Nou dames, die ballonkatheter is vanochtend geplaatst. Had vanochtend wel 1 krappe cm ontsluiting!! Dus de verloskundige zei dat het zo nog 3 dagen kon duren voor ik bevallen ben... Joepie.... Nu maar hopen dat me lichaam een beetje mee wilt werken en dat die ballon er snel uitvalt, want dat betekent dan dat ik 3 cm ontsluiting heb..En dan kunnen ze me vliezen breken en weeën opwekkers geven.
Julia.. Ik weet niet of hiervoor gekozen is. Ik heb haarzelf niet gesproken. Onze cursusleidster mailde ons. Maar ook hier behoorlijk van slag vanochtend hoor.. Het houdt me toch bezig vandaag.. VL was er hier ook stil van. Ik hoop dat je even lekker ligt op de bank.. niet te lang slapen hoor, anders slaap je echt niet vannacht.
mandy sjee nou ik hoop het niet voor je hoor dat t zo lang duurt! good luck anyway!! lissa hoop voor je dat je dan niet over gaat looen! hier had ik me er al op ingesteld dat ik de 40 weken voorbij ging en ik vind het wachten al.zo lang duren laat staan als je verwacht eerder te gaan! lig ff lekker op de vank net weer een stuk gelopen en.bij de winkel geweest. hopelijk hielp het wat.
Ugh Mandy dat is toch iets wat je liever anders hoort. Aan de andere kant, over 3 dagen zit je alsnog voor de 42 weken?? Mgoed, je bent iig al bezig dus de kans dat t beebje binnen nu en heel snel komt is ook heel groot! *Stuurt weeen naar de nog niet bevallen meiden* Helpt t? Even een extra weeen dansje doen? Be logisch dat je je snel druk maakt hoor haha. Denk dat alle nieuwe mama's dat in t begin wel wat hebben. Hier wat chiller nu omdat t nummer 2 is. Ook als je via google kijkt kan je veel vinden over baby ontlasting heb toevallig net even gekeken en er staat vaak best veel op. Juliaaa goed geregeld dus, ben zelf ook niet van het hoe of wat maar goed, dit is idd wel iets waar je over na moet denken (helaas). Joyce ehm.. ben nu 8 kilo lichter dan voor de zwangerschap. Tijdens was ik maar 2 aangekomen dus die tel ik niet mee.
@joyce86 slim om niet teveel te kopen hier worden we overspoeld met kleertjes en hadden nog van de eerste en tuurlijk wel wat nieuws erbij gekocht resultaat M kan een modeshow lopen @lissa wat een naar bericht inderdaad. Zet je ook weer even met beide benen op de grond. @juliaa genieten even van je rust op de bank. @mamdyM ik hoop voor je dat het lekker opschiet het kan 3 dagen duren maar het hoeft niet. Ik duim voor je dat het sneller gaat. @maytje ook jij genietse van de bank @nora86 succes morgen! Hier een rustige dag. Heb een draagdoek te leen en dat is ideaal. Als m krampjes heeft of onrustig is dan doe ik hem er lekker in en is hij stil. En kan ik tussendoor gewoon het huishouden doen. Ook naar de winkels is het ideaal. Verder is M is een rustige mannetje. Hij drinkt alleen te weinig voor zijn gewicht en is niet wakker te krijgen voor zijn flessen. Nu maar elke dag wegen en bijhouden hoeveel hij drinkt morgen terug naar de kinderarts en dan maar even verder vragen. Maak mij niet druk gelukkig als hij wakker is, is hij allert en dat is de bedoeling. Hier is poepen juist een probleem het is keihard en doet echt zeer. Hij drinkt te weinig flesvoeding dus als hij meer gaat drinken moet dit beter gaan nu maar een paar druppels olijfolie in zijn fles gedaan scheelt hopelijk iets. Lichamelijk voel ik mij super. Hechtingen lossen goed op. (tip van mijn kraamhulp elke toilet bezoek spoelen met een flesje met dop met lauwwater en je hechtingen lossen sneller op) Zelfs als het niet meer nodig is om de pijn tegen te gaan blijven spoelen zijn ze zo weg. Er komt een hoop kabaal van boven kortom duty calls
@mandyM spannend ! Idd hoop dat e lichaam er gauw op reageerd dan duurt het misschien korter dan 3 dagen @nora ja dat is misschien ook wel zo .. Ben natuurlijk voor t eerst mama en nog jong ook .. Dus dan heb ik altijd een beetje t idee van ; doe ik het wel goed , net als de wat "oudere" ervaren mama's Ti's nog ff Zoeken allemaal maar dat hoort er bij denk ik. @hier Net even een dutje gedaan samen met J. Op bed... Is pas de 2e keer in mn kraamwewk dat ik ff een dutje doe Moet ik maar vaker doen denk ik. morgen is de laatste dag van de kraamzorg .. vind best wel eng als ze niet meer komt haha ookal kwam ze nu ook maar 3 uurtjes . & J.aylin is morgen alweer een week oud !!! Kan wel huilen vind het Zo snel gaan hihi
Ja ik wilde ook speen gebruiken maar J. Heeft er geen behoefte aan ? Heb hem vorige week uitgekookt maar we gebruiken um dus niet . Naja wat niet is kan nog komen .. Blijkbaar heeft ze genoeg aan mn tieten .
Hallo meiden, Zal hier eventjes mijn verhaal komen doen gister thuis gekomen uit het ziekenhuis vandaar even geen reacties meer van mij geweest....Ben vrijdagmorgen 10 voor 11 bevallen van een prachtige dochter helaas is het niet helemaal gelopen als ik gehoopt had... Dinsdagmorgen moest ik weer naar de verloskundige ivm hoge bloeddruk...die was toen 155/100 dus moest weer naar het ziekenhuis daar uitgekomen dat ik moest blijven met mogelijke zwangerschapsvergiftiging dus zouden ze 24 uur mijn urine opvangen en die testen of het echt zo was. Ik zou donderdag sowieso al ingeleid worden gezien mijn klachten. Uit de onderzoeken toch overduidelijk zwvergiftiging. Donderdagmorgen 9:00 kreeg ik de eerste keer gel en eigenlijk heel snel last van weeën na 6 uur werd gekeken hoeveel cm en had toen nog geen 4 cm...toen besloten vrijdagmorgen de vliezen te gaan breken als ik sowieso 4 cm zou hebben. Even voor 21:00 zou mijn man naar huis gaan die mocht niet blijven maar de weeën werden heftiger dus kwam er nog een arts om te toucheren gelukkig was mijn man nog niet weg want we mochten naar de verloskamer om de vliezen te breken en aan de weeënopwekkers te gaan! Om een uur of 2:00 werden de weeën me te heftig had nog maar 5 cm ontsluiting en heb ik een ruggenprik gekregen...Eventjes rust tot ik na een tijd persweeën begon te voelen en dus mee mocht gaan persen...na bijna een uur persen werd er besloten om de vacuum te gebruiken aangezien het niet echt vorderde en ze gewoon echt te groot was...echt verschrikkelijk....nadat mijn dochter eenmaal bij me op de borst werd gelegd werd ze gelijk weer weg gehaald en bij mijn man in zijn handen geduwd en was er paniek aangezien ik een ernstige bloeding had...ben bijna 3 liter bloed verloren en was dus ook aardig van de wereld...het is allemaal heel erg heftig geweest maar ben blij nu weer lekker thuis te zijn!!! Ben nog veel erg licht in me hoofd en heb wel erge last van mijn hechtingen.... Maar uiteindelijk heb ik een prachtige dochter van 4238gr en 56cm op de wereld gezet en ben ik de gelukkigste mama op aarde!!!
Hier ook altijd gebruikt Be, in t begin had ze er ook nog niet echt behoefe aan maar na een tijdje wel. En moet zeggen dat t ook gewoon wat makkelijker was voor ons. @mama gefeliciteed met jullie dochter! Jammer dat de bevalling zois gelopen en je zoveel bloed bent verloren! Maar hopelijk kan je nu lekker genieten!
@mama88 gefelciteerd met e dochter ! heftig zeg gelukkig is nu alles weer goed. @Joyce oke naja we wachten af Zal Ik voor jou even een weeen dansje doen ?? Haha
Mama: Gefeliciteerd!!!! Mandy: Spannend zeg!! Hoe gaat het nu? Be: Een week alweer, wat gaat de tijd toch snel. Jeejjj, ik word morgen ingeleid. Krijg eerst een ballon....
Ja graag Be!!!! Wiggel waggel!!! Kijk djingo fijn!!!! Dus t was een goed gesprek? @lissa je mag wel wat weeeen van mij lenen dan hoor, of ik neem ze de 15de en geef ze dan aan joj voor de 17 de.
Pff ik let niet op, dacht vandaag al. Nou succes morgen! En dit keer gemeend! Mama proficiat, heftig zeg die bloeding. Flinke beeb ook wel
I want weeën! ben dr aan toe een week over is lang zat.. maar morgen strippen mama88 heftig zeg! gefeliciteerd met je dochter!