hey meiden met kaylee gaat het al ietsje beter vanmorge was ik wel beetje bang ik had hara gisteren 23 uur eten gegeven ipc half 12 en half 9 vanmorge was ze nog niet wakker ik met me hart in me keel naar haar kamer en gelukkig ze bewoog nog heb haar maar meteen wakker gemaakt voor eten ze slaapt al 2 weken van23/half 12 tot half 9!!! en dat op bv
die badjas komt van de v&d en ja geeft nog steeds de combo en het gaat prima vooral omdat er geen druk achter staat van kolven of moeten verders gaat het chaotisch hier wanneer niet maar manlief is gister wezen solliciteren voor zn 'droom' baan en hij is door voor de 2de gespreksronde het gaat nu tussen hem en een andere man dus spannend!
Marleen, wat een heerlijk idee, zo lang slapen... Maar ik ben onderweg, hihi! Jee Wilma, wat fijn! Goeie voeding! Marie-Claire, spannend voor je man, hopelijk krijgt hij de baan, duimen!!!
Patricia, veel plezier vanmiddag en ik ben benieuwd wat ze van de armband vindt. Zal wel emotioneel worden ja, maar wel heel bijzonder. Lekker nachtje heb je gemaakt zeg, fijn!!! Ilse, mooi dat je een goeie nacht had met Milo... Was hopelijk eenmalig (de vorige nacht) Lekker toch, als er al 1 kilo af is.... Gaat goed dus En wat super dat je mannetje ook meedoet, dat scheelt wel!
Hai hai meiden! Effekes snel, want Roann is echt niet lekker van zn spuitjes gisteren... De eerste prikjes heeft ie alleen wat temp op gehad sávonds, maar nu is ie toch echt wel ziekjes... zo zielig... Ik las iets over de laatste fles om 21 uur? Zitten jullie dan op 4 of 5 voedingen? Want Roann mag nu naar 4 voedingen als t lukt! Enne, nog ff een vraag, het CB adviseerde, omdat ik exceem heb en astma, om Roann tot 6 mnd de fles te geven en dus niet met 4 mnd met een fruithapje te beginnen... ikke natuurlijk helemaal teleurgesteld, want was eigenlijk al stiekem af aan t tellen tot 4 mnd! wat denken jullie hiervain? Heb namelijk ook niet echt t idee, dat ik Roann nog een dikke 2 mnd zoet kan houden met hetzelfde aantal cc dat hij nu krijgt hoor! Nou, ben dr weer vandoor! Effe snel wat was wegstrijken, anders krijg ik niks gedaan vandaag... Misschien tot straks! Enne, sorry dat ik ff nergens op gereageerd heb!
zooow, sommige beebs slapen echt heeul lang! Na ja, ik ben trots op mijn friemel hoor Ik wil wel binnekort proberen om de laatste fles naar een uurtje of 9 te doen, want wij maken milo steeds wakker ...eerst rond 11 uur, daarna rond half 12, nu soms zelfs na 12 uur...En dan steeds slaapt ie nog... Vanaf dan laten doorslapen gaat ie niet trekken, hoeft ook echt nog niet van mij...maar misschien dat ie vanaf een uurtje of 9 wel wil doorslapen..dan hoeven we er niet meer de wekker voor te zetten... Kelly, hoe is de terugplaatsing gegaan?
en kel, wat dat hapje betreft...ik denk dat ik het wel zo lang mogelijk zou rekken als kan en dan weer aankaarten bij het CB... En anders sowieso beginnen met enkel fruit...ik bedoel 1 soort per keer, banaan is vaak erg zacht...als ie an een keer ergens op reageert weet je in elk geval door welke soort het komt! Moet ook wel eerlijk zeggen dat i hannes met net 4 maanden ook echt wel fruit gaf...die ontwikkelde op wat latere leeftijd pas eczeem...nu heeft hij vooral last van droge ene geirriteerde huid als het zonnig en warm is...! Kijk gewoon naar wat roann aangeeft...volg je gevoel sowieso!
Hallo, Grappig de banner is inderdaad verkeerd, hahaahahaaha, wat een lol, 2010. Luuk weer opgehaald en had het erg naar zijn zin gehad. Alleen slapen is niet gelukt. Twee keer een half uur met resultaat hij ligt hier voor pampers. Elina vond het allemaal ook wat spannend dus moest huilen bij het afscheid. Ook was ze wat meer ondeugend. Ja negetieve aandacht vragen. Zo wat een doorslapers hier zeg. Had ook een doorlspaer in mijn vakantie centerparcs, maar thuis van 23 tto een uur of half 5. In centerparcs van 23 uur tot 6. Ik ben er uit denk ik waarom hij wakker wordt. Hij hefet overdag een temp van ongeveer 37,3 en in d ncaht daalt zijn temp naar 36,8 Misschien verbruikt hij dus meer energie. Wat denken jullie? Tips zijn welkom. Nou bedrijfsarts ga mijn werk langzaam opbouwen. eerst maochtend en woochtend en dan de disndagochtend erbij en dan een keer een middag. Nou we gaan ervoor! Claire wat psannend als je weer in de mmm gaat voor een tweede. nog een half jaartje wachten las ik. Leuk hoor. Zieke baby's krijgen van mij een dikke knuf. Stomme prikjes ook. Ik ben ook nieuwsgierig naar de terugplaatsing. Gr Gaby
fruithapje, gewoon je gevoel volgen. Ik wou Elina zolang mogelijk borstvoeding geven en het fruithapje pas met 6 maanden doen. Uiteidnelijk met 5 en een halve maand begonnen, omdat het mij zo leuk leek. En hier ook astam en allergie in de familie en mijn dochter heeft nu nergens last van.
Meiden, zitten jullie beebs al op 4 voedingen? En wat zijn dan ongeveer de tijden die jullie aanhouden? Hier is Roann nog steeds niet lekker, heeft nog steeds wat temp... Maar hij is gelukkig niet erg jengelig, dat scheelt. Wat is t hier rustig zeg vandaag! Renate, hoe was je dag gisteren? We want pictures! Joosje, ook de dag overleefd? Oh ja, en mn vriendin heeft gisteren de TP gehad, 9 van de 11 eitjes waren bevrucht! Krijgt de volgende keer te horen hoeveel ze er hebben kunnen invriezen, maar we hopen natuurlijk dat t in 1x raak is!
Ja, idd erg rustig! Ben wel benieuwd hoe Patricia haar vriendin de armband vond... Kelly, ik zit op 5, soms 6 voedingen, dus kan je er niet bij helpen. Doen ze dan 1 bevrucht eitje bij haar terug plaatsen? En als het de eerste keer niet lukt, hebben ze dus nog meer op voorraad, die bevroren zijn? Gaat dat zo? (Ja, ik heb er helemaal geen verstand van, dus misschien zeg ik wel heel wat raars...) Maar ik vind het wel interessant.
Hoi hoi, @Lydia: Ze vond de ketting (hihi) erg mooi! Ze was er heel blij mee en vertelde dat er zo'n hoop mensen alweer bijna vergeten dat het verdriet bij hun nog zo groot is. Ze kon het dus erg waarderen helemaal omdat het een teken was dat ik me nog heel erg bewust ben van hun verdiet. Lief dat je erna vroeg trouwens! @Kelly: Wij zitten nog op 5 voedingen. Waarom 'moet' je naar 4 voedingen eigenlijk? Ik denk dat ik Roan daar echt niet blij mee maak hoor, hihi. Wat fijn dat er zoveel eitjes bevrucht zijn zeg! Wanneer weten ze nu of het raak is??? Wat goed van Roann dat ondanks hij zich niet lekker voelt toch niet jengelig is. Wat een kanjer is het toch! Ik ben weer creatief geweest. Vroeger was ik helemaal dol op Alfred J Kwak dus dit vond ik wel toepasselijk: YouTube - Roan is zo vrolijk! O ja, Renate is een beetje afwezig omdat ze het erg druk heeft. Vanmorgen is haar man gesteriliseerd, allemaal goed gegaan gelukkig. XXX
@Kelly: Heb ff terug gelezen maar je schrijft dat Roann dat nu mag en niet moet zoals ik het omschreef. Is dat trouwens standaard dat ze van 5 naar 4 gaan? Staat ook op de verpakking zag ik. Waarom is dat eigenlijk zo? Ik dacht eigenlijk, hoe groter ze worden hoe meer voeding maar zo werkt dat dus niet. Logisch ook wel eigenlijk, anders zouden er literflesjes moet zijn,hihi.
Patricia, ja... t mag inderdaad! hihi Dan krijg je dus 4 voedingen van 240-250 cc Wat ik me afvroeg trouwens, ik zag je filmpje (super leuk trouwens!) en ik zie de tekst zo heen en weer gaan, waar zit dat ergens, want kan t nergens vinden... Lydia, er is inderdaad 1 embryo terug geplaatst, en de 31e moet ze naar t zkhs voor bloed te prikken om te kijken of er HCG aangemaakt word! Errug spannend dus! Verder word er dan gekeken hoeveel goede bevruchtingen zijn, om dan in t vriezen, dat zijn dus cryo's.
Hai Kel, ff snel over die voedingen.. Wij zitten op 5 voedingen. Zo ziet ons "voedingsschema" er uit. * 7:00 * 11:00 * 14:00 * 18:00 * 21:00 Deze tijden probeer ik zoveel mogelijk aan te houden.. tuurlijk soms een half uur eerder of later.. En dit werkt zo prima voor ons Dus Roann mag naar 4 voedingen? Ik neem aan dat je de aantal cc's per fles dan moet ophogen zodat je aan dezelfde aantal cc komt met 5 flessen.. Heeft dat te maken met zijn gewicht nu? Of zijn leeftijd? Ik denk niet dat Alissa akkoord zou gaan met 4 flessen op 1 dag. Het blijft een "gewoontediertje", soms kun je gewoon de klok erop gelijk zetten. En het is toch soms een ideaal troostmiddel: de fles!!
Ja, wil t eigenlijk gewoon s gaan proberen een dezer dagen! Wij zitten nu namelijk op: 8-9u 12u 16u 19u 23u Och ja, ik heb geen haast... maar was gewoon s benieuwd. Denk trouwens dat t mag qua leeftijd,want Roann zit nu qua gewicht op 5810 gr met bijna 3 mnd.