Aowyn, ik denk aan je morgen! Ik duim heel hard voor een mooi knipperlichtje. Hoe laat moet je ook al weer? Kus Azeb
Wij hebben het familie direct verteld (4 weken) en ik 1 goede vriendin. De rest komt pas na de eerste echo... Ik merk dat mijn smaak heel erg veranderd! Ik dacht gister: ik heb zin in een hardgekookt eitje! Dus ik 2 eitjes koken... Ik neem een hap... BAH! Het eitje was gewoon nog goed, maar het smaakte echt vies. Ik begon te kokhalsen, ieuw! En ik kreeg zin in beschuit met hagelslag, maar zodra ik het had gekocht en helemaal blij een eerste hap nam, vond ik er niet veel meer aan...
wat is er de afgelopen dagen weer veel gekletst! @alle dames die een mijlpaal hebben behaald : joeghoe en op naar de volgende!! @de jarige: happy birthdag!!!!! @ de niewe dames: welkom en van harte met jullie mooie testen hier gaat het niet zo lekker door mijn hernia..... en mag nu ook geen medicatie innemen Ook heb ik het weekend even de tijd genomen om te laten bezinken dat wij weer zwanger zijn...... maar vind het weer helemaal geweldig en hoop dat alles goed mag blijven gaan. fijne zondag allemaal nog
Hey meiden, ik heb even alles bijgelezen. Ik vind het ook jammer dat de november dames gesplitst zijn, maar ik blijf voorlopig alleen hier, ik heb geen tijd om nog een topic bij te houden. @aowyn, succes met de echo morgen! Hier heb ik ook trek in andere dingen dan normaal, heel herkenbaar. Gisteren hebben we het bekend gemaakt aan vrienden/familie. Ik ben wel blij dat iedereen het nu weet, voel me ook stees heel misselijk bij het werken, dus nu snappen ze dat wat beter denk ik.
dankjewel ladies! ik probeer er niet te veel aan te denken, raak beetje in paniek ervan. Vanmiddag flink beroerd geweest en flink wat gal omhoog gebracht.. slokdarm brandt er nog van Dat rtek in iets hebben maar vies in de mond als het zover is is bekend hier haha
Aowyn, heel veel succes met je eerste echo! Hopelijk echt een heel mooi kloppend hartje!!!! Gelukkig mag je al vroeg
All, hoe is het met jullie? Hier gaat ie goed. Ben alleen in de avond ergggg moe. Maar dat gaat ook wel weer voorbij! Vanmorgen voor het laatst getemperatuurd..... nu vind ik het wel goed zo, heb het precies 7 weken gedaan
Mijn banner geeft aan 5 weken vandaag! Joehoeee Maar ik ben echt benieuwd naar Vrijdag, hoever ik werkelijk ben!
goede morgen all !! @ DE MIJLPSSLHALERS : vooral zo doorgaan hihi !! we hebben allemaal plak beebs besteld, duskomt goed !!!! Ik heb om 10 uur gesprek met gyn en 1ste echo !!!! ben blij dat mn man er ook bij is vandaag !!! nu hopen op goed nieuws ! Tot vanmiddag !!
Pff ben stiekem wel een beetje jaloers dat er al zoveel bij de vk zijn geweest hihi. Ik zou afgelopen woensdag gaan maarja, met een buikgriepje word het moeilijk. Dus ik moet nog wachten tot donderdagavond, ook al snel! En wat een realistische dromen heb ik op eens, had gedroomd dat ik opeens met een man die ik erruugg sexy vind in bed lag, toen werd ik wakker en ik was bijna teleurgesteld dat mijn vriend daar lag haha! Zo echt was die Wat een rotdroom
@Salcia: Nog gefeliciteerd! Hoop dat de dag geslaagd was! @MotherToBe: Ik hoop dat jullie je appartement verkopen. Wij hebben een jaar geleden al een ander huis gekocht en het risico genomen. We zijn van het drukke Rotterdam naar de buitenrand van Lelystad verhuisd, en we hebben er absoluut geen spijt van! @Ziekenhuis: Ik moet ook in het ziekenhuis bevallen vanwege mijn schildklier. Geen idee of ik langer moet blijven maar naderhand wordt de kinderarts er wel bij betrokken. Ik hoop meer te weten na de eerste afspraak bij de gyn. @Mijlpaal: Ik ga voor een kloppend hartje 4-4! @Loesje86: Gefeliciteerd!! @Aowyn: Je bent er nu al, maar ik hoop op een mooi knipperlichtje voor jullie!! @Zeeuwsmeisje: Jij ook heel veel succes!!! Ook een knipperlichtje voor jou! Ik heb gefaald, gisteren gerookt en vanmorgen ook 1 sigaretje.. Ik denk dat ik nicotinekauwgom ga halen..
[/QUOTE] Ik heb gefaald, gisteren gerookt en vanmorgen ook 1 sigaretje.. Ik denk dat ik nicotinekauwgom ga halen[/QUOTE] Stommmm.... Maar probeer de moed niet te gauw op te geven idd! Gewoon ervoor gaan! Ik ben nu al 10,5 week gestopt!!! Je kunt het!
Nog geen nieuws van Aowyn? Jammer dan moet ik het maar lezen als ik eind van de middag weer thuis ben
Het is al bijna woensdag, en dan heb ik de echo. Nu vooral last van m'n borsten (paar dagen niet gehad, nu begint het weer). En ik heb gisteravond weer overgegeven. Het ging net zo goed, ik had al een paar dagen niet overgegeven, maar gisteren dus weer. bah. Ik vind het nog steeds erg smerig.. En het heet 'ochtendmisselijkheid' maar ik heb het toch echt 9 van de 10 keer 's avonds. Hoe zit dat bij jullie? Zaterdag gingen we naar 2 babywinkels, gewoon al eventjes kijken. Komen we een collega van m'n vriend tegen. oeps. Dus gezegd dat we op zoek waren naar een cadeau. We hadden er even niet aan gedacht dat het op zaterdagmiddag superdruk is in die winkels. Dus nu wachten we maar even totdat iedereen het weet. Dan kun je tenminste 'veilig' rondkijken.
Ik wacht op knipperlichtjes nieuws van Aowyn!!! Ik gun t je zo meis!! En ik las dat er vandaag nog iemand ging, leuk!! Ik hoop op en ga uit van goede berichten!! Ik mag morgen ochtend weer voor de echo. Ik was afgelopen dinsdag geweest, en mocht deze week ook, dit ivm mijn ma en daarbij horende onzekerheid... Ik ben dan morgen alleen niet bij de gyn, maar alleen bij de echoscopist of zoiets... Fijn dat dat mag!