@linnenpin: jammer dat je om zo'n reden moet stoppen met iets wat je zo leuk vind. Maar als het meer stress oplevert is het ook niet leuk meer. Wat voor hond hebben jullie nu? Ik heb vroeger ook heel wat jaren gereden. Heb er nog wel eens aan gedacht om weer eens bij een manage te kijken, maar tot nu toe nog niet gedaan. Hier al flink aan het nadenken over de kinderkamer. Onze eerste moet naar de zolder toe en zijn kamer wordt dan voor de nieuwe uk. De zolder was nu nog een rommelkamer. Dus die is nu zo goed als leeg en moet volledig worden omgebouwd naar kinderkamer. En dan als hij over is, moet zijn kamertje wat aangepast worden zodat nr 2 wel zijn/haar eigen kamertje heeft. Al het vakantiegeld komt wel op zo
Welkom Neko en leuk eerst een jongen zie ik nu een meid! Leuk Jynn nu gericht gaan kopen! Wij gaan 8 juni een geslacht bepaling proberen. @daffie : hier gaat zoon ook naar zolder maar we hebben in december de zolder laten verbouwen (vliering, dakkapellen, 2 slaapkamers ) toen wilde ik net gaan stoppen met de pil dus we hebben dat ene kamertje al een beetje ingericht voor zoon, eind juni willen we t bed kopen en de schilderijen ophangen en klaar is kees . Eind september heeft man weer een week vakantie dan willen we aan de baby kamer beginnen. Super leuk rosalincke om paarden tot z te trainen, wel moeilijk om afscheid te nemen lijkt me. Dat is inderdaad heel jammer linnepin, misschien komt het ooit nog. Mijn droom was (en is nog steeds ) om ooit serieus dressuur wedstrijden te starten, mijn fjord vind er niks aan en is ook ontzettend sterk in zijn mond en al op leeftijd. Denk sowieso niet dat het ooit gaat gebeuren met 2 kinderen maar zeg nooit nooit.
@Rosalincke Gaaf zeg!! Ik ben nooit zo van het springen geweest maar snap de passie!! Leukkk een veulen op komst! G aje die zelf houden of gaat die uiteindelijk ook de verkoop in?? Alles lekker aan huis zeker? Het is idd jammer om na 5 jaar op deze manier je hobby op te moeten geven, maar heb uiteindelijk voor mezelf gekozen.... Het komst vast nog wel is op mijn pad.. je bent nooit te oud voor zo'n hobby hihi @Neko85 Welkom, en gefeliciteerd!! Leuk dat je mee komt kletsen @Daffie een manage vind ik toch anders als een lease paardje, je hebt dan veel meer vrijheid. En alleen paardrijden om in de les achter elkaar aan te hobbelen heb ik wel gezien toen ik een jaar of 10 was . Geniet meer van de buitenritjes We hebben onze hond Banjer gekocht als (vader) volle Friese stabij en (moeder) Mix Friese stabij/bordercollie. Maar we denken dat mama vreemd is gegaan want hij lijkt in de verste verte niet op een friese stabij. We denken dat papa een Schapendoes is geweest Maar we zijn ontzettend blij met hem hij is hartstikke lief ( vooral voor kinderen) en sosiaal tegen andere dieren. Echt een gezinshondje. Enige nadeel is zijn lange haar, brengt wat vachtverzorging met zich mee waar we eigenlijk niet op gerekend hadden . Maaar morgen gaat hij naar de trimster, voor een korte coupe, kijken hoe dat staat Zie hier onder onze Banjer, boeffie @Zonnebloem, ja met je fjordje zou ik het niet meer doen, ach wie weet in de toekomst nog met een ander paardje! Ik heb met mijn verzorgfjord toen wel ondelringe wedstrijden gereden tot L1 +8 en wilde eigenlijk de overstap maken naar KNHS maar helaas .. het is er niet van gekomen, ach wie weet ooit .. *droom droom*
Welkom Neko en gefeliciteerd met jullie dochter op komst Jynn, leuk een kereltje!! Ahhh, Banjer lijkt op de hond van mijn ouders. Alleen is die overwegend zwart met een beetje wit. Moeder is daar ook een Friese stabij, vader onbekend zeggen ze (hond was loops ontsnapt) en dat is ook echt gewoon een schapendoes om te zien. Die lange haren zijn idd een hoop onderhoud, merk ik bij m'n ouders ook. Ben benieuwd hoe banjer met korte coupe eruit ziet Ben toch heel blij met twee kortharige honden hoor. Heerlijk makkelijk in onderhoud, en maar goed ook want het zijn twee varkens af en toe haha. Als ze dat met lange haren zouden doen zou ik echt huilen vrees ik
Whahahaa nou Banjer is ook echt een varkentje hoor, dat hij kort gaat is ook meer uit practische overweging, ik heb gewoon geen zin om hem elke dag te moeten kammen.... vreselijk!! We gaan hem natuurlijk ook niet meer weg doen omdattie niet geworden is waar we voor gekozen hebben!!! Hij heeft ene geweldig karakter en zou hem niet meer willen missen. Vraag me soms wel af hoe alle andere honden uit het nestje geworden zijn... Heb van de week nog zitten denken een advertentie op MP te zetten om te kijken of ik reactie krijg... Wat voor honden hebben jullie??
Hier geen hond, nouja een beetje wel want toen ik 2 jaar geleden nog thuis woonde wilde ik in eerste instantie de hond. Dat is een Heidewachtel, we willen graag zelf een hond maar werken beide minimaal 32 uur per week en straks met 2 kinderen is het niet te doen. Gelukkig komt de hond van mijn moeder vaak bij ons logeren. Iemand anders ook zo duizelig? kan nog geen 5 minuten staan moet gewoon steeds zitten, ben echt zo slap.
jyn gefeliciteerd! Geslacht: ik weet niet zeker of ik het wil weten. Ik wist het bij nummer 1 en 2 wel...nog in twijfel stand. 18 juni 20w echo. paardrijden: hier ook een passie voor paarden maar t lukt echt niet meer, blijk ontzettend allergische.. Beste vrienidn heeft ook paard isook zwanger maar rijd bijna niet meer, ivm de bekkenbodem, het is goed dat ie niet te strak is (getraind door paardrijden) voor de bevalling.
Is idd de 20-wk echo. Geen idee waarom die bij onze praktijk op 19 wk staat. Maar had de 12wk ook op 11 wk (om de termijn beter te kunnen bepalen, was goed ook, 5 dagen vooruit gezet). Is wel erg leuk trouwens, de echo is op 12 juni en dan zijn mijn man en ik precies 2 jaar samen! Dus duimen voor een goeie echo en dan is het 's avonds feest met (overheerlijke alcoholvrije) champagne!
Oh, en ik ben ook een paardenmeisje! Heb jaaaaarenlang als puber op een handelsstal gelest en daarbij de meest gave, maar ook de meest gestoorde paarden onder mn kont gehad. Na mn 18e vooral haflingertjes bij de boer gereden. Na mn verhuizing naar Eindhoven even niet gereden maar driekwart jaar geleden begonnen met Western lessen. SUPER leuk! Sinds ik zwanger ben echter te moe en vooral te misselijk om rond te hobbelen. Een buitenrit gaat nog prima, maar dat lessen trek ik helaas echt niet.... Hopelijk als de baby er is en een paar maandjes oud is, dat ik weer zin heb om de draad weer op te pakken
Bedankt voor de felicitaties! @Zonnebloem: Misschien lage suikerspiegel of lage bloeddruk? Misschien helpt het om wat vaker iets kleins te eten? Een appeltje te snijden en telkens een partje nemen ofzo? Hier geen honden, maar wel 3 katten. Mijn "eerste" kindjes
@ Zonnebloem wij hadden de hond ook niet kunnen nemen als mijn moeder geen oppas zou zijn geweest voor de tijd dat ik op mijn werk ben. Hij gaat dus altijd naar haar toe als ik aan het werk ben. Want zo lang alleen zitten vind ik niet de bedoeling. Hij is nu soms komt zelden voor... 4/5 uurtjes alleen. En als ik boodschappen ga doen enzo ook, we hebben het hem wel geleerd dat hij alleen kan zijn. Das niet goed als je zo duizelig bent, misschien even bloed laten prikken idd... en rustig aan doen!!! @ EvelyndeB Leuk dat wordt dan dubbel feest! Wij gaan ons partnerschap laten registreren op de dag dat we drie jaar samen zijn handig om te onthouden haha zowel voor manlief als voor mij!! Leuk western rijden, tis een hele andere tak van sport als de dressuur volgens mij. Lijkt me ook onwijs gaaf om te leren!! Onze diertjes.. we hebben dan de hond twee katten en een baardagaam. Erg gezellig klein dierentuintje
Leuk Jynn!! Heb er nog wel last van, maar niet zo extreem. Wel last van pijn en doof gevoel in mijn handen. Herkent iemand dit? @dieren Wij hebben geen huisdieren. Daar hebben we helaas geen tijd voor. Ooit willen we wel graag een hond maar dan moet daar wel de tijd en ruimte voor zijn.
Hier heb ik mijn eerste zwangerschap last van gehad. Carpaal Tunnelsyndroom is het. Begon met af en toe tintelingen.. Aan het einde van mijn zwangerschap had ik gewoon bijna geen gevoel meer in mn vingertoppen. Ik geloof dat het advies was om je doorbloeding te stimuleren maar verder kreeg ik er niets voor. Zou na de zwangerschap waarschijnlijk snel weg zijn (en dat was het!). Je kunt het sowieso beter even aangeven bij je vk.
Lijkt me ook wel slim om wel even aan te geven aan de VK ja... @dieren: Hier ook 3 katten, waarvan eentje heel bang van kinderen Maar komt vast goed als er 24/7 ééntje in huis is
Ze zijn wat dat betreft toch onvoorspelbaar, wij hadden van de ene kat verwacht dat ze wel van zich af zou "bijten" (letterlijk slaan) tegen de hond, maar het tegendeel is waar... enige wat ze doet is blazen en hard weg rennen haha en de ander waarvan ik dacht het zal wel los lopen daar kreeg de hond op dag 1 al rake klappen van.. waar die nu overigens altijd genoeg afstand van houdt haha Ben ook erg benieud hoe de oudste kat dalijk op de kleine gaat reageren... tis soms echt een zuurpruim! Maar ze komt de laatste tijd wel veel bij me liggen en me smorgens wakkermaken d,m,v kopjes geven tegen mijn hoofd. Nog een half jaartje geduld.... @ Butterfly idd wel even aangeven hoor!!
@Linnepin: Fijn hoor zo'n moeder, als de mijne in de buurt woonde en zelf niet al genoeg werkte zou ze dat ook doen. Nu hebben we de hoop op schoonvader, die gaat volgend jaar met pensioen.. wil hem niet opzadelen met een hond maar als hij het leuk zou vinden om de hond zo nu en dan mee te nemen en uit te laten zou dat heel leuk zijn! @dieren: ik heb 2 Noorse boskatten, we hadden eerst een halve maine coon (kater) en toen een boskat poes erbij. De kater was zo leuk en gestoord, iedereen in de wijk kon hem en hij kwam overal binnen en was voor niets en niemand band.. helaas is dat hem fataal geworden.. hij is begin januari op de leeftijd van 11 maanden doodgereden voor de deur. Het gemis is nog steeds super groot, het was knuffel koning nummer 1 ook bij zoon kwam hij graag. De poes vind alles best maar is verder erg op zichzelf, daar kun je ook geen band mee krijgen denk ik.. ze wil nooit geaaid worden. De kater die we na het overlijden van de ander hebben gekocht is een schatje maar hij is best wel bang (behalve voor man en mij) dat vinden we wel erg jammer. Ik zal het inderdaad maar even in de gaten houden en proberen zo rustig mogelijk te doen, nu eet ik steeds kleine beetjes (zout en zoet) ga steeds zitten en drink voldoende. Dat herken ik niet ButterflyNova, zou het inderdaad maar even aan de VK laten weten.
Haha, snap ik hoor. En natuurlijk ga je hem niet weg doen vanwege het haar. Die van mij rollen regelmatig in de meest gore dingen. Dan zijn ze ineens van kop tot teen zwart (en normaal zijn ze grijs en bruin ) En dat is de ene keer modder, dan paarden/koeienstront of een of ander rottend beest haha. Dus kort haar is dan wel fijn, makkelijker schoonkrijgen. Reageer straks wat uitgebreider hoor, maar op mijn telefoon is het iets lastiger. Dit zijn die twee van mij
@ Zonnebloem Ja het is zeker handig en lief van me mams Zonder haar hadden we het ook niet gedaan hoor! Aggh vreselijk is dat van de kat.. altijd rot als ze zo aan der einde moeten komen.... Mijn jongste poes heeft tot ik een relatie krege met ML nooit gekroelt en nu.. ze is soms niet weg te slaan.... heel bizar en dat terwijl ML in het begin helemaal niets van katten moest hebben... Tis nu soms vechten voor ene plekje bij hem op schoot hahaha Hoop dat het helpt en anders gewoon ergens aan de bel terkken hoor bij de HA of VK. @LVtje ohw gatver daar moet ik met die van mij niet aan denken, vooral de koeienvlaai niet!! YAAAKKIEBAH Wat een leuke honden!! Wat een prachtfoto trouwens! Waar heb je die geschoten vast niet hier in NL?!