Jaime ligt er altijd pas om 20 uur in. Ik red het niet eerder haar in bed te krijgen, praktisch gezien..
Hier lukt dat ook niet. Dan gaat hij huilen en wordt humeurig. Bovendien Jaime moet ook de nodige aandacht krijgen.
Debby wat lief van je man! Peertje weet je al iets? MrsNuke balen heh dan zo groot. Ik merk het ook nog steeds. Hopelijk slinken ze nog Ben ff een uur of anderhalf bezig geweest met jaime haar haar ontklitten. Drama!! Die krullen zijn leuk maar ze heeft heel fijn haar. Vaak door het slapen komt er achte rop haar hoofd zo'n fijne klit..Nou had die ik even niet 'gedaan'....Pffffffffffffff Als het goed is komt Michiel zo thuis. Fijn! Hij heeft volgende week alle dagen vrij muv woensdag.
@Moontjee: gave foto! Leuk dat je een lachje hebt kunnen vangen! @sensee: heb je al eens gekeken naar huizen in Vleuterweide? Zijn ook nog een aantal nieuwbouwprojecten. Wel minder centraal dan Utrecht stad, maar tis maar 8 min. met de trein en met de auto ben je er ook zo.
Ineke je mag haar nageltjes vijlen en vanaf 6 weken knippen dacht ik. Slapen: Isa slaapt snachts bij ons in de wieg en overdag soms in haar ledikantje en anders beneden in de kinderwagenbak. Probeer de box te gebruiken als ze wakker is en wanneer ze moe word gaat ze in haar kinderwagen bak. Ritme: Merk hier ook dat Isa na haar fles even wakker is en rondkijkt in de box en na ongeveer een uurtje wel weer moe word en gaat slapen. Tjilpje hier ook een meisje die pukkeltjes heeft dacht dat het wel normaal is. Debby wat lief van je man!! Moontje mooie foto! Isa heeft vannacht weer doorgeslapen ze werd om 5 uur benauwd wakker dus even druppelen en toen viel ze bij mij in slaap tot half 7 vanaf half 11.
Nee dat ken ik niet. Maar willen wel het liefste jaren 30 of ouder. Tuindorp is wle wat groter maar ook duurder. En tuindorp is wat saaier dan wittevrouwen.. Breukelen hebben we ook nog een tijd gekeken. Veel voorzieningen alleen ook zo klere duur!!
Haaai zo terug van boodschappen met kleine Diva zal zo eens even rollade in de oven gooien Ik heb een zelfgemaakte deken voor in de wandelwagen, kan het op verschillende manieren gebruiken zodat het steeds lijkt of ik een ander dekentje in de wagen heb. Zo leuk!! Als jullie het leuk vinden zal ik een foto maken, is niet door mij gemaakt hoor. Maar door iemand die ik ken die maakt zulke leuke dingen. (heeft ook de wieg bekleed) heb ik wel eens een foto van laten zien. Echt wat voor meidenmamas
Wel prettig dat jullie dus geen dubbele lasten hebben mocht jullie huis niet snel verkocht worden. Je ziet dat sommige mensen nu met twee huizen zitten en dat lijkt me echt drama. Jullie hebben op zich voor een stadstuin best nog een redelijke ruimte zag ik. Maar kan me wel voorstellen dat je wel meer ruimte wilt. Jullie hebben nu wel een heel leuk huis vind ik!
@Tjilpje: ja,leuk om even te zien, dat dekentje. Ben benieuwd! @Moontje: ah lieve foto! @Sensee: Oei, lijkt me pijnlijk voor Jaime als haar haar zo in de klit zit. Ik had dat bij sommige clienten ook wel en dan is het bijna niet uit de klik te krijgen. De Alblasserwaard is ook heel leuk wonen Sensee
http://www.mijnalbum.nl/Foto-BR6DBPRE.jpg http://www.mijnalbum.nl/Foto-4SI3SIHR.jpg http://www.mijnalbum.nl/Foto-GQ8OW63Z.jpg het dekentje
Erg leuk Tjilpje! Luuk werd net na 2 uur wakker en ik heb hem toch maar een fles aangeboden. Blijkbaar had hij nog geen honger, want hij stopte al na 15 cc :s Schiet lekker op zo
Peet kwam net thuis met de mededeling dat zijn proeftijd niet wordt verlengt naar een half jaar contract nou had hij het er niet echt naar ze zin daar naar hij wou een gesprek aan gaan zodat de sfeer beter zou worden zodat hij dan toch weer een leuke baan zou hebben.. Maar dat was niet meer nodig!
aan de ene kant misschien wel fijn dan.. want dan krijgt hij weer ww en kan hij verder zoeken.. aan de andere kant.. niet leuk.. succes. knuffel
@All. Wij gaan straks lekker Harry Potter kijken. We hebben heerlijk gegeten haasbiefstuk met lekkere krieltjes en een heerlijke salade. En vooraf een carpaccio. Jammie dat was smikkelen! Morgen naar mijn ouders en overmorgen naar die van hubbie. Maar eerst morgenochtend lekker kerstontbijt met kadootjes onder de boom. Laten jullie trouwens je kinderen 'geloven' in de kerstman? Wij twijfelden daar nog over, maar mijn moeder heeft het nu steeds over de kerstman die de kadootjes onder de boom heeft gelegd....lekker handig 8)... Wij hadden eigenlijk zoiets van Sinterklaas die is "echt" en met kerst leggen papa en mama gewoon kadootjes onder de boom. Heb trouwens ook vanochtend Sara in bed gelegd! Goed hè, hahaha. Ze heeft wel aardig liggen huilen maar uiteindelijk viel ze wel in slaap. Kon ik lekker met Mathijn een gevangenis maken van Lego, waar de boeven uit gingen ontsnappen ...hahaha geweldig die fantasie van dat mannetje. Ik wens ook vast iedereen: Hele fijne kerstdagen!!!
Hè balen zeg! Lekker ook zo net voor de kerst... Wat Simone ook al zei, gelukkig heeft hij nu wel weer recht op WW. (we proberen maar het positieve er in te zien) Hopelijk vind Peet snel weer iets anders en is het uiteindelijk allemaal ergens goed voor geweest.
@MrsNuke: Hmm... geen leuk bericht zo vlak voor kerst. Aan de andere kant wel gunstig i.v.m. WW inderdaad. @Irene: Wij hebben helemaal niks met de kerstman dus wij laten onze zoon ook niet "geloven" in de kerstman. Hier thuis en bij mijn ouders doen we ook geen cadeautjes. Bij mijn schoonouders wel, maar die liggen gewoon onder de boom. Hmm, Luuk had dus om 17.00 uur maar 15 cc gedronken dus ik dacht dat ie nu wel dorst zou hebben, maar nu ook maar 75 op dus weer niet veel.. Ik hoop dat hij de laatste voeding dan wel wat meer drinkt. Het blijft zo wisselend allemaal. Straks lekker voor de TV om All you Need is Love te kijken. Ik verheug me er al op!
hey meiden, hier een lekker avondje op de bank, hubbie en Luka hebben een PS3 gekregen, met ieder 1 spel erbij(voor Luka een sing along spel van Studio 100, erg leuk....heb al moeten zingen met K3 en Mega Mindy). Mika doen wij 's ochtends ook lekker terug naar bedje, vannacht heeft hij van 23u-5u geslapen....na de fles van 5u heeft hij nog geslapen tot 9 uur....ik moet hem overdag wel eens wakker maken voor de fles....hij drinkt hem ook niet altijd leeg, maarja, hij komt goed bij, en is verder tevreden....hij drinkt tusen de 120-160cc per fles, en dat 5 keer.... @peertje, las op hyves dat je met Tess zit te sukkelen....beterschap! @irene, succes met de sab! @mrsnuke, balen voor hubbie, maar wie weet wat 2011 jullie brengt!! @all, fijne feestdagen, en tot na het weekend....morgenvroeg kerstontbijt, dan naar schoonouders en zondag naar mijn moeder(mits de wegen begaanbaar zijn, want we hebben over 50 cm sneeuw liggen, en er wordt niks gestrooid en amper geveegd....hubbie is vanochtend naar huis gestuurd van zijn werk ivm het slechte weer (hij is ambtenaar bij een gemeente). voor iedereen: fijne kerstdagen, en geniet van jullie gezinnetje met jullie nieuwe aanwinst binnen de familie!!!!
IEDEREEN EEN PRETTIGE KERST & GELUKKIG NIEUWJAAR !!! XxX Hier een dikke ziekenboeg en nu met overal naartoe gaan in dit weer echt niet fijn heb tot 12 uur in bed gelegen om idee te geven dat het me echt niet gaat. Bij ons meisje kwam de etter tot uit haar traankanalen ,de oudste gaat en ik ben doodmoe van de 1 gram AB. Dus de AB helpt zeker maar zou liever nu uitzieken in bed dan opgesmukt en lachend Kerst te vieren Reageren lukt me niet ,denk wel aan iedereen en hoop dat overal 2011 veel meer goeds brengt dan 2010 buiten onze beebjes