Hey wat superr!!!! Gefeliciteerd!! Hoop dat alles goed is gegaan en dat je nu heerlijk kan genieten van je dochter!! Mooie namen hoor!!!
Kimmikim,proficiat!!!!!het leek wel een olifantendracht jouw zwangerschap,het duurde zo lang. Ik hoop dat je een mooie bevalling hebt gehad en een prachtige dochter, geniet er van😄
Kimmikim proficiat!! Hier alleen nog steeds af en toe voorweeen. 19 nov. weer naar de gyn. Ik denk dat hij dan wel even zal onderzoeken. Ik hoop echter dat hij eerder komt!Last van bekkeninstabiliteit, dus di tmaakt het nog zwaarder allemaal. Ben benieuwd wie de volgende is....
Vandaag is het dinsdag de 13de, ik ben half spaanse en in spanje bestaat niet vrijdag de 13de maar wel dinsdag de dertiende, wie weet wordt het vandaag mijn geluksdagje, of Die van jullie uiteraard😄😁
bedankt meiden Jullie allemaal mega succes met de laatste loodjes!! ik vond ze het pittigste.. maar geniet er intens van want het is dus geen cliche dat je je buik gaat missen.. IK MIS HEM VERSCHRIKKELIJK EN IK WIL HEM WEER!!! och ik hoop dat moeder natuur iets heel moois voor ons in petto heeft!
Ook hier even een bericht! Afgelopen zondag bevallen van twee jongens!! S. was 3090 gram en J. was 3165 gram. Alles goed en dus mochten we snel met zijn allen naar huis!!
Lieve dames, ik ben 15 november om 13:26u bevallen van een prachtige zoon, de bevalling ging super maar na drie kwartier, tien ze zijn temperatuur wouden opmeten stortte mijn wereld in elkaar. Ze kregen de thermometer niet in zijn anus,Die was blijkbaar niet af en de darmpjes kwamen niet tot de uitgang, met spoed stonden allerlei specialisten rondom ons en werd de baby meegenomen. Vrijdagmiddag werd hij al geopereerd,3u microchirurgie, zijn anusje werd helemaal gereconstrueerd en met darmkanaal verbonden. Om 20u mochten we weer bij hem, hij stelt het prima, ik ben zo trots op mijn kleine Man hij heeft zelfs niet gehuild en minimale pijnstillers gekregen. Zondag mocht ik het ziekenhuis verlaten weliswaar zonder hem, mijn hart was gebroken ik wens dit echt aan niemand toe. Ik ga nu s'ochtends tot 14u naar hem toe want moet er ook zijn voor mijn 3 andere kleintjes. Hij zal misschien met kerst thuis zijn, dat zou echt mijn mooiste kerstgeschenk zijn. Hij wordt super goed verzorgd op de Afdeling néonatalogie in een brussels ziekhuis (40km ver van mij),Hij heeft zijn eigen 3 persoonlijke verpleegsters😘en wordt serieus in de watten gelegd want hij is zooooooo moooooooooi😉
Proficiat meisje en dikke knuf hoor. Lijkt me ook verschrikkelijk! Gelukkig doet hij 't goed. Ik duim dat hij snel mee naar huis mag!
Jeetje leli, ik lees dit met een brok in mijn keel... pffff wat erg voor jullie! blijf sterk en jullie mannetje knapt hopelijk snel op!!! dikke knuffel!!
Dat is schrikken leli! Maar wat fijn dat de operatie zo te lezen goed is gegaan. Nu hopen dat hij met kerst sterk genoeg is en dat hij naar huis mag. Sterkte deze tijd.