ik ga in september ook naar zo'n borstvoedingscursus. heb er bewust voor gekozen om het na de zwangerschapscursus te doen. anders worden het wel veel cursussen tegelijk... aankomende maandag mag vriendlief mee naar de zwangerschapscursus. ben benieuwd... Ik vind het, ondanks dat ik vakantie heb, nu wel zwaarder worden. ben vaak 's ochtends nog wel in druk met van alles in huis. maar rond een uur of twee (nu dus ) heb ik echt van die inkakmomenten. zaterdag al een uur op bed liggen slapen. doe ik eigenlijk nooit, maar ik was kapot. Nou heb ik wel heel slecht geslapen de laatste tijd door de hitte, dus misschien dat het daardoor komt. en ik moet er elke nacht uit om te plassen..gedoe... zit er bij jullie trouwens ook verschil in hoe vaak je de kleine voelt? Soms voel ik de kleine heel vaak op één dag. en soms juist wat minder, alleen als ik rustig zit of op bed lig. Inderdaad kanp van je zus dat ze het zo weer op pakt!
Dat bewegen heb ik ook.. Gisteren toevallig controle gehad en toen zei ze nog dat dat normaal is met deze termijn. Ene dag zijn ze gewoon drukker dan de andere.. En ze kunnen ook richting je rug liggen waardoor je alles minder goed voelt. Ik vind het ook zwaarder worden.. Maar dan heb ik het meer over m'n buik die in de weg begint te zitten.. Als ik zit moet ik ook rechtop zitten anders begin ik een branderig gevoel te krijgen precies onder m'n borsten.. Alsof het in de verdrukking zit. En dat plassen heb ik dus ook weer!! Erg vervelend vind ik. Gemiddeld 2x op een nacht... En het was juist de laatste weken zo lekker door slapen elke keer... Helaas, voor korte duur haha.. Ik wou mezelf gisteren trouwens scheren onder de douche.... Ging bijna niet meer!!!! Ik zeg tegen m'n vriend dat hij het maar moest doen.. Zegt ie: doe ik wel vlak voor de bevalling.. Ja daaaaggggg!!!! Hahaha loop ik daar straks met een pluk shag van onderen, bah.. Nee dank je. Gelukkig maakte hij een grapje!
O ja.... Hahaha.. Een spiegel idd! M'n vriend zei nog: dan doe je het maar op gevoel..... Ik zeg: nou dat risico neem ik liever niet! Au... Maar de spiegel ga ik onthouden.. Thnx
Over dat schuldge oel wat ik destijds had tav mijn zusje, dat is nu wel zo goed als weg. Heb tegen haar gezegd dat ze op haar goede dagen maar contact met mij moet opnemen als ze daar behoefte aan heeft (zodat ik niet met mijn blije toestand haar brl of langs ga als zij net een mindere dag heeft. Dat doet ze volop, dus de goede dagen zijn er inmiddels ook alweer meer dan mindere dagen. Ze hadden na 3 weken een terugkomgesprek met de gyn en die zei wel dat het verstandig was om haar lichaam iig 3 maanden ff rust te gunnen. Ik weet niet of ze zich daar aan kan en wil houden. Liefst wil ze meteen weer zwanger worden, maar teveel druk omdat he het zooo graag wilt, kan ook averechts werken soms... Is afwachten dus! Hahaha, dat van het scheren heb ik ook, net als teennagels knippen... Gelukkig vindt mijn vriend het niet erg om te doen... Die borstvoedingscursus was echt heel leuk, ik hoop voor iedereen die er nog heen gaat, dat je net zo'n enthousiast en beetje gek mens treft als ik, lachen gewoon.
ze hebben trouwens ook flinke korting bij de prenatal. koop er eigenlijk niet zo vaak wat, omdat ik het te duur vind. maar nu hadden ze 20% korting. gelijk maar ff een paar leuke knuffels voor de babykamer aangeschaft. heb ook al wat gekregen, maar wil graag dat het bij elkaar past. en niet een knal oranje knuffel in een wit/antraciet kamertje.... Ik hou helemaal niet van kleur, dus word nog wat straks.... krijg je cadeautjes in van die leuke kleurtjes! haha
Scheren voor de spiegel. Dat is inderdaad een goede tip. 21 augustus begint waarschijnlijk mijn zwangerschapsgym. Ben benieuwd. Kan haast niet meer wachten om goede beweging te krijgen. Schok vanochtend namelijk heeeeeeeeeeeeeeel erg op mijn weegschaal 15kg aangekomen!!! Dat is toch niet normaal! Voor de tijd was ik altijd aan het lijnen en at vrijwel koolhydraatarm. Nu sinds ik zwanger ben eet ik vrij veel vezels speciaal omdat ik dacht dat dit heel goed is voor de baby. Ook sport ik niet meer (bodypumpen en spinning, deed ik 2-3x per week). Ik begin me nu toch best flink zorgen te maken mbt mijn gewicht. Misschien toch even kH minderen???!!
Hahaha goeie oplossing voor t scheren!! Ik zat ook al met t probleem! Simpele oplossing maar totaal niet aan gedacht! Simoontje t zou goed kunnen komen omdat je nu ineens weer (meer) koolhydraten eet. Daarnaast niet meer sporten is natuurlijk ook wel een overgang! Mag ik vragen waarom je gestopt bent met sporten? Bodypump lijkt me idd niet handig maar als spinning goed voelt mag t gewoon toch? Of niet? Wie weet kom je gewoon wat meer aan in t begin en is t bij jou minder op t eind.. @donder: goede oplossing! En wat knap van je zus dat t zo goed gaat! Echt een sterk persoon dat ze t zo snel alweer kan!
Hier nog 2 foto's, heeft mijn man gemaakt, stiekemerd haha!! Die met het rooie shirt is van afgelopen week woensdag of donderdag en die met het blauwe jurkje is van maandag. Verder heb ik maandag en dinsdag nog wat spulletjes gekocht samen met mijn schoonmoeder (babyfoon, flesjes en rompertjes). Ik heb nu zo goed als bijna alles in huis, moet alleen nog voor kleertjes weg, de kleine maatjes (voor het jongetje heb ik al veel van een vriendin gekregen vanaf maat 74).
Wauw mooi bassdevilxs!! Echt groot al maar ja das ook niet vreemd met twee ukjes! Lekker dat je al bijna alles in huis hebt ook zeg! En kleertjes kopen is ook super leuk om te doen toch Wij hebben nog wel wat dingtje nodig hoor! Elke keer bedenk ik wel weer iets wat ik nog moet hebben haha maar is een lijstje maken denk ik met wat we wel hebben en wat we nog moeten
Ik had zo'n checklist van de babydump, enkele dingen heb ik daarvan afgestreept waarvan ik vond dat ik ze niet nodig had en heb nu ook een lijstje gemaakt met wat ik in huis heb, omdat ik behoorlijk wat had gekregen. Vind het wel makkelijk.
Donder: jeetje wat een positief en sterk mens moet jouw zus zijn! Heel fijn om te horen hoe goed ze het toch allemaal oppakt.. En helemaal leuk dat ze dus toch ook van jouw zwangerschap wil genieten. Volgens mij zegt een Gyn zoiets altijd, maar maakt het voor je lichaam niet veel uit. Ben benieuwd... Het is ze gegund iig.. Hier: vandaag geschilderd op de baby kamer.. Beetje inspiratie opgedaan op internet en het resultaat mag er zijn! Super happy en trots op mezelf.. Maar pfffff wat een werk.. De hele middag bezig geweest, dus ben benieuwd hoe m'n buik en rug dat gaan vinden vanavond! Haha.. Bassdevils: mooie buik hoor! Je kan er niet meer omheen.. Hihi..
Zo! Mooi saffira!! Heb je dat zo uit de losse hand geschilderd of had je wel een sjabloon? Heel leuk!!
Oh! En bassdevilxs: handig idd! Ga ik ook maar is doen! we gaan morgen lekker een weekje naar centerparcs dus dan heb ik alle tijd om rustig na te denken wat we hebben en wat we nog moeten
Hee meiden ik zal straks alles even teruglezen heb tijdje niet gekeken, zal even update geven over hoe het gaat! Afgelopen dinsdag stond de afspraak bij de vk, ik was blij dat ik eindelijk mn klachten op tafel kon leggen! Mijn bloed heeft ze gecheckt en ijzergehalte was 8, 1, (zegt mij niks maar ze zei dat dat uitstekend was) ik kreeg telefoonnummer van mensendieck zodat ik afspraak kon maken voor mn bekken maar ze maakte zich nog wel zorgen over het sterretjes zien en het extreme moe zijn, ze wou dat ik mijn suiker liet controleren in het ziekenhuis. Moet 3 dagen een koolhydraatrijk dieet volgen (gister mee begonnen) maandag om 8u nuchter int ziekenhuis zijn en laten prikken, vies drankje drinken, 2 uren wachten en dan weer prikken, ik kijk hier zo tegenop! Ik word beroerd zonder eten.. en heb eeb fobie voor overgeven dus hoop echt dat ik het drankje binnen kan houden! Mn bloeddruk was trouwens ook perfect. . Als laatste ging ze hartje luisteren en baarmoeder voelen, hartje waa super (hij schopte ook enthousiast tegen de doptone) alleen toen ze mn baarmoeder ging voelen en de kleine vond ze hembte groot (wel 2 weken!) Mijn buik is ook enorm gegroeid afgelopen week (kleine striemen ineens zichtbaar uit het niets) heb echt een enorme toeter nu. Dus ze wou dat ik 2 extra echo's kreeg om de groei in de gaten te houden (kan ook met mn suiker te maken hebben dat ie zo snel groeit) dus heb maandag onverwachts weer een echo en met 32 weken weer (vind ik totaal niet erg!) Maar me wel zorgen om Dustin en om mn eigen gezondheid, maandag zullen we duidelijkheid krijgen! Ben woensdag gelijk naar mensendieck gegaan en is me super goed bevallen, oefeningen gekregen en een steunband Ook heb ik me ingeschreven voor de zwangerschap CurZus van KraamZus (ook mn kraamzorg) start op 20 augustus en kijk er echt naar uit! Hoop dat ik leuke vrouwen leer kennen uit mn omgeving en wat ga leren natuurlijk. Hier ook al 15 kilo aangekomen nu.. gaat toch wat harder dan verwacht! Pff nou dat waa het wel zo'n beetje, al met al zit ik stuk lekkerder in mn vel nu, ik waggel alleen echt als een pinguin maar ik vind het heerlijk.. lekker op en top zwanger! Even afwachten of Dustin echt veel te groot is en of ik suikerziekte heb, maar als dat zo is dab komt alles ook wel weer goed. . Liever te groot dan te klein zeg ik altijd maar!
Meiden hier ook maar een update, Helaas ben ik afgelopen zondag opgenomen met vroegtijdige weeën werd gelijk met spoed overgebracht met de ambulance naar het lumc. Het was namelijk geen blaasontsteking of infectie waardoor het kwam en als je een dreigende vroeg geboorte hebt dan moet er een nicu in het ziekenhuis aanwezig zijn in leiden zijn ze daar gespecialiseerd in. Ik kreeg meteen weeënremmers en longrijping toegediend het zijn spannende uren geweest, gelukkig werd alles rustig en had ik dinsdag de laatste remmers. Ze zit gelukkig nog in me buik en ben inmiddels weer lekker thuis. De schrik zit er goed in! Dus meiden als je echt veel last van harde buiken of dat er enige vorm van regelmaat in zit twijfel niet en bel gelijk.. Ik heb strikte bedrust en ook gelijk gestopt met werken nu proberen om voorbij de 32 weken te komen en dan zien we wel weer verder. Voorlopig tot 32 weken onder controle in lumc en dan mag ik weer terug naar ons eigen ziekenhuis. Gelukkig staat alles klaar en is het kamertje af!!!
Zo, dat is zeker even schrikken zeg!!! Gelukkig hebben de weeën remmers geholpen.. Hebben ze nog een oorzaak gevonden of niet?? Blij voor jou dat je weer thuis bent en neem de rust die je is voorgeschreven. Voor mijn gevoel deed ik al weinig, maar bij de laatste controle zei de vk: toch misschien nog iets rustiger aan doen... Ik heb bij alles wat ik doe een harde buik! Gelukkig zit er geen regelmaat in, maar wel vervelend. Nou meid, ik ga heel erg voor je duimen dat de kleine dame blijft zitten tot zeker 32 weken.. Maar de vooruitzichten zijn goed neem ik aan?? Anders sturen ze je niet nr huis ga ik vanuit... Was je baarmoederhals al verkort of had je al ontsluiting? Rustig aan! Knuff van hier..
Xanke lekker rustig aa doen meid. Maaikeferryjari das zeker schrikken, denk aan jezelf en pak echt de rust. Xxxx Hier hebben onze meiden vanmiddag een creatieve middag gehad. Zal zo een foto plaatsen van het resultaat