we hebben een goed excuus om te eten nu.. Ik merk dat ik wel op tijd moet eten, anders ben ik echt super misselijk.. eet ik gewoon dan is er niets aan de hand
hoge bloeddruk, daar las ik iets over.. heb het in mijn vorige zwangerschap gehad.. met 35 weken opgenomen.. (of was het nou 34...) Nou ja.. paar dagen in het ziekenhuis gelegen en toen mocht ik gelukkig naar huis.. (met wel heeeeeele strenge controle..) was beginnende zwangerschapsvergiftiging! Gelukkig allemaal goed afgelopen, met medicatie goed kunnen onderdrukken! Ik was op een gegeven moment zo ziek.. zag zwarte vlekken.. hoorde slecht.. pijn rechts boven in mijn buik.. duizelig.. gewoon echt ziek.. dat ik naar mijn buuf ben gestrompeld (naatje30) En heb gevraagd of ze me please naar de vk kon brengen.. Naatje heeft haar sleutels gepakt, geroepen dat ze met me weg was en is gegaan.. (Ik zag er blijkbaar echt slecht uit..) Hoop dat niet nog een keer mee te maken..
oeehhh.. shakes.. jammie! Die zou ik ook wel lusten.. hier in het dorp is een italiaanse ijssalon.. daar snak ik al 4 dgn naar maar ben nog niet gezwicht.. zit nu in ochtendjas dus kan nu de deur niet meer uit.. hahaha
princi : waaaaaaauuuuw eeen goede echo! Geweldig! Heerlijk! Lekker gaan genieten nu! Miracles: Als jij zo ziek bent meid hebben ze op je werk ook niets aan je. Lekker thuisblijven dus. Je baas krijgt alles vergoed omdat het ivm je zwangerschaps is. Dus eigenlijk kan ie er ook niets van zeggen! oh.... lees nu in jullie berichtjes dat het om een hoge bloeddruk vroeg in de zwangerschap ging.. sorry.. te snel geantwoord..... excuse me.... Vergeet mijn verhaal maar.. Fempje, jij ook gefeliciteerd met je goede echo! heerlijk he! Lekker van genieten! Princi.. zie dat jij in Oss woont.. niet zo heel ver van mij af.. Ik werk in Boekel! Grappig!
ok.. ben hier dus in mijn eentje die pagina's vol aan het kletsen... ben ik er een keer.. is er verder nieman.. hmm... kga ff wat te drinken pakken.. zo denk ik dadelijk nog dat ik een schizofreen ben.. whahaha.. ach ja.. wel gezellig.. die zijn nooit alleen..
Haha Momey again....werk je op huize padua? Daar hebben mijn ouders elkaar leren kennen. Wat is de wereld toch weer klein! Enneh waar woon je dan? Ik kom oorspronkelijk uit Gemert . Groetjessss
hmm.. dus eigenlijk maar half aanwezig.. hahaha.. hier ook hoor.. ben het nieuws aan het kijken.. straks lekker NCIS en Flashpoint kijken.. heerlijk avondje voor de boeg!
yep! wat grappig! en wat komisch dat jij uit gemert komt.. Daar kom ik ook regelmatig! Uden trouwens ook! Leuk shoppen! kom van de andere kant van de middenpeelweg... (hoop niet dat je het erg vind als ik (nog) niet in detail treed.. ) Doe ik wel als ik straks ook mijn "echte" forumnaam bekend maak.. haha.. heb nu deze naam nog als pseudoniem!
Ik denk uitstel van executie of een filmpje ik weet het nog niet ik ga straks lekker cup a soup maken heb net een heerlijk puddingbroodje op met chocolade hihihi had toekomstige oma lekker meegenomen hihihh i
Jij neemt het er maar lekker van hoor! Nu mag je! dinsdagavond is echt mijn tv-avondje.. heeeeeeeerlijk. Kan er zo van genieten!
hmm.. half gemert en boekel werkt op hp.. hahahahaha.. echt erg is dat. Maar ook wel weer gezellig! Ons kent ons he! De wereld is inderdaad echt klein!