Mamavanchayenne: hè bah wat vervelend...! Goed dat je gelijk actie hebt ondernomen! Heel veel succes en hopen dat t nu stabiel blijft en geen krampen meer meis!! Napoleon helemaal mijn smaak dat moodboard... Pasop: heel herkenbaar die sterretjes!! Mag ik weten hoe laag laag is bij jou? Mijn laagst gemeten was 90-55... Botsen: ja schat hier ook vaak de afstand niet helemaal goed in. Heb al twee keer hier klemgrzeten tussen de schuifdeur, haha!! Lara Vervelend van die mislukte IVF zeg...Kunnen ze nog een poging wagen?
hoi hoi, Ben gelukkig weer thuis het is nu rustig maar moet idd tot de 24 weken bedrust houden om het rustig te houden dan mag ik langzaam alles weer oppakken. De ene waarde in me bloed was gedaald de andere iets gestegen maar omdat ik geen koorts heb mocht ik na huis. Nu dus 3x per dag temp. als ik een hardebuik heb die pijn gaat doen of koorts krijg moet ik meteen na de gyn en in iedergeval dond. op controle. Nog een inwendige echo gehad en alles zag er goed uit alleen dan dat de baarmoedermond week is. De baby zag er ook super uit en het is nog steeds een jongetje. Zal ff kort vertellen wat er gebeurde denk dat ik zaterdag nacht tegen 2 a 3 uur krampen kreeg maar kon wel redelijk slapen van 6 tot 9 werd ik om de 15 a 20 min wakker van de pijn en vanaf 9 uur hield ik het echt niet meer dus de vk gebeld en meteen doorgestuurd omdat ze mijn baarmoeder voelde samen trekken eerst gauw 2 paracetamol en hup in de auto toen veel contr. enz en idd het waren pijnlijkehardebuiken/contactie mogen het geen weeen noemen omdat er geen ontsluiting is. kreeg wel een middeltje zodat alles rustig werd ik en mijn lichaam en die lijkt geholpen te hebben. vanochtend nog eentje gehad en nu dus hopen dat het rustig blijft!
Nee nog niet echt! Zit te denken aan een Alecto! Heb je tips? En jij sterkte met je moeder.. Mijn schoonmoeder is ook ernstig ziek, we hopen dat ze de geboorte ook nog mee mag maken! En een leuk moodbord had je gemaakt! Lekker fris! Mamavanchayenne, sterkte!!
Mamavanchayenne doe je wel rustig aan? Is wel even schrikken geweest denk ik! Hier vandaag de 20 weken mijlpaal gehaald. Sinds 2 dagen voel ik de baby volgens mij ook. Nog niet heel duidelijk maar ik heb wel een aantal keer per dag zo'n gevoeletje in mijn buik. Gisteren op een feest waar de muziek erg hard stond en volgens mij was de beeb flink aant protesteren daarbinnen Woensdag 20 weken echo, ben echt benieuwd of ze nu wel zien wat het word maar ik betwijfel het!
Heb je magnesium gekregen? En ook mee naar huis? Zo niet dan kan je dat evt nog gaan slikken, is tegen krampen en dus ook harde buiken.(dus ook meteen een andere tip tegen kuitkramp ) niet langer slikken dan 36wk.
Wij hebben eigenlijk nooit echt een babyfoon gebruikt. Toen xander en eva baby waren hadden ze alleen van die babyfoons die niet dect waren dus je hoorde ook de buurkinderen of de politie zo af en toe. Oh nee nu lieg ik, voor eva hadden we wel een babyfoon van philips, zij sliep nl op zolder. Voor meike ook geen babyfoon nodig gehad want waar wij woonden hoorden we haar heel goed en anders liet ik de woonkamerdeur open. Maar met femke kon die deur niet open ivm meike (en ook meer herrie in huis ivm spelen ) dus toen de Alecto-DBX88 gekocht. Die beviel prima. Maar toen wij verhuisden lag ze boven de woonkamer en konden we haar super horen. Dus babyfoon verkocht. Maar ja... toen kwam nr5 en die komt op zolder dus hebben we nu een Alecto-DBX85 gekocht. Verschil: de DBX-88 is een nieuwer model, met een display. Daarop kan je ook zien hoe warm het bijv op de babykamer is (maar dat vond ik onzin...) en er zitten slaapmuziekjes in die je beneden ook aan kan zetten. Maar dat zijn voor mij wat overbodige luxes En nu waren we bij Blokker en daar hadden ze de DBX-85 voor 40 euro. (ipv 80 voor de DBX-88) en op die 2 dingen na (dus slaapmuziek en display) is ie hetzelfde. Ik hoor van veel dat de alecto het best bevalt. maar ik kan het slecht vergelijken met de philips omdat die philips toen maar op 2 kanalen kon. Ik zou iig een DECT nemen
Heb vandaag grote boodschappen gedaan... alleen met de kids... eluk voor mijn rug... Moet ze ook nog uitpakken maar moest even zitten... Ik vond een weekmenu op internet dus dat maar eens geprobeerd. Het zou heel goedkoop moeten zijn dus ga zo ook even uitreken of dat idd zo is. Iig de prijzen die er op internet bijstonden klopten niet helemaal. Dan moet je bijvoorbeeld een knolselderij kopen en daar 1/3e van gebruiken. Maar dan hebben ze die prijs ook aangepast op 1/3 knolselderij, maar ja, waar koop je 1/3e knolselderij? ze gingen er ook vanuit dat je al een boel in huis hebt. ook niet helemaal kloppend... maar goed, ben iig al goedkoper uit geweest dan anders
Ahhhh! Mijlpaal van 24 weken staat voor de deur (grappig want bij xander en eva was dit 27 weken, de medische wereld staat voor niets )
Vandaag hele dag gewerkt, groep 7-8. Nu voel ik toch wel weer mn rug/bekken. Dus even rustig aan doen. duizeligheid herken ik ook. Sinds vorige week heb ik er last van. Ben nu een paar keer duizelig geweest. Waarvan 1x op m'n werk. Ik zat net met de kleuters in de kring, dus ben lekker blijven zitten en de kinderen waren ook net bezig met het vertellen over het weekend, dus ik kon gelukkig even rustig erbij zitten. Wij zijn dit weekend opschoten met de babykamer (nou ja m'n vriend dan, ik mag niet zoveel doen). Nu zijn de muren/plafond/vloer helemaal klaar en moeten dus alleen de meubels er nog in. Wij hebben/krijgen ook hemnes. Zit alleen nog te twijfelen tussen de grote en kleine commode. Ik vind de grote commode mooier en lijkt me ook wel handig, maar er is waarschijnlijk geen plek voor.
@Napoleon: heel veel sterkte @MamavanChayenne: doe je het lekker rustig aan? @Hermiek: ik vond deze wel erg leuk... www.studiekoekepeer.nl, ze zijn wel aan de prijzige kant Wat betreft de babyfoon.. wij hebben bij aankoop van het kamertje 1 kado gekregen de philips avent
babyfoon wij hebben deze Luvion Beeld Babyfoons met Camera Maar dat is ook puur omdat mannetje met de traplift naar boven moet en niet voor elke kik wil en kan gaan kijken kindje zou wakker kunnen worden van de traplift en zou zo dus onnodig wakker zijn en in het begin is het wel de geluidjes leren kennen
weet iemand of de philips beeldbabyfoon die je bij een abonnement op het tijdschrift Kinderen kan krijgen ook goed is? Het is een babyfoon met camera.
Hahaa, ja dat heb ik ook. Stond op mijn werk tegen een bureau aan en wilde een map die vlak voor me lag, dicht doen. Zat m'n buik ertussen! Bedankt voor de tip, ga zo eens kijken! Vandaag hebben we even voor 250 euries bij de Prenatal uitgegeven, pffff! Ondanks de sale... maar hebben heel veel moois gekocht, waaronder beddengoed voor het ledikantje (2 soorten) en beddengoed voor het wiegje (2 soorten), en een badje op standaard! Dit alles was in een zeer herkenbare geslachts-kleur dus we hebben gekke capriolen uit moeten halen om alles in huis te krijgen, zonder dat de buren de kleur zagen!