Hoi meiden, Heeeeeel lang niet meer geweest. Hmz... Eigenlijk alleen in het begin maar een klein beetje meegekletst... 'k Lees dat er een aantal november2010-ukkies al grote broer/zus zijn geworden! Superleuk! En nog gefeliciteerd natuurlijk! Hier gaat alles naar omstandigheden (currettage afgelopen vrijdag) wel goed. Onze Marjolein is een heerlijk eigenwijs clowntje. Die ondeugende oogjes, en bijbehorende acties... 't Is er echt eentje met een eigen willetje. Poeh, poeh. Als ik zie hoe ze haar grote zussen nu soms al de baas kan... Dat wordt nog wat later. Maar 't is zo'n schatje! Ze heeft afgelopen weekend haar eerste losse stapjes gezet. Gek kind ging al een tijdje los staan wippen op haar plek, maar stappen had ze nog niet door. Nu zet af en toe wat pasjes, net alsof ze haar rollator mist. Zo komisch om te zien. Qua woordjes is "die" heeeeeeel populair. In combinatie met haar vingertje, weet ze ons precies duidelijk te maken wat ze wil. Verder zegt ze "papa", "hammmpf" (lamp) en "oehhhh" (boek). Dus dat schiet nog niet echt op. Ach, 't kind kan d'r hele leven nog volkletsen, dus dat komt nog wel. Ik mis alleen wel "mama" in haar vocabulaire. Eigenwijs gupje weigert dat gewoon te zeggen, haha... Verder hebben we al een paar weken een hondenkennel in huis. Poeh, wat zijn we allemaal verkouden. Tussikind is niet aan te slepen! Ik hoop toch wat meer mee te kunnen gaan kletsen. Vergelijken moet je niet doen, maar toch... Heerlijk om te lezen hoe verschillend kinderen kunnen zijn, dat merk ik bij de december2007mama's ook. Ieder kindje is anders. Groetjes, Nelly
hey Nelly das idd een poosje geleden al! wat vervelend meid dat je een curretage heb moeten hebben.. sterkte ... leuk he die eerste stapjes.. hier op 30 dec de eerste losse stapjes en daarna een poos niet meer, maar nu rent ze zowat de kamer door.. wel met de nodige valpartijen nog dus we laten de dikke vloerbedekking nog maar een poosje liggen. Yinthe is idd grote zus.. volgens mij de enige wel van de nov2010 beeb's hoor. of moet zijn dat babyproject inmiddels ook bevallen is... dat weet ik niet.. ga ik zo maar eens opzoeken want daar ben ik ook wel heel erg benieuwd naar **edit; babyprojects baby zit nog warm in mama's buik... ** net ff wandeling gemaakt met de kids in de duo.. en daarbij getuige geweest van een winkeldiefstal.. had de sprmrktmanager ingelicht en die heeft m betrapt uiteindelijk.. ach ja heb ik mn goeie daad ook weer verricht vandaag.
Haha, ja joh. Die baby blijft nog wel even zitten, haha Ik begin het idee te hebben dat ze überhaupt niet gaat komen in februari Hoe bevalt je duowagen? Goede aankoop? Het gaat met jou dus wel goed dat je al met 2 kids op stap bent? Wat gaaf dat Yinthe de kamer doorrent! Is ze al helemaal gewend aan dr broertje?
@Nelly: Marjolein klinkt als een schatje! Leuk zeg, 3 meiden! Ons meisje weigert ook "mama" te zeggen Wat erg van je mk... En dat met die termijn nog sterkte!
Wat vreselijk Nelly! Veel sterkte... Babyp, begint lekker te korten he spannend!!! Wendy, wat leuk zo gaan wandelen met je 2 schatten
@all: dankje voor je medeleven. 't Is een heftige tijd. In mijn vlindertopic (zie handtekening) heb ik een soort van dagboek bijgehouden. Voor mezelf erg fijn om het van me af te schrijven. @wendy2010: oh, ik dacht echt dat er meer waren die inmiddels een tweede kindje hadden. Ach, komt vanzelf wel! Jaaah, echt komisch om zo'n ukje door de kamer te zien sjezen. Ik kan niet wachten. Bij ons moeten ze een harde kop hebben, want wij hebben overal tegels. Hihi... Wat heerlijk zeg, een koningskoppel! Oh, en nog maar pas bevallen, zie ik nu pas. Nog gefeliciteerd! Hoe bevalt de nieuwe gezinssamenstelling? Al aan het nieuwe ritme gewend? Mooie naam trouwens. Past erg mooi bij Yinthe. Wat voor duowagen heb je? Hier ligt een tweedehands Urban Jungle te verstoffen onder de trap. Super karretje, maar ik ben verslaafd aan mijn bakfiets... @babyproject: succes met de laatste loodjes! Is de naam in je banner trouwens al de echte naam voor jullie dochtertje?
Hier nog even een latertje. Ik wil niet gaan slapen, want anders is het weer morgen en moet ik naar de gyn om te horen hoe de ingreep is verlopen. 'k Heb nu gewoon even geen zin om ermee geconfronteerd te worden. Ik wil morgen geen lege baarmoeder zien... *zucht* Sorry, dat ik in dit topic ook al begin te klagen... Even nog luchtigere klets. Ik denk dat Marjolein een echte doerak wordt. Een paar maanden geleden begon ze met klimmen. Toen ik heel even naar de keuken moest en ik terugkwam in de woonkamer, stond ze gewoon los bovenop een kleuterstoeltje met zo'n uitdagende lach van hier tot Tokio! Ik schrok me dood. 'k Moet ook wel lachen als ze op de bank probeert te klimmen. Ze kan zo heerlijk boos worden als het net niet lukt. Nee hoor, mama komt niet helpen, haha. Eerst legde ik de bank vol kussens, als ik niet wilde dat ze erop klom, maar mevrouwtje had al vrij snel door, dat ze die er ook zelf vanaf kon trekken. En lol dat ze er dan in heeft! Binnenkort wil ik proberen of ze zelf naar boven kan klimmen op de trap. Scheelt weer tillen en 't is zo schattig om te zien. Niet dat ze zo zwaar is hoor. Op het CB woog ze met bijna 14 maanden een dikke 10,3 kilo, dus dat is nog te doen. Ehm... Als ik even vergelijk met onze oudste twee op die leeftijd, is Marjolein toch wel de zwaarste van onze meiden. Maar we zijn de afgelopen jaren ook wel wat tilwerk gewend. Evelien woog met 14 maanden 9,1 kilo en Annabel met 15 maanden 10,3 kilo. Nee, ik ben niet van het vergelijken... Duh. Oeps, toen was het alweer morgen... Toch maar even kijken of mijn bedje me nog kent... Weltrusten!
Heey Nelly, wat leuk weer wat van je te horen, en meteen lekker actief aan het kletsen. Wat erg van je miskraam zeg. En dat na 11 weken, dan ga je er toch van uit dat alles goed zit... sterkte! Hier ook een doerak hoor, zoals jij dat noemt. Klimt via het stoeltje van J. zo op de salontafel, en gaat daar vervolgens op staan. Dat stoeltje schuift hij ook gerust even naar de keuken, om er op te klimmen om te kijken of er op het aanrecht nog iets te beleven valt. En sindskort kan hij zonder hulp op de bank klimmen. Praten doet hij hier nog niet zo erg. Hij zegt papa en mama, en als je het voorzegt, zegt hij ook opa/oma, of iets wat erop lijkt. Verder is het vooral een heleboel kletsen en brabbelen, maar nog niet echt duidelijk woorden. @ Wendy: Heb vandaag eindelijk het geboortekaartje van R. op de bus gedaan, dus die zal je na het weekend wel binnenkrijgen. Envelop lag al tijden klaar maar vergat het steeds. @ babyp: Succes met de laatste loodjes.
Nelly: wat erg zeg! ik heb even meegelezen op het vlindertopic maar word er toch wel een beetje verdrietig van. Onze eerste zwangerschap eindigde ook met een curettage. Ik was nog niet zover als dat jullie waren in mijn zwangerschap, maar dat maakte het verdriet niet minder erg... Lianne is op het moment zo'n knuffelkontje! ze vind het ook zo leuk om mij door de haren te strijken. Echt van die smeltmomenten hé! Ze kan me ook zo lekker knijpen en dan roept zij alvast au! babyp: succes nog even met de laatste loodjes... we hebben nog geen dikke buiken foto gezien hier
Mijn schoonzusje heeft mijn buik vandaag geverfd. Het is zo gaaf geworden! Ik wil even een eerste onbewerkte foto showen als jullie dat niet erg vinden. Kan het nog niet openbaar maken verder omdat de naam van de baby erop staat Ze heeft de bellypaint nog afgemaakt met een dikke donkere rand eromheen, de foto's daarvan moet ik nog bewerken. Maar hier het resultaat! Bekijk bijlage 224531 Je ziet alleen daar niet goed hoe groot m'n buik is. Weet niet zeker of ik er ook 1 heb van opzij... Heb inderdaad maar weinig foto's gemaakt deze zwangerschap... Toch wel jammer bij nader inzien. Hier nog 1 van toen ik 32 weken was: In het kader van "pic or it didn't happen" I p... on Twitpic
luuske nee hoor yinthe vind het prima om in de duo te zitten. ze loopt thuis wel veel maar ze heeft nog niet echt de behoefte om dat buiten ook doen (hoop dat het nog even zo blijft ) coco oh geeft niet hoor! heb ik weer een reden om uit te kijken naar de postbode! doe ik toch wel.. hihi is altijd leuk natuurlijk om post te krijgen.. nou ja.. behalve rekeningen dan babypr nou meid hoop het wel voor je dat ze eerder buiten komt spelen! of valt het wel mee bij jou? ik was blij dat Rhody het voor gezien hield daarbinnen. duo bevalt goed! zeker wel! is nog even wennen natuurlijk want hebben hem pas 2 dgn in gebruik maar denk dat dat helemaal goed zal komen mooie paint hoor!!! mooie belly ook trouwens! nelly vernam dat je het er niet graag over hebt, begrijpelijk, maar toch; hoe was het bij de gyn? we hebben trouwens de ABC zoom (in rood/zwart, model 2012) hier vandaag bij arts geweest voor Rhody (ff simpel vraagje) en toen gelijk ff gevraagd naar mijn probleem van eergisteren, mijn uitval zeg maar.. het had een naam maar die weet ik niet meer maar kan wel vaker voorkomen, hoeft niet. het is iets tijdelijks, zenuwstoringkje ofzo... doet het allemaal even een paar minuten niks meer maar daarna ook gewoon vanzelf weer wel... hopelijk komt het nooit meer voor maar als het wel zo is weet ik iig wat het zal zijn...
en goed nieuws.....hypotheek gaat lukken (wel met hulp van mijn lieve ouders) dus heb meteen 2 kijk afspraken gepland.... @ wendy nog gefeliciteerd met de geboorte van je kleine mannetje!!!
nony dank je! wat super dat nieuws!!! wat fijn dat je ouders daarmee willen helpen! wanneer heb je de kijkafspraken??? spannend!!!!!!! lekker joh straks een eigen huisje! hoop dat het gaat lukken! leuke foto van je meissie!
nelly: leuk je weer te zien(lezen) grappg heh dat vergelijken, doe ik ook met de andere kids! lees dat je in een heavy tijd zit...sterkte meid! babyp: mooie buik! en gaaf die bellypaint! leuke naam!!!!! wendy; gelukkig niks ernstigs! hopelijk niet vaker! gaat t goed met yinthe en rhody? hier: maandag om 7.00 melden in zh....krijg nu wel een btje de kriebels...maar ach t zal vast goed komen...en ben wel blij dat ik de 1e ben...hoef ik minder lang te piekeren morgen nog ff bloedprikken om t cheken of mijn bloed reageert op donorbloed...just in case....
@ babyproject: Wat mooi zeg, die bellypaint. IK heb er eigenlijk spijt van dat ik dat nooit heb laten doen. Mooie stoere naam ook inerdaad voor jullie meisje. @ Nony: Super zeg dat de hypotheek gaat lukken. Zal wel een hele opluchting zijn IK heb echt zin in vandaag. Ga straks lekker samen met mijn man een hele dag naar de suana. We hebben een arrangement gebpoekt met high tea erbij en een massage, zo heerlijk. Dit is pas de tweede keer sinds R. geboren is dat we een dag samen weg gaan, ben er echt wel aan toe.
klinkt goed Coco! enjoy!! wij hebben nog helemaal niks samen gedaan sinds yinthe er is.. ja een keer samen de kamers afgemaakt toen ze een dagje naar opa en oma was maar meer niet.. hahhaha komt nog wel. zit er gewoon niet in om de kids naar opa en oma te brengen.. het ene setje is niet bekwaam door lichamelijke klachten en het andere setje moet eerst hun houding ten opzichte van ons maar eens veranderen... totaal geen respect.
Klimmen jullie kindjes ook al zelf op de bank? Hier kan hij dat sinds kort. De eerste keer vond ik het grappig en was ik trots, maar nu.... Hij wil alleen nog maar op de bank. Nee snapt hij niet. Hij is er ook al een keer vanaf gevallen. Maar ik kan er moeilijk 24/7 naast gaan zitten. pff..