daarom twijfel ik ook of dat verhaal wel klopt, misschien hebben ze iets niet goed gezien vooral omdat je pas 6 weken was
De volgende stap.. goede vraag eerst vd week weer een echo in een ander ziekenhuis regelen bij een gyn. moet eigenlijk vrijdag weer terugkomen bij waar ik afgelopen weken was dat ziekenhuis maar dat bleek de 30e maart niet eens een gyn te zijn terwijl wij dat dachten en terwijl mijn verloskundige me had doorgestuurd naar een gyn. vertrouw dat zh dus niet meer. Ik denk dat ik als ik een echo heb gehad en daarop geen verschil is te zien met 2,5 week terug ik homeophatie ga proberen voor het opwekken. en als dat niet lukt cyotec en in het uiterste geval curretage. maar wil zowiezo tot na de 12e week wachten omdat mij vertelt is door de orginele verloskundige dat tussen de 10e en 12e week het vruchtje de hcg productie overneemt van het gele lichaam en dat dus bij een miskraam niet gebeurd en dan de miskraam plaats gaat vinden. tot die tijd maar weer wachten al gaat me dat best gemakkelijk af hoor.. ik probeer elke dag wat leuks te doen bezig te zijn en dan vliegt de tijd voorbij. alleen sinds paar dagen raak ik dus even in de war door wat er ineens gebeurd. Maar dit allemaal is een hoop narigheid voor zo'n vrolijk buikjes topic!
in het miskraam gedeelte van het forum schrijf ik veel. oa in het wachten op een miskraam topic. in het topic bizar vruchtbaar slijm.. heb ik een riedeltje met datums gepost misschien dat je daar wat uit kan halen. je moet je niet laten verplichten tot niets hoor 2 weken wachten word vaak gezegd maar je kan zolang wachten als je zelf wilt.
Aowyn en Ricmar Ik zou idd 6 a 7 weken zwanger zijn. (6 weken was waarschijnlijker) Maar volgens echoscopiste zou het wel de navelstreng zijn.... ik weet het ook niet. Zie wel wat er gaat gebeuren. Ben iig blij dat ik sowieso nog een echo krijg voordat ik medicatie ga krijgen of gecuretteerd ga worden. Aloha Zal ook eens gaan neuzen in het miskraam-gedeelte (had ik de vorige keer niet zo'n behoefte aan maar merk dat het nu wel anders is. Zal wel eens naar de topics kijken. En idd goed om te weten dat je na 2 weken nog niet verplicht bent om actie te ondernemen. Weet trouwens ook niet of de vk dat als verplichting stelde (heb gister niet bij alles even goed opgelet) maar zo kwam het voor mij wel over... Maar idd genoeg narigheid in een vrolijk topic.. Ik ga eens neuzen bij Aloha!
voel me bijna bezwaard om een foto te plaatsen, jeetje meiden jullie hebben het echt zwaar te verduren. Ik hoop echt dat het allemaal snel goedkomt bij jullie, wat de uitkomst ook mag zijn..........
hey dames, ik ben erg in de war, vrouw van mvm had uitgerekent en ik zou 29 nov uitgeteld moeten zijn ongeveer maar verlos zei laatst 1 dec, dus praat voor nu nog maar in allebei mee hier me buikje van gister avond, normaal had ik een erg strak buikje en sterkte voor de meiden die het nu moeilijk hebben
op elke calculator zegt die iets anders, de een 29 nov, de ander 20 nov en op de ander weer 1 dec.. beetje appart.. ma disdag echo dan meer duidelijkheid
shannen: mooie buik al! ricmar: bij jou groeit hij ook echt met de week zeg, goed hoor! Bella: even een termijnecho afwachten denk ik, maar vreemd is het wel! Ik zal hieronder ook mijn foto plaatsen, er is niet echt verschil met vorige keer, denk ook dat mijn darmen weer wat tot rust komen!
Ik kan me dan al gelijk weer afvragen of dat erg is he, dat hij niet groter is, misschien wel zelfs iets kleiner. Maar merk al savonds verschil als ik bijvoorbeeld gewerkt heb. Dan is mijn buik al meer opgezet... Maar als ik het goed heb hebben meer meiden dat! Ik ga nu lekker slapen!
pff vandaag 10 weken, en mijn buik is verre weg van zo rond als die van shannen . Bij mij lijkt het meer alsof ik net iets teveel gegeten heb.