Zo, ik kom me ook nog even heel snel melden voordat jullie je af gaan vragen waar ik uithang. Ben er nog hoor, maar ben met een heleboel andere dingen bezig en even niet met het forum. Heb de hele avond foto's in zitten plakken. En opeens realiseer je je dan dat het zoooo snel is gegaan. R. lijkt al helemaal niet meer op het verfrommelde humpie van een paar weken geleden. Kan daar best emotioneel van worden. Voor je er erg in hebt is het straks al geen baby meer. Ga nu mn mandje induiken. Tot snel dames.
@ MrsNuke: Ik had je verhaal gelezen voordat je de tekst verwijderd hebt en ik wil je even een hele dikke knuffel geven. @ de rest: heb wel het één en ander snel bijgelezen maar ehb geen puf om te reageren. Ik ga mn mandje induiken, kom snel weer kletsen.
ik weet helemaal hoe je je voeld! ben daar ook heel verdrietig om. hij is nog een baby voor iedereen.. maar voor mij voeld dat niet meer.. het is niet meer het kwetsbare mannetje dat weg kroop in mijn armen! hij wordt zo groot houd zijn hooftje a omhoog. geniet ervan voordat je het weet zijn ze groot!
hier gaat het ook allemaal niet zo lekker. vorige week senna de hele week ziek geweest en nu ben ik de sjaak. bah wat kan een mens zich beroerd voelen. dan heb ik ook nog steed problemen met het litteken. vorige week kreeg ik er een ontsteking aan en gisteren is er weer een stukje opengeklapt waar nu weer bloed en wondvocht uitkomt. gisterenavond ermee naar de hap geweest en antibiotica gekregen. moet zo weer naar de eigen huisarts ermee. sorry voor het geklaag maar moest het even kwijt
@Jootje, wat vervelend dat Denise ziek is . Beterschap! @MrsNuke, hoe gaat het nu metjou? @Marleen, gelukkig dat het allemaal mee viel bij de HAP! Hopelijk knapt Luuk weer snel op. @Star, wat een lieve foto ***smelt*** @Coco, heel herkenbaar, het gaat zoooo snel! Dat baby-achtige is zo snel weg (en dan te bedenken dat Owen eigenlijk juist die tijd in het zkh lag ) @Aapje, oh jij ook al ziek, beterschap!! En wat vervelend van je litteken, hopelijk is het snel helemaal genezen.
debby en star: thx!! Star: wat een leuke foto! zo lief Aapje: beterschap! MrsNuke: probeer je een beetje te rusten? @ kleine baby: ja, hier ook al lang geen beebje meer in mijn ogen. Hij is al zooooo groot!!!... ik besefte niet dat hij zo schattig was in het ZH, 'k was zo uitgeput van de bevalling...:s (en al dat bezoek!) Hij is nog steeds schattig hé! maar 'k vind het jammer dat ik er toen niet meer van 'kon' genieten. Hier: mijn boobs doen pijn en Tristan hoest steeds... 3 keer eruit vannacht en dus nog steeds oververmoeid
Marleen gelukkig viel het mee bij de hap maar het gaat echt met ups en downs he, hoop echt zo dat het nu alleen met ups gaat. Aapje rot van je litteken zeg, balen dat je na al die weken nog niet hersteld bent he ken het helaas ook alleen is het bij mij mijn onderkant. Ben je helemaal vergeten terug te antwoorden over de jongensfiets, sorry. Maar het is te ver voor ons dus gaat niet door sorry. Debby hoe is het bij jullie?
een aantal hadden ze vast al gezien op hyves/facebook... maar voor de anderen wilde ik toch nog even showen
@debby: ik heb echt geen idee.. ben zo verandert! alles voor het kleintje.. ga volgens mij over lijken als het om jay gaat.. wil hem maar niet los laten. maar laat me er voor de rest niet over uit voel me daardoor niet op gemak.. het vald allemaal wel mee. @grietje:jawel hoor!
hey meiden, @marleen, gelukkig viel het mee met Luuk! @debby, hoe gaat ie? hier veel afleiding aan het zoeken voor het binnenzitten...ik trek er op tijd tussenuit met Mika, als Luka op school is. enne ben natuurlijk lekker aan het bakken. @foto's, mooie kindjes zie ik hier voorbij komen @sens, hoe gaat het vandaagmet Jaime? en is Sacha nu ook ziek? hoe bevalt de nieuwe TV? haha.... @oude kleren passen, hier ook nog steeds niet, afvallen lukt ook nog niet echt.... @doorslapen, vannacht wederom om 4-5 uur een wakkere Mika, dus even laten drinken, en hij heeft geslapen tot 9 uur. hubbie is vandaag later naar zijn werk gegaan, want die heeft vanavond een voordracht bij een B&W vergadering, dus hij is pas rond 21 uur klaar! ik heb Luka zelf naar school gebracht, en hem beneden gewassen en aangekleed, zodat Mika kon slapen, want ik merk dat Mika heel licht slaapt, en Luka maakt nogal lawaai, dus misschien in het vervolg hem beneden wassen en aankleden.... @all, gisteren kraamvisite van de overburen gehad met hun kindjes, meisje van 4,5 jaar en een 2ling van 2. hubbie zag de bui al hangen, hij heeft namelijk veel last van zijn oren, en dacht dat het een drukke boel was......maar wat zijn dat een heerlijke rustige meisjes!! echt zooooo lief!!! enne toen ze gingen heeft Luka ook maar even aan zijn vriendinnetje(het meisje van 4,5j) zijn liefde betuigd, en gevraagd of ze wil trouwen, haha....zo lief! hij zei ook meteen tegen mij dat ze blij keek toen hij haar had gevraagd, haha....zo heerlijk!!
ooh meiden heb me net een potje lopen janken!! ik bracht micah weg naar het kdv voor een wen-dag.. en wij liepen weg en hij begon kei hard te huilen.. Mijn hart brak.. ik had het idee of ik hem in de steek liet en toen ik weer terug in de auto zat heb ik me een potje zitten janken echt niet normaal.. toen wij thuis waren zei mijn man. ik ga even boodschappen doen.. en toen kwam hij thuis met een bosje bloemen haha de schat!