Ik meld me ook weer even (sorry!). Even snel een paar korte reacties. @Marleen, wat super dat Luuk begint te rollen! En een spannende week volgende week voor hem en ook voor jullie. Heel veel sterkte meis en ik vind ook dat je een hele sterke vrouw bent en alles heel goed oppikt. @Wendy, oh meis, wat vervelend dat er nog steeds geen verklaring voor de buikpijn is . Hopelijk kan de internist iets betekenen.... @Lot, gefeliciteerd met je nieuwe baan! @MrsNuke, vervelend dat Jayson 's nachts wakker wordt kan inderdaad een fase zijn. In dat geval gaat het wel weer over en is het een kwestie van doorbikkelen . Vandaag met Owen naar de logopediste geweest. We gaan nu eerst beginnen met Cracottes (die worden zacht gesabbeld en vallen niet direct uitelkaar). Dat heeft ze geprobeerd en ging heel goed! Ze zei al dat we het gewoon rustig aan moesten doen en dat hij net 8 maanden is, dus brood 'moet' nog niet 'moeten'. Verder vond ze het heerlijk om te horen dat het zo goed gaat met hem (en ik trots om dat te kunnen vertellen ). Zijn mondontwikkeling gaat verder goed, dus geen zorgen. Zelf zit ik een beetje in de lappenmand. Heb al weeeeken last van diarree, misselijk af en aan, oververmoeid en nog meer vage klachten (opvliegers?!). Had al ontlasting op kweek laten zetten, maar daar kwam niets uit. Nu vandaag bloed laten prikken en hoor maandag de uitslag. als daar niets uitkomt, kan het ook nog iets met voeding zijn, dus kan een dietiste nog uitkomst bieden. En mijn moeder heeft een chronische darmziekte, dus dat is ook nog een optie (in dat geval moet ik een darmonderzoek laten doen, brrrr). Kortom: even afwachten... En tot slot even showen . ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
marleen: WAT GOED VAN LUUK! hij gaat toch met kleine stapjes vooruit, das toch positief!!!! suc6 en sterkte volg week! hopen op meer duidelijkheid! lot: leuk psz! gaat vast goedkomen! mrsNUke: he wat naar meid, jayson wordt ouder en krijgt t ook allemaal meer door heh....dus denk ook dat t een fase is, uitproberen...wie weet.....hopelijk is t snel over! debby: cracotte geven we op mn werk ook vaak aan baby's, werkt goed! joh die owen komt er wel!!!! jeetje, hopelijk valt t met jou mee....vervelend die klachten, sterkte! die foto, schattig! maar waarom zit er een deken om hem en ryan heen?!
Echt fijn dat luuk zo zijn best wil doen en het ook doet. En idd, wat goed dat jij er zo moedig onder bent marleen! Dat mag idd ook best gezegd worden! Vind het ook wel een beetje een geruststelling dat je hier weer terug bent. Kan me voorstellen dat het ff te zwaar was maar nu krijg ik toch een beetje de indruk dat je er wat meer vertrouwen in begint te krijgen? Anyway; keep up the good care!! Maar dat drinken/eten.... Das idd wel heel lastig. Hoe zit hij nu met zijn groei dan?
Debby wat goed dat het goed gaat met Owen en gewoon rustig aan beginnen met de carcottes. Balen dat jij zo in de lappenmand zit, ben benieuwd of er wat uit je bloed komt. Beterschap. Leuke foto!! Bedankt voor alle felicitaties voor mijn nieuwe baan!
Ik heb heel even afstand genomen inderdaad, maar het gaat top met me dus veel energie en ik blijf het leuk vinden met jullie mee te kletsen. Ik heb zelf nog steeds het gevoel dat het allemaal goed gaat komen, hoe dan ook. Luuk groeit op zich wel goed op de melk. Hij krijgt een behoorlijke geconcentreerde dosis, 140cc water en 5,5 schepje. De curve gaat nu zelfs iets omhoog buigen lijkt het. Hij pakt nu ook echt gericht. Voorheen ging het erg houterig, maar dat lijkt ook steeds beter te gaan. Hij is nu ook veel meer wakker overdag dus misschien kan hij hierdoor ook beter oefenen? Hij ligt veel op zijn speelkleed op de grond zodat hij de kans krijgt vanalles te doen. Wie weet helpt het.
@Debby: Wat een superlieve foto van je twee mannekes! Balen dat je zo aan het tobben bent. Hoe gaat het eten van Owen verder? Drinkt hij wel momenteel? Heb je het idee dat logopedie meerwaarde heeft? Wij zouden eigenlijk ook naar een logopediste moeten met Luuk, maar ik vind even dat we genoeg hebben momenteel (ziekenhuisbezoeken, fysio etc...) Daarom even besloten om het uit te stellen.
Hoi iedereen! Hoera voor Luuk en Owen EN voor de mama's uiteraard! Dat is toch DE rots in de branding om een gezin overeind te houden he! Over voeding... tja melk is eigenlijk tot 1 jaar voldoende, daarom zegt men ook BIJvoeding tegen GP en FP, dus stilaan overschakelen kan helemaal geen kwaad, zeker als je kleintje er niet goed tegen kan... komt wel goed Lot, goed zo van je nieuwe job!!!
@Lot: Oeps, vergeet je helemaal te feliciteren met je nieuwe baan. Bij deze dus alsnog! @Ineke: ik hoop dat het goed komt met de vaste voeding bij Luuk. We gaan er gewoon van uit!
jeeeejjj, gaat goed met Luuk (en mama) zo te lezen! is lekker aan het ontdekken en doen heerlijk!! Wel rot dat de voeding nog niet zo lekker loopt.Maar toch een lichte stijging in de curve is ook al positief! MrsNuke: kan idd een fase zijn, of tandjes... Lianne heeft het nu ook wel eens als ze me niet ziet (als ik bv in de keuken ben) en volgens mij verwerkt ze nu ook meer in haar slaap en kan dan ineens heel overstuur wakker worden. Debby: leuke foto van je mannetjes! wat naar dat het met jou niet zo lekker gaat...klinkt erg vervelend...afwachten wat er uit het bloedonderzoek komt. Lot: had je ook nog niet gefeliciteerd met je nieuwe baan! Van harte En nu ga ik zo lekker op bedje ben onwijs moe...vandaag ook maar 2,5 uurtje geslapen na mijn nachtdienst ow ja coco: Ik moet inderdaad een hele nachtdienst draaien van 23:00 tot 07:45 uur...en het erge is, ik zit helemaal alleen in het gebouw. Niet dat ik het eng vind om alleen te zijn, maar vind het lastig scherp te blijven als ik moe ben. Heb niemand die me een beetje wakker kan houden. Maar heb me er goed door heen geworsteld Mijn moeder past op wanneer ik moet werken. Zij is onze vaste (betaalde) oppas. Erg fijn dat zij er (bijna) altijd voor ons is. De kids hebben het er ook reuze naar hun zin. Mijn moeder heeft ook alles ben hun thuis. Van schommels/glijbaan tot boekjes en speelgoed. Zelfs een echt kinderkamer waar de kids straks samen kunnen slapen.
sjonge jonge wat een nacht.... en ik was al zo moe door mijn nachtdiensten... Lianne heeft ons aardig wakker gehouden met haar gehuil.. kan straks even bij de HA langs, ik denk dat ze weer een oor ontsteking heeft.
@Jootje: Ik hoop dat het meevalt qua oorontsteking. Rot dat ze zo onrustig was. Nu ga ik opschieten, zo weer een bruidsreportage. Hoop dat de bruidegom nu niet de auto in de prak rijdt...
Hoi allemaal, Is het goed dat ik af en toe weer mee kom schrijven? Het is nog steeds erg druk vind ik met 2 kindjes en werk, maar merk dat ik nu toch eindelijk wat meer mijn ritme vind. (gelukkig maar, het heeft even geduurd). Ben benieuwd hoe het met jullie kindjes gaat! Hier gaat alles prima, maar ik vind het allemaal veels te snel gaan. Sacha is een vrolijk ventje (sommigen mss op mn hyves gezien of de facebook) en hij doet het erg goed. groetjes sens
hey sensee!! wat leuk dat je weer wat mee komt "schrijven"!! Ik herken het wel een beetje, moeite om een ritme te vinden met 2 kids.. Vooral in het begin erg lastig. Vond het echt heel erg weet ik nog wel.. Denise was ook nog heerlijk aan het peuterpuberen toen. Maar nu onze kleine meid steeds wat ouder word, word het makkelijker lijkt het. Lianne heeft, zoals ik al dacht dubbele oorontsteking. Zijn weer gestart met een kuur. Nu een andere dan de vorige keer, want daar reageerde ze zo heftig op. Marleen, veel plezier met de bruidsreportage!!
Sensee leuk dat je weer mee komt spieken en schrijven, miste je hier al. Fijn dat het goed gaat, en snel gaat het zeker he. Heb je je ritme een beetje gevonden en hoe gaat het met Jaime haar hartje en op school? Jootje beterschap voor Lianne! Marleen werkse. We hadden hier geen goede nacht, Isa vond het wel fijn om heel heel vaak wakker te worden en te huilen dus vanmorgen een beetje een brak gevoel maar nu weer iets beter.
Jootje ja nog steeds actief, er zijn een paar dames weggegaan maar er word nog steeds dagelijks geschreven.
@ Jootje: Klinkt erg zwaar, maar wel super dat het met je moeder zo is geregeld om op te passen. Hoe vaak draai je zulke diensten? @ Senseemillia: Welkom terug! Welk ander forum hebben jullie het over?
Jootje jij had er dus ook moeite mee? Ik heb het nog steeds niet helemaal gevonden ofzo heel gek! En veel dingen nog op andere momenten waar ik aan moet wennen (zoals boodschappen). Balen dat Lianne een oorontsteking heeft . Hopelijk werken de medicijnen snel. Lot ja met Jaime gaat het heel goed. In juli weer voor controle van haar hartje. Ze heeft intussen al even geen bloedverdunners meer en gaat nog steeds ok. Ook haar luie oog gaat erg vooruit. Ik ga zo Jaime halen die ging weer bij iemand spelen. Ditmaal Casper. Zn moeder had woensdag al gebeld of ze na casper zn zwemles wilde spelen bij hem maar toen was er hier alweer iemand. Ik word soms een beetje moe van die speelafspraakjes. Ze is nooit thuis! En als ze thuis is dan is hier een vriendje of vriendinnetje... Ga even bij mn kleine man op de bank. Hij krijgt een nijntje koekje maar wil ik toch altijd bij blijven.
Om Owen maak ik me ook niet druk . Hahaha, ze zaten in een 'bootje' en Arnoud moest ze door de hele woonkamer trekken.