Danielle: hij mag de nacht gewoon overslaan, dus lekker van genieten! Overdag zit hij op om de 3 uur neem ik aan? Echt geen enkel probleem! Als m'n stiefma klaar is bij een gezinnetje slaapt de baby 9 van de 10x de nacht door... En dan zijn ze dus 7 dagen oud. Zou me er echt geen zorgen om maken! Lekker van genieten... Enne...... Slim van je om zo'n app te sturen. Zoiets kun je beter real life bespreken. Wil hij dan alleen gaan of met jou en de kleine elders brengen? Hoe dan ook, beide opties zou ik ook niet kunnen waarderen. Jullie kleintje is nog wel heel klein om te gaan logeren. Hier: onderweg nr mijn moeder.. Noa haar eerste nachtje uit logeren! Mijn moeder gaat zo wel instructies krijgen, of ze het nou leuk vind of niet.
Kan het me voorstellen Ik heb hier laatst ook een topic over geopend Maar iedereen zei: als ie overdag zelf wakker wordt omdat ie hongerig is, wordt ie dat 's nachts ook heus wel! Die gedachte hielp mij wel
Ja hij komt overdag wisselend om de drie of 4 uur en soms om de 2.. Heeft nog niet echt een heel vast ritme sinds ie thuis is... Maar hij komt wel gewoon als ie ligt te slapen en dan honger krijgt dus dan zal ie dat idd snachts ook wel doen bolkje goeie! En saffira mn vriend wil dan alleen gaan.. Dus dan ben ik alleen thuis met die kleine maar ja is nu nog geen eens een week thuis! Ik vind t echt geen prettig idee dat ik dan de hele nacht alleen ben met m! Maar goed hij is nu even snel boodschappen doen en dan zullen we t er even over hebben want dat gaat m gewoon niet worden punt! En onze kleine man is nog geen eens twee weken dus uit slapen gaat m ook zeker niet worden!!
oh, lijkt me heerlijk als ie tot 6 uur slaapt!!! geniet ervan zou ik zeggen!! al kan ik me wel voorstellen dat je dan ff schrikt. vooral als de kleine nog zo jong is. denk dat ik ook wel ga schrikken als bryan zn eerste nacht door slaapt. wanneer dat ook maar mag gebeuren!! hier is het clusteren volgens mij een beetje voorbij... hij is echt zn relaxte zelf weer. misschien was ie ook wel niet zo fit. zn poep is nu ook niet zo dun meer als gisteren en eergisteren. ik zou daar ook niet zo blij mee zijn danielle. mijn vriend is wel eens weg voor zn werk naar het buitenland... we hebben er bewust voor gekozen dat dit de komende maanden niet gaat gebeuren. al zou ik me nu wel prima redden hoor, het is toch een fijn idee dat hij in de buurt is. en als je kleine nog geen 2 weken is, zou ik daar ook niet zo blij mee zijn. kan hij er niet voor kiezen om naar huis te komen na het feest? dan hij 's nachts wel thuis is zeg maar?
Ja heerlijk was t zeker! Haha voel me een stuk fitter vandaag! Hoop dwt bryan ook snel door gaat slapen! En wat goed dat jullie dat hebben afgesproken! Ik red me denk ik wel hoor maar gewoon t idee idd! En t feit dat ie nog niet eens twee weken is maakt dat ik t gewoon geen fijn idee vind! Maar we hebben t er net over gehad en t viel allemaal wel mee.. Hij gaf zelf al toe dat t eigenlijk niet kan omdat onze man nog zo klein is! Dus t probleem is opgelost!
Gelukkig maar, Daan!! Hier zijn we elkaar gister weer flink in de haren gevlogen We kunnen allebei extreem slecht tegen slaapgebrek, dus dat leidt elke keer tot bonje. Hadden we ook al voordat de kleine was geboren; als er een paar nachten te weinig was geslapen kunnen wij de klok erop gelijk zetten dat we ruzie krijgen Gelukkig begint het mannetje wel steeds meer door te slapen. Vannacht heeft ie van 9 tot 5 geslapen Ik helaas niet zo lang geslapen, want ik was ontzettend benauwd van de verkoudheid
jee wat lekker bolkje!! van 9 tot 5... hier was het van 22.30 tot half 3 en toen tot 6 uur.... ik heb het echt wel gehad met die gebroken nachten. en hier krijgen we dan ook wat irritaties naar elkaar. naar is dat dan, want je wilt er toch samen echt van genieten...
Die irritaties zijn herkenbaar hoor! Hier ook af en toe... Alleen maakt mijn vriend nooit ruzie met mij maar ik wel met hem, haha. Het hoort er allemaal bij denk ik. Jullie hebben vast ook veel geniet momentjes.. Maar slaap gebrek en een nieuwe situatie zorgen nu eenmaal voor wat stress.. Helaas. Vannacht heeft noa bij oma geslapen.. Ja super gegaan! 23 uur laatste fles, 03.35 uur wakker voor voeding en om 08.15 uur werd ze pas wakker voor de volgende. Helemaal happy! Over een paar weken kunnen we dus met een gerust hart een avondje weg gaan.. Op hoeveel voeding zitten jullie nu trouwens? Qua fles voeding zit noa op 150 cc met 5 schepjes. En qua borstvoeding drinkt ze soms 190 cc.. Hihi.. Ze begint ook al echt van die lekkere spek beentjes te krijgen haha..
hier ook spekbeentjes. hij drinkt van de bv (die ene keer dat we hem een fles gegeven hebben) 125 cc. is noa ook meer verzadigd van de flesvoeding saffira? Mn vriend wil dat ik nog ff door ga met de bv, maar ik heb het er flink mee gehad eigenlijk.... voel me net een melkkoe en vraag me soms ook af of hij wel genoeg krijgt... al groeit hij wel goed. vandaag is hij een beetje aan het spugen... ook zo zielig voor de kleine man...
wat fijn dat het zo goed gegaan is bij oma!!! Kon mama er ook een beetje tegen? een nacht zonder haar meisje?
Ik vond het weg gaan ontzettend moeilijk.. De nacht niet.. Lekker geslapen! Haha.. Van de flesvoeding is ze zeker meer verzadigd. Valt zwaarder dan de borstvoeding en ze doet er langer mee. Mijn vriend wil ook dat ik zo lang mogelijk door ga, maar hij heeft mooi pech. Ik wil er naar toe dat ik alleen sochtens een borstvoeding geef en de voeding van 19.30 uur. De rest fles.. Ze hebben allemaal wel makkelijk praten, maar snap dat gevoel heel goed. En ik werd er ook onzeker van.. Dat ik nu weet wat ze binnen krijgt geeft me heel veel rust. Wat betreft spugen.. Noa spuugde ook steeds en soms best veel. We voeden haar nu rechterop en daarna ook zeker 10 min goed rechtop houden en dat werkt echt heel goed. Ze spuugt meestal niet en soms nog een klein mondje of een theelepeltje. Niet noemenswaardig dus.. Wij gaan nu even langs m'n vriend zijn vader en ik ben van plan om daarna op de bank te ploffen met noa, dekentje erbij en zo lekker de hele avond te blijven liggen! Luie zaterdag inplaats van zondag.. Nog mensen die iets gaan doen dit weekend? Of de puf er nog niet voor..?
Tobias drinkt nu 6x120. Maar we zitten er hard aan te denken om dat te veranderen naar 5x150. Ik moet hem nu namelijk 9 van de 10 keer wakker maken voor zijn voeding, want anders kom ik gewoon niet aan die 6 flesjes . Hij heeft vandaag bijvoorbeeld pas 2 keer gedronken: - 5 uur - half 9 Je zou dan toch wel verwachten dat ie inmiddels wel weer wakker zou worden, maar meneer slaapt dus nog rustig door Ik weet dan niet zo goed wat ik moet doen: door laten slapen of toch maar wakker maken? 5 flesjes met iets meer inhoud zouden dit probleem wel oplossen
ik heb het gevoel dat bryan te weinig krijgt... op een of andere manier. voedingen van vandaag: - 6 uur - 9.15 - 11.45 - 13.15 en dan hangt hij ook gewoon bijna een uur aan mn tiet te sabbelen. voor mn gevoel ben ik constant bezig met voeden en zijn mn tieten de helft van de tijd leeg. nu heb ik hem net terug gelegd en begint hij weer te brullen. durf te wedden dat, als ik hem aanleg, hij gewoon verder drinkt. vind het erg lastig om in te schatten of hij genoeg gehad heeft... gisteren was hij wel weer heel tevreden. maar vind, zoals vandaag, dat hij soms om de 2 uur komt, wel heel vaak..... blijft niks van me over door mn mini vampier... hihi welke flesvooeding geven jullie eigenlijk? We zouden vanavond sinterklaas vieren bij mijn ouders, maar gaat niet door. vind het niet zo erg, maar weer een avondje lekker op de bank.... heb nog niet veel puf om er echt weer op uit te gaan
Bolkje: ik zou meer geven en 5 voedingen doen.. Marietje: ik ben ook geneigd te denken dat hij dan te weinig krijgt. Noa huilt alleen als ze nog niet genoeg gedronken heeft.. Als ze genoeg op heeft hoor je haar echt niet. Zelfde met bv. Vertrouw op je moedergevoel, meestal zit dat helemaal goed. Anders bel je het cb toch even?
bolkje ik zou ook lekker naar 5 voedingen gaan! Dat moet ook goed gaan dan toch! En elke keer wakker maken is ook zo sneu! Tenminste ik vind t zo zielig als ie lekker ligt te slapen en ik m dan wakker moet maken! Marietje wij geven nutricia hypo allergeen. Omdat ik zelf koemelf allergie heb maar dat krijgt ie alleen als ik denk dat ie niet genoeg uit mn borsten heeft gekregen! In t ziekenhuis kreeg ie vaak extra bijvoeding en dat gebeurt nu nog soms helaas.. Wat betreft t eten zou je idd denken dat ie te weinig krijgt maar misschien zijn t krampjes? Mats heeft dit namelijk ook direct na zn voeding waardoor wij en de kraam in t begin dachten dat ie niet genoeg had gedronken maar toen we m een keer voor en na een voeding wogen bleek t toch echt genoeg te zijn en meneer maakte herrie na de voeding! Bleken toch krampjes te zijn dus daarom zijn we nu aan de infacol gegaan en dat helpt goed! Enuh kan me goed voorstellen dat je ff geen fut hebt om sinterklaar te vieren!! Pffff @hier: de eerste twee werkdagen van mn vriend heb ik overleefd haha ik vond t toch een partij spannend joh!! Gister liep ik alleen maar te stessen en durfte niet eens te gaan douchen terwijl ie heerlijk lag te slapen! Vandaag ging t gelukkig een heel stuk beter! Heb lekker een stukje gewandeld met m en smiddags nog ff boodschapjes gedaan! Pff ben wel echt kapot nu hoor! Merk dat mn lijf nog lang niet hersteld is zeg!! Oh en wat betreft de ruzies! Hier ook last van!! Wij kunnen op zich allebij wel redelijk oke tegen slaapgebrek maar dit is toch wel echt ff wennen zeg maar! En zoveel nachten achter elkaar ook! ( al mogen wij niet klagen met onze man die best lekker doorslaapt) Wel heb een hele persoonlijk vraag een degene die ook een heftige bevalling hebben meegemaakt! Ik merk dat ik nog heel erg bezig ben met er allemaal gebeurt is en echt op elk moment van de dag ineens beelden terug en dan totaal van de kaart kan raken! Ik weet dat t pas bijna twee weken geleden is maar hadden jullie dit ook? Er is mij nu meerdere keren aangeraden met een proffesioneel iemand erover te gaan praten zowel de avond zelf door de gyneacoloog als thuis tijdens de controle van de vk.. Ik wilde dit eerst afwachten tot na t gesprek met de gyneacoloog wat we in januari hebben om de hele bevalling nog eens door te spreken en al onze vragen over wat er nou eigenlijk gebeurt is en zo te bespreken maar ik twijfel of ik t niet al eerder moet gaan doen want ben er wel echt heel erg veel mee bezig! Naja kijk maar of jullie dit willen vertellen of niet.. Ik snap t tuurlijk als jullie t niet willen! Zo nu op naar lekker bank hangen en daarna een heerlijke nacht slapen voor iedereen
Oh! En mn vriend had nog een leuke foto van ons mannetje gemaakt deze keer in t licht haha kunnen jullie goed zn bos haar zien! En nee hij staat niet op zn kop hij lag zo naar boven t kijken naar mn vriend
ik heb ook wel dat ik nog regelmatig terug denk aan de bevalling. merk ook wel dat ik het hele verhaal wil vertellen tegen mensen die het nog niet gehoord hebben. bij ons hebben ze het nog nooit gehad over professionele hulp. was ik ook niet van plan eigenlijk... over 2 weken weer controle bij de gyn. denk niet dat ze er over begint
Danielle, heftige bevalling kan ik niet over mee praten. Maar ook hierin zou ik doen waar jij je goed bij voelt. Leuke foto zeg!!! Echt een mooi mannetje met een flinke bos haar.. Haha..
Goedemorgen! Twee dagen onder de pannen geweest met van alles. Dacht eens even kijken hoe het hier gaat. Vannacht een goede nacht gehad. Ze heeft weliswaar in haar eigen bed geslapen! In tegenstelling tot alle eerdere nachten waarin ze alleen bij mama wilde. Geslapen tot kwart voor twee. Geclusterd tot vier uur. In eigen bed tot half zeven. Voeding gegeven en geslapen tot half tien! Word je zelf ook weer mens van. Owh met eigen bed bedoel ik wel kjnderwagenbak. In ieder geval niet mijn bed ik ben zo trots!!!! Stom he
Lekker toch dat ze zo goed in der kinderwagenbak heeft geslapen.. Terecht trots hoor! Ik zou daar ook erg blij mee zijn als ze eerst steeds bij mij sliep.. Ik duik m'n bedje ff lekker in. Mevrouw heeft van 23 tot 01.00 wakker gelegen en kwam toen ook gewoon doodleuk om 03.45 en half 5 pas gaan slapen tot 08.30 uur Dit soort nachten begin ik toch wel zat te worden... Dinsdag afspraak cb, dan eens vragen of ik iets door de laatste voeding heen mag doen.. Ze krijgt al 150 cc en toch snachts weer honger hebben! Pfff..