@peertje: wat vervelend voor je kleine meis niet leuk hoop dat de uitslag snel binnen is en dat ze er iets tegen hebben! thanks was er ook wel erg blij mee en door de extra bandjes bij me borsten blijven ze oook een beetje op zijn plek en lijkt het soms niet meer of ik 4 borsten heb en peet gaat gewoon weer verder kijken.. Fijne 2de kerstdag nog! en wat een koopje de schoenen! dat is altijd leuk dan wat lief een ring.. ik heb cadeaus voor peet en me pa gekocht maar zelf niets ontvangen ben niet lief geweest denk hihihi. gefeliciteerd met je mams @tjilpje: het gaat wel weer beter hoor en we hebben evengoed een leuke kerst gehad! heb het badje ook al een keer geprobeert werkt ook niet maar evengoed lief dat je meedenkt! hier ook speentje van avent werkt super he!!! @marleen: jij ook nog een hele fijne dag vandaag! hier ook al you need gekeken met tranen hahaha he verdorie wat vervelend nou weer dat luuk niet zo lekker wil drinken. succes vanmidag bij je schoonfam. @moontje: dat klinkt al een stuk beter ja met je mams en stiefpaps! nu al een tandje dat is al snel! succes straks.. hier nog steeds heibel met schoonfam.. dus wij zien ze niet met kerst lekker rustig al hoort het niet met kerst maar niet onze schuld @sensee: ik geef nutrilon ja de h.a. leuk cadeautje je pasta wordt erg gewaardeert dus Hier ook een hongerlap! maar volgens mij is het niet heel ernstig hoor als je er een beetje overheen gaat.. moet je niet schuldig voelen hoor! @ineke: veel plezier vandaag! @lot: thanks voor de tip die gaan we eens uitproberen.. na 10 min wiegen en heen en weer wandelen werdt hij gelukkig weer een beetje rustig.. ook jij veel plezier nog vandaag!
Hmm...wilde even reageren, maar Owen is alweer aan het mopperen (mopperuurtje tussen 17 en 18 hier ). @Marleen, hopelijk is Luuk morgen weer goed gegroeid! Ben benieuwd!! Maar herken het wel van het weinige drinken, hier nog 1 . @Sensee, moeilijk als Sascha zoveel honger heeft, dan zou ik inderdaad die voor hongerige kindjes nemen en geen combinatie. Zou wel wat willen ruilen met Owen . @Peertje, gelukkig gaat het nog redelijk met Tess. Ik hoop dat je snel uitslag hebt (lees: morgen ).
hello lady's ben weer terug van een middagje vrienden was gezellig! ben nu een kleine rollade aan het braden hmmm ruikt heerlijk! peet heeft gister contact gehad met zijn ouders... ze wouden het er niet meer over hebben want het was kerst en we moesten het maar vergeten het was allemaal uit bezorgtheid dat ze het zeiden en als ze dat al niet meer mochten doen werdt het toch wel heel erg.. tuuurlijk schuif het maar weer op mij af.. ze moeder gaf wel toe dat ze lullig had gedaan in de stad maar ook daar wou ze het niet meer over hebben dt was ze alweer vergeten nou ik niet hoor!! lekker makkelijk weer nietwaar.. heb tegen peet gezegt ze komen er hier niet meer in de komende tijd en ik ga daar ook niet meer heen.. want wat denk je wat ze zei ja ze is hier gewoon welkom hoor ze mag van de week gewoon langs komen hahahah wat denkt ze nou zelf... die heeft oogkleppen voor denk.. maargoed we zijn dus weer geen steek verder want hun praten het weer zo dat ik het weer gedaan heb... jammer weer vanmidag een poepluier gehad bij jay.. het poep was een beetje zachter maar echt heel groen.. en het stonk ppiieeeww niet te harde en moest nog bij vrienden verschonen ook oeps nou ga even kokkerellen tot later lady's fijne avond nog!
hey meiden, hier weer een kutavond gehad.. schoonma bemoeid zich met alles ik zal 1 voorbeeld noemen. ik en manuel willen graag vaste voedtijden voor micah dus dat doen we ook het was 17.30 en micah huilde eventjes (mopperen) toen moesten we van haar gelijk de fles pakken en hem eten geven.. nou niet dus! en ze bleef zeuren.. en schoonpa is niet veel beter. micah MOET de hele tijd wakker zijn van hun.. en toen sliep micah eindelijk stoot hij (schoonpa) expres kei hard tegen de kinderwagen aan in de auto heb ik constant zitten huilen.. op de weg naar huis. ik ben er zooo klaar mee!!! en manuel ook. ze luistere ook niet naar hem.
mrsNUke: NAAA hoe kan t nou dat je niet lief bent geweest????? hahaaha kan me jpou helemaal niet voostellen met Big Boobs! zo'n mooie slanke meid! hihih lekker zo'n poepbroek! pff schoonouders...zou ze echt ff lekkr laten gaan...als je ziet dat ze bellen, niet opnemen etc....laat t ze maar merken! lekker makkelijk om alles maar te laten gaan en t er niet meer over hebben! ddebby: hoe is t nou daar? moontjee: ahh meid wat K*t zeg.... zou ze nu gewoon ff lekker in hun sop laten gaar koken...kom zeg.....das toch niet normaal! lilalien: hhahaah nice picture! L. had er zin in! hier: nou weer terug van ouders, was gezellig, alleen heeft tess amper geslapen en nu helemaal kapot, hebben net maar vast de laatste fles gegeven...maar ze is nog steeds aan t mopperen....ze is ook helemaal schor en ademt erg zwaar.....ga morgenochtend weer bellen..... zo lekker mn bed in, gelukkgi is hubbie van de week de hele week vrij!
aah wat zielig voor tess fijn dat het gezellig was. en wat fijn dat je hubbie lekker thuis is deze week. Geniet ervan he! liefs
@Peertje:Wat een leuke foto's! @Lila: Ook leuke foto's! Net wilde Luuk na 3,5 uur weer amper drinken. Hij stopte alweer bij 25cc. Ik heb hem aan man gegeven en die deed ook een poging, maar hij weigerde meteen weer. Mijn man zei dat de fles niet zo warm meer was. Ik heb m nog even een klein beetje opgewarmd en ineens ging Luuk dus wel drinken en heeft hij uiteindelijk 120 cc op Zou dat het dan zijn? Dat hij soms zijn drinken te koud vindt??
Nelly ,hier leg ik het armpje onder me door ,dus niet naast het lijfje van L.En soms voel ik dan ook wat en dan kijk ik even en dan is het van oja ben jij maar Moontje ,hopelijk snel de woombie in huis ,hier sinds eergisteren ermee begonnen en idem slaaptijden van 22 uur tem 5/6 uur s'morgens maar ik moet wel op K&G advies wekken om droomvoeding te geven tussendoor mede hij niet bijkomt in gewicht. Wat een gedoe met de schoonouders seg ,doen waar jullie je goed bij voelen! Ineke ,wil je dat ik morgen Mila der nageltjes knip/vijl? Peertje ,veel beterschap voor Isa! Lief ,fijne feestdagen! Debby ,Owen ligt er zalug in de hangwieg! Tjilpje ,zo weer mooi creatief geweest! Mrs.nuke spijt me te horen van je man ziojn proeftijd ,wanneer komt jullie auto eraan?? Mmmmmmmm ruik de poepluiers tot hier Marleen ,hoe lukt het nu met het eten bij Luuk? *edit*nja die van ons heeft ook paar keren iets bijgekegen en als het te heet was niet drinken ,kan best zo zijn voor Luuk. Ivm.schoonouders....nja ben er ook klaar mee ons mannetje heeft niets gehad voor Sint of Kerst (wel van zijn peter)dus ik heb gezegd tegen mijn man dat hij maar eens met hun moet praten waarom net ons 3e kindje achteruit wordt gesteld op al de rest van kleinkinderen. Ivm.laten huilen nooit langer dan 4 minuten en dan zeker kijken gaan wat er is ,soms zitten ze verkeerd in de kledij ,tutje uit, gespugd ,gepoepd ,.... Ivm.poepen ,hier gisteren en vandaag een hele resem en dan kan hij krijsen nog erger of hij dood gaat EN gisteren kneep hij bijna mijn borst lek van de pijn tijdens drinken. Ivm.vaste tijden niet echt als ie wakker is dan voed ik hem ,wassen aankleden ,nog even voeden dan slapen of als ik ergens naartoe moet mee (zo gaat dat ook zijn eens school terug begint). Hij is ook langer wakker en glimlacht ook meer (ben ik blij om ). Ivm.slapen ,hier enkel in't wiegje in zijn kamertje en anders in de maxicosie in de auto of kinderwagen op pad. Mijn man zijn ogen zijn ontstoken ,de volgende in de rij zieken. Morgen gaan L en ik naar Ineke en Mila op bezoek EINDELIJK
Hoe is het nu eigenlijk met de bestelling van de woombie afgelopen van die internetdame???????????????????????????????????????????
@senseemillia: geen idee wat stinnen is. Waarschijnlijk bij iemand anders gelezen. En hier soms ook een speentje als Marjolein haar moppermoment heeft en wij geen zin meer hebben om de pink aan te bieden. @Ineke1983: beetje laat, maar veel plezier met het doopfeest! Wij moeten de pastoor ook nog bellen om een afspraak te maken. De oudste twee hebben we met vier maanden laten dopen, geloof ik. @babymassage: 't belangrijkste is dat de bewegingen in het tempo zijn van de baby. Dus net zo snel als de kleine met zijn oogjes kan volgen. @schoonfamilie: als ik jullie verhalen zo lees, huil ik met jullie mee. Zo frustrerend allemaal... Zo herkenbaar. @pixies: allemaal leuke foto's! @Lilalien: hihi, "oja, ben jij het maar"... Ik herken het van onze oudste twee, hihi, vooral 's nachts met mijn slaapdronken kop. Vandaag zijn we naar schoonfamilie gegaan. 't Eten was allemaal erg lekker, maar dat was het dan. Bah, ik hou echt niet van die gemaakte gezelligheid. D'r wringt vanalles onder water tussen ons en de rest. Schoonzus is zo ongeveer een heilige en manlief doet toch nooit iets goed. Zo frusterend. Manlief is trouwens druk aan het solliciteren. Komende week heeft hij verlof en gewoon meteen 3 sollicitatiegesprekken! Afgelopen vrijdag heeft hij ook al een gesprek gehad. Pfoe, hij zet er echt vaart achter. Maar dat mag ook wel. Hij wordt zo ontzettend aan het lijntje gehouden. Iedere keer wordt hem vanalles beloofd en toegezegd, maar niks wordt waargemaakt. Hier begint Marjolein ook te glimlachen, zo schattig en wat doet dat veel met je zeg! Heerlijk, die hormonen. Oh, en ook als ik heel zachtjes onder haar kinnetje aai, trekt ze zo'n Andre-van-Duin-mondje. Zo grappig! Zelfs mijn man kwam niet meer bij. Marjolein heeft een ontzettende hekel aan de maxicosi, niet normaal! Ze protesteert al als ze haar jasje aankrijgt en als ze dan in de maxi ligt, nou, dan begint ze toch te huilen. Op een gegeven moment zelfs zonder geluid, dan klinkt het alsof ze leegloopt, maar dan is het ook echt menens. Vandaag viel het op de terugweg wel mee. Alleen nu had Evelien de hele terugweg (krap uur rijden) zitten gillen en krijsen. Geen idee wat er aan de hand was. Kind was ontroostbaar. Groetjes, Nelly
mrsnuke: wat vervelend allemaal zeg! die baas van peet, en de s.ouders die de kerst verpesten oh dan je eigen vader ook nog...gelukkig is je moeder nog wel lief! wat arrogant dat je s.moeder nu ineens net doet of er niks aan de hand is.. hier is dat algemeen bekend als een eigenlijke schuldbekentenis trouwens.. wat zei het UWV nog? er zijn namenlijk wel uitzonderingen dat hij wel ww krijgt ook al vertrekt hij op eigen initiatief maar dat moet het wel heel erg zijn. -> oww niet meer nodig zie ik... goed van hem dat hij nog een gesprek aan wilde gaan trouwens! maar denk dat dat toch niet werkt als je baas al zulke dingen zegt wat leuk, een vriendinnetje voor Jayson! gefeliciteerd! sensee: ah zielig dat je meisje ziek was (was, omdat ik hoop dat ze inmiddels wel weer beter is?) toetje: welkom bij de nov.mama's en hopelijk kunnen ze hier je onzekerheid wat wegnemen al hebben we er allemaal wel regelmatig last van SabSimplex: heb hem besteld toen nony de tip gaf maar tot nu toe ook nog niks gehoord... debby: jammer dat de osteopaat niks kon doen maar wat fijn dat ze nu toch verder gaan kijken! gelukkig maar! (eindelijk!!) tuurlijk hoop je aan de ene kant dat er iets uit komt. je weet dat het nu niet goed gaat dus dan zouden ze er wellicht iets aan kunnen doen. alleen idd hopen dat het niets ernstigs/blijvends is.. succes voor woensdag alvast bij deze .. wat lief van je man dat ie zo'n bos bloemen mee neemt voor je! super!!! (en hij is terecht trots op je!) babyproject: he meis wat vervelend zeg dat het daar beneden niet goed zit.. hopeljk durf je snel de ha te bellen alsnog zodat er iets aan gedaan kan worden (?) peertje: nou dat is een druk dagje gweest voor je afgelopen donderdag... werkt de neusspray? en is de uitslg van de longfoto al bekend? leuke fotos van je kroost!! moontje: leuk een wippertje! haha fijn dat ie is goedgekeurd ook.. wat voor 1 heb je? want heb er hier ook 1 maar die wipt voor geen meter! ... foto's bij v&d? vertel! leuk hoor! he gadver wat triest zeg van je schoonouders! ze zouden echt verboden moetn worden... ! ineke: leuk kaartje! en fijn dat ze zo lang geslapen heeft! hoop dat je inmiddels nog meer van zulke nachten heb gekrgen! darmkrampjes: heb nu 2 dagen geen medicijnen gegeven en ons meisje komt de dagen goed door! geen of slechts heel weinig last van d'r darmpjes.. fijn hoor! zal wel weer terug komen maar dan is ze iig even zonder medicijnen geweest een paar dagen (hou niet zo van medicijnen) vorige week was het juist heel erg een dag, toen werkte de infacol naar mijn idee oook niet en hebben we cinababy gehaald en die werkte toen heel goed. nelly: ook een lekker nachtje! heerljik he!? hier een armpje dat ze meestal strak langs haar gzichtje houdt (allebei) dus die ligt dan eigenlijk op mijn borst en ze houdt ze stevig in een vuistje tijdens de voedingen verwennen: Yinthe heeft het hier echt wel door hoe het werkt.. als ze huilt en we gaan d'r naar toe stopt ze al gelijk als we de deur beneden open doen en de trap op lopen.. als je dan weer omdraait begint het weer en als ze dan weer de deur/trap hoort is het weer stil.. ineke: mn kraamhulp zei in de kraamweek al dat ik haar nageltjes mocht vijlen idd.. en dat ging goed! hoe was het doopfeest gisteren?? laten huilen: ligt er hier aan 'hoe ze huilt' .. duidelijk herkenbaar 'vechten tegen d'r slaap' die laten we lekker doen... maar de ernstige krijshuilen bij krampjes niet natuurlijk. en ook de hongerhuiltjes niet. ze heeft eergisteren ook een keer in haar slaap liggen huilen. toen ging dr papa naar d'r toe en lag ze gewoon met ogen dicht te huilen. speentje terug gegeven en even gekriebelt en toen was het weer goed en sliep ze nog steeds door.. maar zo lang en helemaal op zolder.. huh.. das wel heel erg. Da zou ik nie kunnen hoor! wakker zijn: Yinthe is na de eerste voeding meestal wakker tot na de 2e.. ligt ze gewoon lekker rond te kijken en te niksen tot ze weer trek krijgt.. en later op de dag heeft ze nog zo'n rondje(begin van de avond meestal of later in de middag) babyproject: huhhh!!!!??? die zijn raar die mensen zeg! wat een ontzettend slecht actie zeg... ! lief09: ah bij jou zat het ook niet mee dan... aanrijding + skimpoging + schoonmoeder... fijn he.. sneeuw en kerst... ritme: daar doen we hier juist niet aan en tot nu toe gaat het goed. dat proberen we zo graag te houden omdat we zelf ook nooit een ritme hebben. alles gaat bij ons altijd heel spontaan en een tijdschema zou bij on sniet werken. mocht yinthe ergens problemen mee krijgen waardoor het nodig is dan gaan we dat anders doen natuurljik maar zolang het goed gaat blijven we liever flexibel. lilalien: ahhh das ook een leuke foto van jullie samen .... zo dat was het...eindelijk... ben d'r door!
Gewicht en lengte lijst (op volgorde van gewicht neerzetten) Geboorte: Valentino - (13 oktober 2010) - 2200 gram - 42 cm - (Mercedes) Luuk - (18 oktober 2010) - 2720 gram - 47 cm - (Marleen1979) Mika - (12 november 2010) - 2970 gram - 48 cm - (Luukske) Sacha - (3 november 2010) - 3130 gram - 50 cm - (Senseemillia) Noa - (8 november 2010) - 3195 gram - 48 cm - (Star34) Tess M - (3 november 2010) - 3230 gram - 48 cm (Margootje) Mila - (24 november 2010) - 3235 gram - 48 cm (Ineke1983) Tess P - (14 oktober 2010) - 3280 gram - 49 cm - (Peertje) Sara - (25 oktober 2010) - 3320 gram - 51 cm - (Zora) Marjolein - (22 november 2010) - 3480 gram - 52 cm - (Nelly) Nick - (9 november 2010) - 3530 gram - 50 cm - (Kitty) Lianne - (11 november 2010)- 3600 gram - 51 cm - (Jootje24) Owen - (12 oktober 2010) - 3700 gram - 50 cm - (Debbykoops) Sara - (3 december 2010) - 3775 gram - 48 cm - (Nazli21) Amé - (31 oktober 2010) - 3810 gram - ?? cm - (MoedertjeB) Micah - (9 november 2010)- 3830 gram - 49 cm - (moontjee) Thijs - (28 oktober 2010) - 3920 gram - 50 cm - (Miza) Jennifer - (5 november 2010) - 3945 gram - 53 cm - (Babyproject) L.S*.P. - (16 november 2010) - 4020 gram - 53 cm - (Lilalien) Sara - (22 november 2010) - 4100 gram - 52 cm - (IreneH) Yinthe - (11 november 2010) - 4175 gram - 51 cm - (wendy2010) Isa - (16 november 2010) - 4180 gram - 49 cm - (Lot23) Sem - (11 november 2010) - 4308 gram - 54 cm - (Lief09) Renzo - (4 november 2010) - 4620 gram - 58 cm - (Fem) 1 maand: (1e keer naar CB) Luuk - 3430 gram - 50 cm - (4 wk + 2 dg) Tess P - 3750 gram - 51,5 cm - (1 maand + 2 dagen) Noa - 4060 gram - 52 cm - (4 weken + 1 dag) Owen - 4120 gram - 52 cm - (5 wk + 2 dg) Sacha - 4120 gram - 55 cm - (1 mnd en 5 dgn) L.S*.P. - 4180 gram - ?? cm - (3 wk + 2 dgn) (nieuwe update 23/12) Mika - 4265 gram - 51,5 cm - (1 maand en 2 dagen) Marjolein - 4280 gram - 54,1 cm - (3 wk + 2 dgn) Tess M - 4340 gram - 55,5 cm - (5 wk) Yinthe - 4380 gram - ?? cm - (4 wk + 5 dg) Thijs - 4445 gram - 52 cm - (1 maand + 2 dg) Sara - 4465 gram - 53 cm - (4 wk + 3 dg) Lianne - 4655 gram - 56 cm - (1maand + 2 dg) Isa - 4680 gram - 55,5 cm - (5 wk) Micah - 4728 gram - 54,5 cm -(4 wk + 6 dg) Jennifer - 4790 gram - 57,5 cm - (4 wk + 4 dg) Amé - 4995 gram - ?? cm - (5 wk+ 3 dg) Renzo - 5150 gram -57,5 cm - (3 wk + 5 dg) Sem - 5380 gram - 57,5 cm - ( 4 wk + 4 dg) 2 maand: (2e keer naar CB) Valentino - 2480 gram - ?? cm - (7 wk + 6 dg) Luuk - 4070 gram - 54 cm - (7 wk + 2 dg) Yinthe - 4280 gram - 53 cm - (6wk) (update @ 4 januari) Tess P - 4495 gram -54 cm - (2 maanden)
vorige week ben ik op controle by de gyn geweest en hij heeft nog en echo + een inwendige echo gedaan maar alles lijkt in orde te zijn. ook bij KA geweest... Yinthe is afgevallen in de afgelopen week maar volgnes de KA is er nog geen reden tot zorgen: haar gewicht is nog hoog t.o. haar lengte... vandaag naar de HA met 'r... ze heeft rode plekjes die nu blaasjes/velletjes zijn geworden tussen haar beentjes.. en is naar mijn idee minder gaan plassen.. dus wil ff laten checken.. kerst.. bah! nee het was wel gezellig, mits ik even het irritante gedrag van mn moeder en schoonmoeder niet mee tel. :x wel nog even wat troubles gehad met hubbie maar na een goed gesprek (echt een heel goed gesprek) zijn we nu echt weer helemaal dikke vriendjes met elkaar. was wel nodig want zijn momenten bij geweest dat ik de handoek in de ring wilde gooien. hier ook een aanrijdinkje gehad... maar alleen mn spiegel kapot.. die persoon is alleen wel gewoon doorgereden!