Nee was in Oirlo gebeurd.... Helaas valt het niet mee Hij was door het ongeluk meteen zn hand kwijt (waren met een ketting van een machine bezig en zn collega moest even iets halen, en waarschijnlijk is in de tussentijd die ketting geknapt) In nijmegen hebben ze nog zijn arm proberen te redden, maar die hebben ze tot zn elleboog moeten amputeren.... Hopen maar dat ie goed geneest! ga even kijken of er iets van jullie berichten is blijven hangen..... ben vandaag iig behoorlijk van de leg
wat een norm ennuh, rauwe champignons helpen als je een vieze adem hebt, maar denk niet dat zoonlief m daarom heeft gegeten en dat zand is alleen maar goed voor de weerstand
Nee, voor de rest houden de meiden zich volgens mij wel aan de afspraak om te wachten tot het oktober is Fijn dat je meisjes het zo goed doen, hoop dat M snel ook naar het Martini kan gaan, wat natuurlijk weer meer rust geeft! Denk aan jezelf, wij blijven hier voorlopig nog wel rondhangen @Napoleon, dat is het nadeel van hoogzwanger zijn.. doe het lekker rustig aan, hoop dat de urine schoon terug kwam!
Jeetje nikkijane, ik vind t toch wel heftig klinken.. Ook echt niet gaaf dat ze nu niet bij elkaar zijn! Heel veel sterkte..
Nou, ik voelde mijn kindje al vanaf 15 weken, ondanks een voorliggende placenta, en er is nog geen dag voorbij gegaan dat ik niks voelde! En de kleine is echt iedere dag heeeeeel druk! En vaak de hik, haha. Ik vind het heerlijk!
ik heb ook een voorliggende placenta en voelde al heel vroeg leven achter het schaambot, iedereen gaf toen aan dat kan niet, maar ik weet zeker dat het smurf was. en heb het bijna dagelijks gevoeld. ik hoef niet meer terug naar de internist, mag zelf bloeddruk in de gaten houden en de suikers en moet bij diabetes verpleegkundige of gyn aan de bel trekken als er iets veranderd, maar ik ben mooi stabiel
Goedemorgen meiden! Ik ben weer terug na een weekje Beekbergen. Ik ga niet alles bijlezen want ben geeindigd op pag 280. Zijn er nog leuke/spannende/minder leuke dingen gebeurd hier?
Jeetje nikkijane! Wat zal je moe zijn van dat heen en weer gerace! Lijkt me geen doen. Probeer je wel een beetje rust te pakken? Jouw lijf moet ook herstellen en jij moet straks ook weer zo fit mogelijk zijn als je ukkies thuis komen.
Net controle gehad, ze kon zelfs zien hoe beeb lag. Beeb is ook al druk aan het indalen en bloeddruk was weer keurig gedaald naar 100/60 ipv de 125/85 die ik halverwege door stress had.
@Katemans... dat is schrikken zeg! Kan me voorstellen dat je daar flink van ondersteboven bent. Hopelijk kan het goed herstellen allemaal, maar heel veel sterkte iig! @Nikkijane.. fijn dat de meiden het goed doen. Al klinkt het voor jullie echt wel erg pittig. Ook voor jullie kleine man! Begrijpt hij een beetje wat er aan de hand is? Of vind hij het maar heel lastig (wat ik ook heel goed kan begrijpen!) Hopelijk liggen de meisjes snel weer samen op 1 plek en krijgen jullie ook wat meer rust! @beweging.. volgens mij kunnen ze nooit echt een vaste norm stellen. Het verschilt zo per persoon en per zwangerschap! mijn VK geeft aan dat ik het ten opzichte van wat ik gewend ben in de gaten moet houden en een richtlijn van ongeveer 10 keer per dag iets voelen. Maargoed, als ik een keer maar 8 keer iets voel en ik ben die dag heel druk geweest, weet ik ook waar het van komt... rustig zitten en met warme kruik en het mannetje is vaak zo weer actief Volgens mij is het ook hier gewoon weer je eigen gevoel volgen. hahah hebben niet voor niets een vrouwen/ moeder instinct meegekregen!! Hier vandaag lekker aan het wassen geslagen; alle babykleertjes en straks ook maar eens de flesjes, spenen en kolfspullen uitzoeken die ik nog had. Ik wil wel bv gaan geven, maargoed, heb nu lekker de tijd om dit uit te zoeken, dan staat het alvast klaar
Wat fijn dat T het zo goed doet , wel balen dat Mila nog in het umcg ligt... Mijn dochters hadden ook een hele dikke buik (hoort er gewoon bij mevrouw!) maar die bleken dus niet tegen melk te kunnen... weet niet of ze dat zo jong al kunnen testen maar wellicht is het zoiets? sterkte verder
Blerg... vanmorgen moest ik eerst de jongste twee naar het kdv brengen en daarna ff urine naar de huisarts. Voelde me zo beroerd, was echt bang dat ik onderuit zou gaan... thuis ben ik even op bed gaan liggen lezen maar ben in slaap gevallen, wordt ik net wakker, helemaal nat tussen mn benen... maar het ruikt niet echt heel zoetig (maar goed, had mn slip natuurlijk ook al sinds vanmorgen vroeg aan en dan zit er, sorry, ook wat afscheiding tussen) Buik is erg onrustig en zit dus nu met een boterhamzakje in mn slip om te kijken of er nog meer komt... Kan pas rond 2u voor de uitslag van urine bellen. Straks sowieso de vk bellen, eerst even kijken of het idd vw is (al lijkt me dat sterk, maar je weet het niet, misschien was het wel gewoon zweet
Hier heel lang geslapen. Gisteren had ik erg veel buikkrampen savonds. De baby begint nu eindelijk een beetje te bewegen, had de hele dag nog niets gevoeld. Wat raar dat je kindjes in 2 ziekenhuizen liggen. Is dat beleid, dat de 'beteren' naar Martini gaan? Je zou toch denken dat ze ook een beetje aan de ouders denken en ze bij elkaar zouden laten. Zoveel reizen is toch niet te doen?
Ik weet wel dat umcg en martini een aantal zaken verdeeld hebben, ook met oncologie bijv. zo doet het umcg geen eierstokkanker en martini wel, daar zijn afspraken over gemaakt. Maar ik gok dat ze naar het martini gaan omdat het dichter bij is voor nikkijane... of omdat er in het umcg geen plek was... Is er ook nog een kans dat ze dan naar Nij Smellinghe kunnen?
@Miepske: fijn dat alles goed is met de kleine en dat je bloeddruk is gedaald @Katemans: Ohh wat erg! Sterkte nogmaals en knuffel @Napoleon: Hopelijk is het geen vw ...
@Nikki: kan mij voorstellen dat het vermoeiend is al dat heen en weer gereis. Hopelijk wordt M ook snel naar het Martini overgebracht Sterkte meis
Nikkijane, vervelend zeg dat jullie tussen 2 ziekenhuizen moeten pendelen. Hopen dat ze snel allebei in het martini terecht kunnen. Napoleon, hopelijk is het geen vw. Nog 2 uurtjes voor je de uitslag van je urine hebt! Lekker rustig aan doen. Hier nog 2 weekjes werken. Ben vandaag echt niet vooruit te branden. Wil lekker slapen.
Nikkijane, hopelijk zijn je meisjes snel weer samen. Dit lijkt mij ook geen doen voor jullie. Hebben jullie wel fijne backup voor jullie zoontje? In ieder geval even een knuffel voor jullie!! Napoleon, hopelijk geen vw, ik moet zeggen dat ik nu ook veel meer waterige afscheiding heb, kan ook echt niet zonder inlegkruisje anders heb ik ook zo een nat slipje. Beetletje, sterkte op het werk, de laatste loodjes zijn zwaar he. Katemans, jeetje wat een nieuws, kan me voorstellen dat je van slag bent, hopelijk hersteld je oom goed.