden omdat mijn man thuis zat en ik de auto bij mij had. Mijn moeder opgebeld dat die Rick kon opvangen enz. De vk heeft het bloed gezien en gelijk mijn buik gevoeld en het hartje geluisterd. Dat klonk allemaal goed. Ook beweegt de baby de hele tijd. Ze heeft het ziekenhuis gebeld en wij konden pas om 16:45 terecht. Het was nog maar 3 uur dus maar weer naar huis toe. In het ziekenhuis heeft de gyn. mij gezien en eerst een echo gemaakt. Was wel weer appart om te zien. De laaste echo was met 21 wk. Hij had alles nagekeken en kon niks vinden. Wel kreeg ij gelijk te horen dat het geen 7 ponder zal worden. Het hoofdje was al wat ingedaald maar dat hoeft niks te betekenen. Inwendig onderzoek gehad en hij kon niks vinden. Ondertussen was het bloeden wel wat minder geworden. Ik kon gewoon naar huis toe en ik mag de komende paar dagen vrij weinig tot niks doen. Veel op bed liggen enz. Heel toevallig had ik gisteren de klossen al meegekregen van het uitleencentrum. Ik wilde alleen maar even wat weten en toen zei de vrouw:"Je kan ze nu al mee krijgen hoor. Het is voor 3 maanden dat je krijgt dus in januarie bent u lijkt mij wel bevallen!" Dus het bed staat nu al hoog. Wel lekker met in en uit stappen. Sorry voor het lange verhaal! Moest het even vertellen hier. Nu mochtik even achter de comp. van mijn mannetje. Oja, als het weer meer zou worden dan wordt ik opgenomen en gaan ze meer testen doen waar het vandaan kan komen. Zo einde bericht uit Tolkamer
@Schildje, jeetje wat heftig! En er is geen oorzaak gevonden? Ik ben weer terug! Alles is prima gelukkig! Alleen ipv dat ie nu rechts ligt, ligt ie links. En....hij is ook ingedaald! Hij ligt ook vast in het bekken nu. Mijn volgende afspraak is over 2 weken weer.