moggel.. @Flex..Kolf je volledig en doe je alle voedingen in een fles of leg je zelf ook aan??? is er een speciale reden voor?? misschien heb je die wel al genoemd hoor.... @BV...ik lees dat veel meiden kolven.. ikdoe dat helemaal niet..werd hier aangeraden vanaf 6 weken (tenzij de bv eerder terugloopt of andere probs ontstaan natuurlijk) om dan af en toe een fles te kunnen geven zodat ze daar aan kunnen wennen.. BV VRIEZER BEWAREN!!.. Mag maar 3 maanden werd hier gezegd..ik ga nu dus nog niet een voorraadje opbouwen.. als ik straks weer ga werken.. kolf ik de dag voor ik ga werken 2 flesjes af. en ik zorg dat ik wel een klein voorraadje heb voor nood..Als ik er aan denk..het kolven en uitrekenen etc.. pfff.gedoe gedoe.. Hoe bewaren jullie de bv in de vriezer?? speciale flesjes of zakjes?
hiewr ook soms ene na de andere luier hahaha heb haar nu ingebakerd en haar nog niet gehoord op hoop van zegen da ze nu overdag in bed wil slapen we proberen het gewoon uit.
@ ichthus ik moest hier aan t begin 2x pd kolven op productie omhoog te krijgen..nu doe ik t nog 1 keer zodat vriend 1 x voeding over kan nemen..merk dat ik dat snachts erg prettig vind..Sep komt nl ook snachts om de 2 tot 3 uur. BEwaren kan goed in ijsblokzakjes in diepvries (elk ijsblokje is 20cc vertelde kraamhulp maarre zover ben ik nog niet..heb nog geen voorraad..wel moet ik over 1 1/2 week een middag weg en de week erna heb ik een vrijgezellenavond staan voor dat soort momenten zal ik ook een voorraadje moeten maken..
meestal leg ik kaylee gewoon aan maar ik kolf voor als het aanleggen even niet uitkomt of als vriendlief haar flesje wil geven kolf 1 of 2x per dag ook kolf ik als kaylee maar 1 boob wil en de andere niet die dan op springen staat hihi
hier vanmorge tranen in me ogen toen ik me ineens besefte dat mannetje morge weer aan het werk moet *slik*
nou vanavond effe babydump nieuwe inbakerdoek halen ze slapen nu allebei ik hoop dat dat zo vaker gebeurt.en dat ons meisje overdag vaker in bed wil slapen.
Ah zo Flex...ik heb geen kolf dus kan niet eens kolven.. ik ga de medela swing mini halen.. handkolf.. ik hoef straks op mijn werk ook maar 2 x per week te kolven dus een hele dure uitgebreide heb ik ook niet nodig.. ik zal m s gaan bestellen..
@ bv, ik heb ook nog geen kolf, die wilde ik gisterenavond gaan halen maar toen was de prenatal dicht. Maar ik heb zaterdag een verjaardag dus wil dan graag 1 x kolven. Maar ik snap er nog niet zoveel van wanneer je nou moet kolven. Kun je gewoon op elk moment kolven? Of kun je het beste om de 3 uur aanhouden? Of na het voeden van Jayvino dan kolven? Heb echt geen idee Tips zijn dus welkom. En gebruiken jullie een elektrische of handkolf?
ik heb een elektrische kolf van de vk geleend..mag hem twee weken houden dus daarna beslissen of ik voor elektrisch (erg duur geloof ik) of hand ga.. Maarre hier kolf ik tussendoor...maar 1x per dag hoor. dus ongeveer een uurtje nadat sep de borst heeft gehad..je borsten schijnen een half uur na de voeding/na kolfen alweer vol genoeg te zitten..
Herkenbaar fl3x, kon ook alleen maar huilen afgelopen zondag dat mannetje weer moest werken en hij is dus nog niet weer thuis geweest komt vanmiddag pas weer... Denk ook nog wel een hoop hormonen en de vraag van red ik het alleen... knuff voor jou meid en komt vast goed.
vanochtendgesprek met de lk en krijg nu een hulpsetje met een slangetje bij de tepel komt en zo krijgt ze zowel fv als bv tegelijk binnen toch aan de borst maar net effe anders ook bij cb geweest om te wegen en te meten nou en SHOOT me ..... eerst gemekker dat ze niet goed groeide en nu krijg ik op mn falie dat ze te hard gaat vorige week dinsdag was ze 4290 gr en 55,3 cm en nu 4680gr en 57 cm is dat echt teveel of?? maakt me zo aan twijfelen van de een kreeg ik te horen dat ze te weinig voeding kreeg nu zit ze op 120 cc fv en nu kreeg ik te horen dat t teveel is snap er niets meer van
@ claire whahhahah laat ze zeiken lekker ben ik benieuwd wat ze over delano gaan zeggen hahahaha met zijn 4800 gram en 57 cm hij drinkt 150cc dus euh..................
lianne, ik heb hier wel een handkolf die je wel kan lenen hoor, heb ik niet gebruikt En idd, nakolven als jayvino gedronken heeft, of een keer als hij maar een borst pakt, dan de andere leegkolven...niet zomaar tussendoor te veel doen, want dan krijg je of te veel of net niet genoeg voor een volgende keer... Ik heb twee keer een lectrische kolf gehuurd bij de thuiszorg, laatste keer was medela kolf, erg fijn!
@claire, je merkt wel wanneer je meisje het goed doet toch!? Als ze goed groeit, volle luiers heeft en tevreden is moet je je niet druk maken, alles in de boekjes zijn gemiddelden en daar heb je altijd kindjes die erboven en eronder zitten! Ik weet nog dat hannes in het begin echt razendsnel aankwam, zeker een halve kilo per week, werd nooit wat van gezegd! Ik denk dat Milo ook al op de 4 kilo zit, zie hem gewoon aankomen en veranderen! Ik denk dat de belangrijkste regel bij kindjes is, dat je je gevoel moet vertrouwen! Knuf!
Heey hallo, hier kolf ik na de voeding, gewoon wat er nog over is. En dats is ongeveer een halve fles. of als hij 1 borst wil dan kolf ik de andre ook af. Heb nu al een flinke voorraad. hoe gaan jullie dat doen als je weggaat, staan je boertsen dan niet op springen. hier griepprik gehad en mijn dochter van 3 ook. ik merk nog niets. hier groeit luuk ook niet goed. 550 gram n de 4 weken. redelijk noemde ze het. nou ik vond zijn wangen dus al heerlijk bol worden. over 2 weken nog maar eens laten wegen gr gaby