Superrrrrrrrrrr! Tune weer op het goeie moment in!! Word helemaal vrolijk van die baby's Trieske.. Wat een super idee zeg!!!, is ongetwijfeld heeeeeel mooi geworden... krijg ook ineens de creatieve drang om dat te gaan maken. Eerst maar eens de zin vinden om er voor te shoppen! Maar echt leuk Nah jah en laten we hopen dat we dan snel moeten bevallen, dat we daarom dat gevoel erin hebben..maar het zal wel niet..
AAAh zag lief babytje ga lekker bankhangen nu heb beetje buikpijn (al heledag) ben beneiuwd wat de vk er morgen van zegt
Rompertjes picture by Passiepaard - Photobucket Ik ben niet zo handig met die pc en foto's maar ik hoop dat dit een link is naar mijn rompertjes die ik vorig jaar voor Leonie heb gemaakt. Nu hoeft de eigenaar van de rompertjes (ben even haar naam vergeten) de rompertjes niet te laten zien en dus haar naam te verklappen,....
zo hier lekker gedouched en gezellig de kaarsjes optafel al aan word ik nou zo vrolijk van....lekker in de badjas op de bank ben maar weer creabea met maken van geboortekaartje was niet te vreden hahhah @ trieske hier heb hem nog ff speciaal neer gezet zo hieronder zoon van JONGEMAMAINSPE genaamd CALEB!!!!
Goede avond.... MOOIE STOERE CALEB!!!!....prachtige kerels allemaal zeg... Dan mogen nu de dames...hihhihihi @Loontje.. volgens mij weet ik wel wie je bent, maar ik ben waardeloos met namen.. als ik je gezicht zie weet ik zeker dat ik zeg.. oh jij!!!.. hihihihihi....blijft leuk... @VEEEL BIJGELEZEN.. er is niet veel blijven hangen.. @Flex.. meis.. rustig aan en als je het niet vertrouwd gewoon weer bellen hoor.. @CAVIAPIJN.. jep hier ook herkenbaar.. @MISSM.. je bent grapvol!!!..hihihihih.. errug gevat ook..whahaha..heerlijk om te lezen.. euh...ZEEF.. HIER: ik voel me bevallig.. last van mijn buik.. had de drang om stapeltjes kleren neer te leggen voor de kids voor het geval dat oma ze midden in de nacht zou moeten ophalen.. Ook de schooltassen heb ik maar vast klaargezet.. hoeft ed of oma er alleen nog een appel in te toen ofzo... Net een flinke harde buik dus ik ben er klaar voor...whahah. net als elke avond en iedere dag.. en eerder gebeurde er ook niksssss.... Ik zit ook lekker in mijn huispak.. dikke sokken.. drinken en een grote reep milka chocobiscuit naast me.. kan niet beter toch?!!!
Ja ik heb dat ook. Miss ook trouwens... Soms bij na het gevoel alsof het hoofdje er uit gaat floepen ofzo
@Passiepaard: Ja die van jou lijkt heel erg op die van mij. Ik heb alleen de rompertjes in een knalkleur en witte letters... @Jessica: Als jij er toch niet was. Ik ben zo slecht met computers. Meestal crashen ze zodra ik in de buurt kom.
Hoi allemaal, Voor diegene die het hebben gemist. Morgen ga ik voor een keizersnee. Staat gewoon gepland, dsu morgenavond ben ik heerlijk aan het genieten. ja geen 24 uur mee en de zenuwen krijgen de overhand. gr Gaby
whahahha zal toch wel meevallen denk ik hahaah pfff heb het idee dat ik weer een vrij onrustige buik heb bah......ff half uurtje aan kijken dan toch eens de vk bellen....
Gepke, morgen ben ik overdag niet online. Dus ik wens je alvast veel succes bij de KZ en lekker genieten van de kleine..
Gepke, heeeeeeeeeel veel succes morgen . Spannend weer, zullen we morgen weer met zijn allen aan ZP gekluisterd zijn hahaha. Hoelaat moet je er heen ?
Ik moet mij om 10 uur melden en om 14 uur dan ga ik naar de operatietafel. wat een prachtige foto van Caleb. Wat een prachtig kindje! Gr gaby
Hahhaa Ichtus, moet ook vaak om jou lachen hoor!! Met je leuke anekdotes en beeldspraak Maar thnx, ik doe mijn best Gepke.. Heeeeeeel veel suc6 morgen!! Ben je niet ontzettend zenuwachtig??? Dan horen we over en paar dagen weer van je Leuk leuk leuk... meer baby's!!!! Lekker genieten hoor!!!! Trieske.. idd dat is ook wel een goede omschrijving.. soms voelt het idd of het kopje eruit floept. hihihi gebeurt natuurlijk nooit zo makkelijk.. helaas... "i kinda hoped this was it..." <-- whahah Phoebe van friends (hele grappige scene!! gemis als je niet weet waar ik het over heb )
BAH????????????????????????????/ das toch juist FIJN!!!. hoop voor je dat het dan wel t begin van de bevalling is.. anders is het idd BAH!!.. komt de vk eerst bij je kijken voor je het zh belt bij twijfel??? @GEPKE.. meid ik had t even gemist, maar heeeuuul veel succes morgen en alvast heel erg genieten he.....knuff
@ Gepke: Heel veel succes morgen en geniet daarna ervan... Ben benieuwd naar je kleintje!! @Miss moneypenny: Ben nu de hele friends dvd box weer aan het bekijken en is nog steeds leuk. Ook al heb ik ze al tig keer gezien. Moet nog eten maken maar ben alleen vanavond en heb niet zo veel zin om te koken... Hmm misschien maar een broodje en dan grey's anatomy kijken !!!!!