Vandaag zijn in de HEMA de body's met korte mouwen in promotie! 7 voor 14 euro!!! (Heb ze gisteren al gehaald maat 50-56 of 62-68 )
@ Luukske: Spannend hoor, misschien toch verhuizen. @ Nazli: Ik vind mouwloze rompers of rompers met korte mouwen het fijnst. Lange mouwen stropen zo op onder de truitjes, heb die daarom heel weinig gebruikt voor mijn zoontje. Eigenlijk alleen als het te koud was voor een shirt met korte mouwen, maar ik wilde het toch aan doen, dan deed ik er een romper met lange mouwen onder. Maar voor nu met een winterbevalling is het misschien toch wel warmer voor de baby. Dus ga er wel een paar kopen nog denk ik.
goeiemorgen meiden, @coco, ben benieuwd wat het gaat worden....ga dadelijk nog even op de site kijken of het nog steeds zo leuk uitziet....de buitenkant sprak me niet aan, maar van binnen des te meer... @rompertjes, we hebben beide, maar in 50-56 en 62 alles in overslag....vond ik makkelijk... bij Luka had ik alles in lange mouw, maar dat was puur omdat hij prematuur/dysmatuur was.... @all, straks weer naar de gyn, ben benieuwd naar wat hij zegt over de termijn van evt de beeb te halen als de rugklachten aan blijven houden....hoop een beetje rond de 37 weken....
heey meiden, ik ben er weer.. we hebben afgelopen maandag 3D echo gehad. maar ons mannetje lag met z'n handjes voor zn gezichtje. met 30 weken nieuwe poging. en ons ventje lag nog in stuit. ik hoop dat ie nog draait...
@moontjee, hopelijk draait meneertje zich, maar hij heeft idd nog tijd...en als ik dat zo lees, is het een lekker eigenwijsje! heerlijk!!
Hier precies hetzelfde Moontje, toch jammer he, maar ja de beebjes laten zich niet sturen helaas... Hier moe, moe, moe....bah! Geklukkig nog 2 dagen werken en dan vakantie 2 weken. Heerlijk! Lief: Leuke draagdoek, ik heb m net een tijdje geleden van MP overgenomen van iemand. Alleen dan andere kleurstelling.
@Wendy, ik vind het wel grappig gevonden, die betekenis van ze-bra, haha @Luukske succes bij de gyn straks. @ rompers, ik ben nog voorzien. Bij Ilse had ik allemaal naturel rompers, dus deze kan ik zo nog weer gebruiken. Verder heb ik een hele doos vol jongensrompers van mijn schoonzusje gekregen. Heb nou alle soorten en maten, haha. @stuitliggertjes, hopelijk draaien ze nog. De info-avond was leuk gisteravond, weinig veranderd vergeleken met 3 jaar geleden. Het enige verschil is eigenlijk dat 3 jaar geleden alles in het oude ziekenhuis was en er nu een gloedje nieuw vrouwkindcentrum is. Veel luxer allemaal, maar dat wisten we natuurlijk al van alle gynbezoekjes. De zwangeren zijn allemaal verwend, met een hele hoop folders, tijdschriften en proefmonstertjes. Bah wat een weer opeens, het komt met bakken uit de lucht..
Nazli mijn zoontje is ook van november en heb eigenlijk altijd korte mouw aangehad onder zijn kleding. Lief leuke draagdoek. Is het niet heel lastig om de roze kleur goed in het midden te houden, dacht zelf dat 1 kleur makkelijker knopen zou zijn of is dat maar een gedachte? Vandaag nog maar een dagje thuis gebleven, de pijn in mijn bekken en heupen van de glijpartij word gelukkig iets beter dus hou me nog even rustig. Ik heb spullen op marktplaats staan en verkoop ook nog wel wat dan is het best leuk om te doen. Ik wil alleen heel graag van mijn inbouwschuifdeuren af en daar reageert niemand op weggooien is zo zonde ze zijn nog zo goed maar kan ze niet meer kwijt straks.
Het is eigenlijk heel makkelijk, het roze middenstuk moet je op de buik houden en de grijze flappen moet je omknopen. Het roze gedeelte gaat ook over de baby heen als hij/zij in de doek zit.
Hoi iedereen , ff kort dat jullie weten dat ik nog adem maar goed dat zulke dingen automatisch gebeuren Vandaag tem 12u30 weggeweest papieren binnendoen, info vergaren ivm.vrijstelling en moederschapsrust (BE). Even stad in voor slipjes en boterhammendoos voor de jongste, binnengewipt bij Equiform is wel van naam veranderd voor alle Mustella producten voor de kindjes en baby. Had 3 producten en kreeg 2 zaken gratis ,heb dan ook nog een knuffelpopje en toilettas met kleinere verzorgingsproducten gekregen van Mustella erbovenop. Woog me zwaar om te dragen dat wel op den duur. Kruidvat binnengewipt voor chuppa chups lollies voor uit te delen in ZH en voor de kindjes op school als de baby er is. Ik maak dan 2 mandjes met die lollies en fruitella's dat ze zelf kunnen nemen wat ze willen (geen aparte doopsuikers dus). Enneuh kaartje ga ikzelf maken, ga in september bij Ava langs voor papier en enveloppes maar die printer moet dan ook nog komen haha. Doopsuikers zijn gisteren besteld voor 70 stuks 193,60 met 2 petergeschenken erbij.In't lime/lila en witte tint (foto's volgen eens baby er is). Dan naar ZH voor voor de oudste zijn gehoortest ,die was prima ,OEF! Oortje was wel wat met oorsmeer dus met cerilux druppelen tot het vuil eruit komt. Vervolgens bloed laten uitzuigen op labo haha en dan thuisgeraakt ik was pomp af. De dochter had weer netjes gebedplast doorheen 4 lagen beddengoed dus ik heb mijn wasmachine weer volle toeren. Heb eigenlijk niets kunnen zien voor mezelf of de kleine ,want de oudste zeurde de hele tijd hoe moe hij wel was van al dat lopen... Groetjes xxxxxxxxxx
Hey iedereen!!! Lilalien, fijn dat je doktersafspraken goed en wel achter de rug zijn Hier niet echt iets speciaals te melden... Alleen een kleine bemerking: vinden jullie ook dat mensen precies vriendelijker zijn nu je zwanger bent? Ik vind dat ik van verkoopsters/winkelhulpjes/mensen op straat veel meer 'aandacht' krijg!!! Blijkbaar hebben zwangere buikjes toch een zekere aantrekkingskracht he
luukske: ..... oh lekker dat sjoppen.. klinkt goed allemaal!!!! wel verwarrend om dan toch maar weer naar een ander huis te gaan kijken als je net iets anders hebt besloten.. hihi nazli: .... wij hebben nu ook veel met korte mouwen (gekregen van schoonzusje) maar zat idd ook daaraan te denken.. tis wel winter straks als het zover is... (nichtje is in de zomer geboren..) moontje: .... jammer dat je het gezichtje niet kon zien zeg... miza: .... dank je hihi vind het zelf ook wel leuk en veel vrienden en kenissen ook wel maar soms schaam ik me t.o vreemden ervoor. haha erg he? lilalien:.... is idd maar goed dat ademen vanzelf gaat want als je het zo druk heb als jij dan komt het er anders niet van! ... kaartjes zelf maken leuk! maar wanneer ga je dat doen dan? als je net bevallen bent? ineke: ..... ja is mij ook opgvallen!!! haha heerlijk toch ? hier verder veel last van mijn buik.. al een paar dagen eigenlijk.. vandaag toch maar even VK gebeld en die zei misschien blaasonst of vanwege darmen... blaas gelijkt laten testen bij HA.. die blijkt het niet te zijn.. morgen even roosvicee laxo halen... kijken wat t doet... owja... : wie heeft er een voorliggende placenta en daarmee een 3/4d echo gedaan? was het goed te zien? bij hoeveel weken heb je dat gedaan.. ? of als je dat nog gaat doen; bij hoeveel weken dan?
ken niets van voorliggende placenta en 3D helaas... de kaartjes maak ik klaar buiten ,gewicht ,datum en kamernummer. Die zaken noteer ik als ik op de kamer ben gekomen en dan wordt van degene die ik weet die niet kunnen komen direct op de post gedaan en de rest blijft tot dag 2 liggen als iedereen wordt opgebeld. Die dan komen krijgen ze zo mee ,de rest wordt verstuurd die avond. Ventje is smoetchy ,ik vroeg al wat er mis was haha
@lot, hier ook geregeld spullen op MP, wat een uitkomst.... @zora, fijne verjaardag gehad? @wendy, had bij Luka een voorliggende placenta en de 3/4d echo is niet gelukt....helaas.... @lief, ziet er lekker uit zo'n draagdoek, maar hier zal er helaas geen gebruik van gemaakt worden.... @lila, mooie combi qua kleuren voor de suikers....en leuk dat je de kaartjes zelf maakt.... @ineke, idd voor zwangeren lijkt er meer aandacht te zijn.... @all, die ik vergeten ben....dikke knuffel! @huisje, we hebben besloten het nu toch niet te doen....we zouden ons huis eerst nog te koop moeten zetten, en met de huidige economische situatie/huizenmarkt is het niet het ideale tijdstip....we hebben nu besloten de aanbouw van de garage komend voorjaar gewoon te laten realiseren, en hier voorlopig te blijven wonen.... we hebben het er financieel gewoon niet voor over! iig niet NU! @all, vanmiddag controle gehad bij de gyn...we krijgen voor de verandering een grote beeb....mijn baarmoeder zit al tot onder mijn borsten, dus groter voor de duur van de zwangerschap... volgende week donderdag een uitgebreide pret echo, en 14 sept ook weer een echo en controle....dus ben benieuwd.... verder hebben we flink gefietst, althans....Luka heeft op zijn nieuwe fiets gezeten, en ik heb rustig gelopen.... morgen even naar de markt, en de tassen klaarmaken voor een weekend zeeland...vrijdag na het werk van hubbie vertrekken we, en komen dinsdagavond thuis, en als het droog is, gaan we maandag naar de efteling!
oh kijk dat is nog eens snel beslissen (huisje) maar gelijk heb je joh! lijkt me idd niet ideaal om huis te verkopen nu.. waar ga je naar toe in zeeland? kom je nog gezellig op de koffie/thee??? ons bord wordt steeds mooier! is nu helemaal wit en de zwarte zebrastrepen staan er ook al een eind op.. gisteren nog crea geweest ook; hebben mijn buik beschilderd. hahahaha dat was best leuk! alleen had geen schmink dus met make up gedaan en dies nogal duur ... tip.. laat je man nooit aan je dure make up komen! zelfs niet voor een bellypaintfunavond... :x maar het was wel leuk! morgen foto's. ! slaap lekker allemaal!
Wendy bij mijn zoontje lag de placenta voor en we hebben toen met 25 weken een 3d/4d echo gehad en was heel mooi.
@ Wendy: De vorige keer lag de placenta aan de voorkant. Toen hebben we 2 keer een pretecho in 3d/4d laten maken met 17 en 23 weken en dat was prima te zien. @ Luukske: Wat een snel besluit. Aan de ene kant jammer dat je huisje niet doorgaat. Aan de andere kant wel beter. Huis verkopen en nieuwe kopen brengt een hoop werk en stress met zich mee en dat heb je nu juist niet nodig. Wanneer gaan jullie beginnen met het verbouwen van jullie huis? Voor of na de bevalling?
Dag allemaal! Sorry dat ik zo lang niets van me heb laten horen. Heb het zooo druk gehad.. Veel werken en andere zaken die geregeld moesten worden. Nu (als het goed is) heerlijk vrij tot volgende week donderdag!! Ik heb niet echt bijgelezen.. Sorry! Heb wel een paar dingen gelezen; Ineke; ik vind Mila een mooiere naam. Luukske; dus toch maar niet verhuizen? Lijkt me ook een groot besluit om dat nu te doen.. Dan maar liever verbouwen! Vanaf nu ga ik proberen weer wat mee te praten..
Hallootjes! Ik heb gisteren van de JBC een zakje met Zwitsal staaltjes gekregen... Maar nu lees ik dat de meeste mensen Galenco of Mustella gebuiken! Zou ik dan dat ook nog eens moeten aanschaffen of kan ik eerst die Zwitsal opgebruiken voor in het ziekenhuis en zo?
@ Ineke: De merken die jij noemt ken ik helemaal niet. Komt uit Belgie zeker? Ik heb hier vooral Zwitsal gebruikt en gebruik het nog steeds. Samen met Natusan, vind ik ook een fijn merk. Maar Zwitsal ruikt zo lekker.