whaha dat snap ik. Ik zelf denk nmlk positief. Hoop t voor dr ze is al ff bezig. Ze gaat morgen test doen nog. Spannend dus.
Hey meiden, Hoe is t hier? Ik zag een paar mooie foto's, prachtige kindjes meiden! Zw.test, ik zie een beginnend lijntje biancah. Duim voor je vriendin. Verder wil ik hier graag weer instappen. Kan iemand me een korte update geven? We hadden het hier laatst over de Puckababy. Ik heb er nu ook 1 aangeschaft en wat een uitvinding! B.oris sliep spontaan 7 uur vannacht verder gaat hier alles prima. Als ik die mooie foto's van jullie zie, wil ik ook een shoot gaan doen
Wat een mooie foto's zag ik! Vandaag ons liefje naar de operatiekamer moeten brgengen *slik* zijn achillespezen zijn doorgesneden en nu heeft hij weer nieuw gips. Hij deed het gelukkig hartstikke goed. Hij is nu twee nachten uit logeren..! We gaan met zn tweetjes naar Limburg. Wel even gek om hem achter te laten bij mijn moeder, maar hij is in goede handen.
Hey dames, welkom terug jullie werden al gemist Isis, hoe was het? hoe ging het met B.oris? Genoeg rust ook voor hem (niet waar je je vooraf zorgen om maakte?). Fleur spannend hoor, ff samen weg, heerlijk natuurlijk, maar ook een raar gevoel he, je laat je allesje achter, al is ie in goede handen! Hopelijk lang uitslapen dus geniet ervan! Wasje al helemaal bv af? Of heb je altijd al fv gedaan (ben het ff kwijt). Wat zielig je mannetje geopereerd! Is ie daarna dan van zn klompvoetjes af of hoe werkt dat? Of was dit gewoon noodzakelijk? Sorry ben een leek! Heeft een van de beebs ook een ontstoken grote teennagel? Het is zo'n gevecht van nagel en teen... maar kan ik iets doen om het te verlichten of dat het sneller overgaat? Het ziet er zo zielig uit, waar het eerst rood was, tref k nu dan een soort korstje aan (gedroogd pus?) kan het niet zomaar wegkrabben ofzo.
@ Isis, leuk dat je er weer bent! Hoe is ie? Top zeg van die puckababy! Wij gebruiken de snug en tug. we doen nu sinds een paar dagen 's avonds een ritueeltje van in bad (met mama en/of zus), dan een fles en dan naar bed. Ze ligt er dan voor 8 uur in en slaapt meestal goed. Dan maak ik haar tussen half 11 en 11 wakker voor een flesje en dan slaapt ze daarna weer lekker verder... Vannacht voor haar doen vroeg wakker: 4 uur, speentje gegeven maar om half 5 weer wakker en toen de fles. Daarna weer om half 8. Ik ben wel benieuwd hoe jullie nachten nu ongeveer zijn? Sommige kindjes tukken geloof ik al best lang toch? Hier is onze oudste flink aan het hoesten, dus vannacht 3 keer voor haar eruit geweest. We slapen nog steeds apart... : ( maar is nu wel handiger: mijn man doet de nacht/vroege ochtendfles en ik slaap boven naast de kmr van onze oudste en kan dan 's nachts voor haar zorgen. Zodat mijn man daar niet wakker van wordt en ik niet van de kleinste : ) En we hebben het wel gezellig op andere momenten hoor ; ) Het is nu ff de beste oplossing. @Amona, bij de nacontrole hebben ze e.e.a. gevraagd over hoe ik me voelde, hoe het met de kleine is, hoe ik op de bevalling terugkeek en over anticonceptie gehad. Ook moest ik nog een keer inwendig onderzocht worden vanwege een eerder opgelopen ziekenhuisbacterie. Is nog steeds niet over dus moet er nu mee naar de dermatoloog. Anders had ik geen inwendig onderzoek gehoeven denk ik want ik had geen hechtingen. Maar als je die wel hebt dan denk ik dat ze nog wel ff checken? Of misschien alleen als je last hebt?
Oh fijn om te lezen! Valt dus wel mee die nacontrole. Ikwiljuist inwendig onderzoek tijdens de bevalling hebben ze me namelijk eenn paar keer gevraagd of ik een operatie had gehad want er zat iets/bobbeltje ofzo op de baarmoedermond of -hals (weet het niet)... en kzou graag willen dat zij ernaar kijkt, toch ff een geruststelling. Denk dat ze sowieso wel wil kijken, heb nl. wel een scheur die niet gehecht was. Goed geregeld toch zo met de kids? Beide jullie rust (min of meer ) en beide een taak! Denk dat in menig gezin de mama er alleen voor op mag draaien, dus vind het leuk om te lezen. Lief van je vent. Hier zijn de dagen nu meestal zo ongeveer qua voeding: 5:00 (soms een uitschieter na 6:00) vroege fles tussen 9, maar soms pas om 10 meldt ie zich voor de volgende. 14:00 fles Tussen 18:00 en 19:00 volgende fles. En de laatste voeding wisselt dan nogal... soms om 22:00, soms pas om 23:00 en het weer slapen kan dus ook wisselen, maar meestal wel voor half1. Badje doe ik niet dagelijks. Ik vind jou ritueel erg goed klinken hoor, en slapen doet ze dus ook heel goed sinds het inbakeren! Hoe laat zou ze komen als je haar niet wakker maakt? En hoe lang zou ze daarna weer slapen? Of vind je dat geen poging waard? Je maakt me aan het twijfelen of k m soms niet eerder wakker zou kunnen maken voor de laatste ipv op verzoek, zodat k zelf ook eerder kan slapen. Ik slaap eigenlijk niet voor 1:00, dus heb dan tot een uur of 5, dus dan van 6, half 7 slaap ik weer tot de volgende fles om 9. Als ik het zo schrijf zijn het toch nog een uur of 6, maarja daar raak je vast meer uitgerust van als het aaneen is Wil zo graag eens doorslapen/uitslapen!
Fleur, heftig lijkt me om je kleintje naar de operatiekamer te brengen. Hoe gaat het nu met hem? En lekker 2 daagjes weg samen, fijn hoor! Lekker genieten! Hier geen last van ontstoken teennagel.. Misschien kan je er betadine op doen, Amona? Nacontrole, hier gewoon gesprekje over hoe het ging, anticonceptie en dat ik een volgende zw.schap weer onder controle van het zh kom. Geen inwendig onderzoek hier. Sas, vind het ook knap dat jij en je man het zo aanpakken. Krijgen jullie tenminste allebei je rust, al kan ik me voorstellen dat het niet altijd leuk is en je graag weer samen wil slapen. Wel goed dat je andere momenten samen hebt, hihi Bad, hier om de dag. B.oris heeft een behoorlijk droge huid. Avondritueel, is eigenlijk een beetje hetzelfde als het dagritueel. Schone luier, fles, knuffelen en melk laten zakken, en s middags spelen of slapen en in de avond gewoon op bed. Overdag komt B.oris rond de 3,5 uur en in de avond/nacht was het 4 à 5 uur, maar afgelopen nacht dus 7 uur. Maar sas, jouw ritueel klinkt ook goed! Hier, de dagen zijn redelijk verlopen. B.oris heeft het goed gedaan, al zijn de situaties waar ik bang voor was ook voorgekomen met als gevolg dat B.oris 2e kerstdag helemaal overprikkeld was.. gelukkig is ie nu weer goed tot rust gekomen. Maar m'n nekharen gingen echt omhoog op sommige momenten tijdens de dagen weg..
@Amona, dat snap ik dat je dan graag wil dat ze ff kijken. en na een bevalling is het ook niet zo erg meer...(vind ik). mijn man heeft nu vrij dus dan is het wel zo redelijk dat we allebei een deel doen. Ik zit nu nog ff met de kleine, net flesje gedronken. Grote meid ligt boven flink te hoesten... ben benieuwd... @Amona, bij beide kids hebben we ze wakker gemaakt voor de laatste fles, rond half 11. Onze dochter dronk deze vanaf een maand of 3/4 geloof ik amper nog wat van. toen hebben we hem laten vallen. Wachten zou voor ons nu niet zo fijn zijn.. de oudste is s ochtends rond 7 wakker en slaapt overdag niet. Dus om toch onze rust te pakken doen we het zo. Maar ben wel eens benieuwd wat ze zou doen als we haar niet wakker maken..
@Fleur, lijkt me idd erg moeilijk hoor om je kindje nr de ok te brengen.. Fijn dat jullie ff er tussenuit kunnen! @Amona, weken in de soda... dat helpt bij ontstekingen v de huid. En goed id gaten houden, of het roder/dikker wordt of meer troep er uit. Op zich is t goed als de ontsteking open gaat en de troep er uit kan, maar t moet natuurlijk niet erger worden.. Goed schoon houden en maak er des noods elke ochtend en avond een fotootje van zodat je het verloop kunt bepalen?
Truste all! Hoop op een goede nacht voor allemaal o ja hoe lang hebben jullie nog verlof? En wie van jullie sport al weer? Ik nog niet... wandel wel vaak en deze week weer voor t eerst een paar keer gefietst (per keer een kwartier ongeveer)
Isis, wat fijn dat je er weer bent! Wat een uitvinding hè inbakeren! We hadden de puckababy, was niet afdoende voor zijn armpjes. We hebben nu de mama2mama en werkt als een tierelier! Sas, wat een goede samenwerking van jou en je man! Zo krijgen jullie beide nog wat rust. Vind het wel een goede oplossing! Fleur, och meis lijkt me zo moeilijk je kindje naar de ok te brengen! Respect! Wat goed dat hij het goed doorstaan heeft! Ritme: Wakker worden, verschonen, flesje, spelen/op schoot, slapen. Om de dag in bad. Vandaag nieuw schema ivm fles verhoging gisteravond. Gisteravond alweer 200cc . Had ie 180cc van op. Fles om 23.45u en hij kwam weer om 05.45u. Trots!!! Dus schema zal zijn: 6-10-15-19-23 Wel dus 5 flessen ipv 6. Hopelijk gaat dat lukken. Heb echt een hongerlapje. Maar hij groeit als kool!! Sporten, ga ik vanaf 2 Jan weer mee beginnen. Heb een crosstrainer thuis en samen met een vriendin 1x pw zwemmen. En met m'n man buikspieroefeningen doen. Ik begin 25jan weer met werken. Jij Sas?
Ik had Joris gisteren om 23.15 op bed gelegd en schrik net wakker. Ik vroeg aan mn man, heb jij Joris vanacht fles en schone luier gegeven, hij zei nee. Dus ik zeg enig idee Hoelaat t is ja half8. Dus hij heeft gewoon vet lang geslapen en was eigenlijk geïrriteerd dat ik zn kamer binnen kwam
sorry meiden effe ego!! heb effe hulp nodig... wie van de kindjes had nu werkelijk reflux??? en wat werkt bij jullie... want hier begint me echt de moed in de schoenen te zakken. K.ick heeft ondertussen 5 flessen van de nieuwe voeding op (allergy care) maar heb het idee dat het allemaal alleen maar erger wordt. Ik weet het niet meer. Hij krijgt ranitidine en dieet melk en nog gilt hij alles bij elkaar. Vannacht ben ik echt gebroken en heb een potje zitten huilen.. als dit niet beter wordt eis ik van het ziekenhuis dat ze hem gaan opnemen. En hem gaan observeren want hij heeft echt pijn!!! sorry meiden voor ego bericht... manlief ligt nu met ons manneke op bed en is eindelijk even rustig vanaf 2 uur is hij onrustig geweest tot 7 uur vanochtend.
Oh rensje wat naar. Als t vanmiddag nog zo door gaat gewoon huisartsenpost bellen. Zo kan je toch niet tot 2 januari zitten...
@ Rensje -> Ruben heeft verborgen reflux. Maar dat gillen/krijsen is niet normaal hoor! Of hij moet ondertussen al een ontstoken slokdarm hebben ervan! Wat wij doen? Voeding goed indikken, half uur na de fles nog omhoog houden. Bedje schuin, box schuin, kinderwagenbak schuin en op de buik laten slapen. Maarre, hier had Ruben dat ook, ik zat echt bijna 24 uur met hem op de arm in het begin. Kreeg toen frisopep, 4 dagen dacht ik echt dat het niet hielp. Hij sliep nog altijd niet, ja vaak wel de nacht, maar wel op mijn arm. En ineens op dag 5 leek alles over. Dus misschien is dit ook zo bij jou het geval? Las dat hij pas nieuwe voeding heeft? @ Biancah -> knappe Joris!! @ Zonnestraal -> hier is het ook wakker - fles - verschonen (hij poept altijd tijdens de fles, dus altijd erna) - op schoot - gapen - bed en word eigenlijk elke keer pas wakker voor de volgende voeding. 's Avonds slaapt hij wel maar een kort slaapje. De rest wakker tot de laatste voeding. Alleen hier nog een nachtvoeding. Maar wel al 2 nachten dat hij maar een klein flesje drinkt in de nacht. Zelfs gisteren toen hij er 6 uur tussen had gelaten. Afgelopen nacht had hij 5 uur ertussen gelaten, maar weer een flesje van 90 gedronken. Wel voor het slapen gaan had hij 165cc op. @ Sas -> hier meestal ook om 23:00 uur de fles. Hij meld zich dan ongeveer zo rond 4 uur. Soms eerder, soms later. Maar langer dan 6 uur heeft hij hier nog niet geslapen. Helaas... Maar als ik kijk naar Joris. Die heeft tot 3,5 maand elke nacht nachtvoeding gehad, hield nooit langer dan 4 uur ertussen. En ineens sliep hij door. Van de ene op de andere nacht en meteen 14 uur achtereen!! Al hoop ik dat Ruben toch sneller gaat doorslapen Hier blij dat het zaterdag is. Dan neemt vriendlief de nachtvoeding voor zijn rekening. Kan ik eindelijk weer eens doorslapen. Ben ik ook echt aan toe, ben doodop nu met de vakantie en dus ook Joris hele dagen thuis.
biancah ik weet het!! word er echt moedeloos van.... Ik snap het gewoon ook niet, tot vorige week donderdag ging het gewoon super met hem. En nu 1x is het niets meer.... Hij sliep altijd goed, en was heel ontspannen. maar nu, hij is continue gespannen , overstrekt heel erg en 2 uur na de voeding blijft hij slikken en zijn tong uit steken... ook huilt en klaagt hij veel... zelfs als hij slaapt. het is zo zielig... merk nu dat ik dit typ de tranen weer komen... sorry maar waarom gaat het nooit eens gewoon. Iedereen om me heen hebben baby's uit een boekje...slapen goed, eten goed.... En mijn mannekes moeten continue ontzettend afzien na de geboorte...!! pffff vind het echt zo klote dat ze niet happy zijn!!
mini, doe jij dat met jbpm?? nutriton??? en krijgt r.uben er geen krampen van?? Volgens de kinderarts werkt dat niet omdat dan toch de voeding omhoog komt en ze nog meer last krijgen???!! maar bij jullie werkt het dus wel?? vind het zo moeilijk om dit op eigen houtje te gaan proberen. Maar goed die kinderarts zit niet met een kind met pijn op dit moment. Ik wil alles proberen als hij zich maar wat happy voelde.
Ik moest juist nutriton geven tegen krampen en de reflux. En nu met de lactulose erbij gaat t stuk beter. En ik zweer bij puckababy. Maar meis als t niet meer te houden is gewoon gaan bellen hoor. Huisarts zelf zal pas op 2 januari weer bereikbaar zijn denk ik? Ik liet jullie gisteren toch test zien van vriendin. Ze heeft vandaag cb gedaan en die zei zwanger 1-2 hihi.
Wij hebben ook geprobeerd zonder nutriton, toen de voeding zo goed ging. Op zich ging dat ook, alleen wij merkte meteen verschil. Veel meer slikken en vieze gezichten trekken. Ook werd hij onrustiger. Meteen weer gaan indikken en het ging al snel weer beter. Wel nog dat regelmatig voeding wat omhoog komt, maar dat is stukken minder dan niet ingedikte voeding en hij word er niet onrustig van!! En als je indikt, valt het wat zwaarder in de maag en daardoor minder snel weer omhoog dan gewone melk! Krampen? In het begin, nu niet meer. Wel dunnere ontlasting, maar mijn kinderarts zei al dat het kiezen is tussen 2 kwade. Dunnere ontlasting (geen waterdiarree) of meer spugen/onrustiger. Nou dat was voor ons een makkelijke keuze. Want hij groeit verder goed, drinkt goed, dus dan nemen we die dunnere ontlasting voor lief.