@ellenore: jij hoort er zeker bij hier, en je ervaring kunnen we ook goed gebruiken! wel knap dat je nog zo lang gaat wachten! als jij officieel gat klussen dan ben ik misschien al mama!!! hihi @roses: fijn dat je een leuke vakantei hebt gehad! lekker uitegrust geklust tijdens je ei! ben benieuwd of dat wat opleverd!!!
Heb me net een ongeluk gezocht zijn we zomaar verplaatst. Maar goed ik heb ons gevonden. @ de nieuwe meiden, gezellig welkom @Bregje wat fijn dat de echo er goed was. Ga je het nu vertellen of wachten jullie nog ff? ben je nog steeds zo misselijk?
hey meiden! iedereen lekker weekend gehad?? was ff zoeken naar de topic!! hihi zijn we nu een echt clubje! Wij hebben het nog steeds aan niemand verteld maar er zijn wel mensen die ons verdacht beginnen te vinden.....mijn zwage schonk gisteren wijn voo rmij in, ik kon voordat het glas halfvol was nog ho zeggen, maar ik heb het opgedronken om niet te verdacht te zijn...maar voelde daarna wel een beetje schuldig ik hoop dta het helpt dat ik heel rustig gedronken heb met water tussendoor..... verder is hier de cv ketel kapot gegaan...balen de verwarming is op hol geslagen en we hebben wel geen wel geen wel geen wel geen warm water...stond ik vanmorgen met shampoo in mijn haar onder een jawle koude douche...... morgen maar een installateur zoeken.....
@marjon: met de misselijkheid valt het nu al ruim een week reuze mee! alleen last van maagzuur en mijn darmen die werken geloof ik helemaal niet meer.... heb net online een positie broek besteld! heb nog maar 1 broek waar ik de knoop dichtkrijg.....eigenlijk wil ik nog geen positie kleding maar met de knoop is niet zo handig en 's avonds is mijn buik echt opgezet en zit een normale broek voor geen meter meer!
Jaaaaaaaaaaaaaa!!!!! Dankzij bregje heb ik ons topic weer gevonden en ik heb me toch een ongeluk gezocht !!! @ Roses.. Bruin is Oud idd.. maar vanaf dat ik met me pil gestopt ben is het al geklooi... Dit is de eerste x dat ik vanaf 7 Januari alleen OUD bloed heb verloren (1 tot 1.5 dag)... tot nu toe nog geen bloed We wachten geduldig af of me cyclys nu in de gaten heeft hoe hij eigenlijk hoort te werken !! Denk dat testen weinig zin heeft dus wacht eerst nog een tijdje af @ bregje, thnx voor je tip Hihi.. hoever ben je nu precies? hihi ennuh die positiekleding hoort erbij joh en tegenwoordig heb je ook echt mooie kleding ervoor
@ carola: fijn dat je ons wee rgevonden hebt, ik geloof dat meer meiden het niet kunnen vinden want het is verdacht rustig...ik ben nu 9 weken en een dag (staat in mijn banner) ! mijn garnaaltje is ongeveer 3 cm nu! ongelofelijk dat ik al echt een buik krijg!! heb inderdaad wel leuke kleding gezien hoor en een dikke buik is natuiurlijk kei leuk, alleen dat tussenstadium nu.....mijn kleine nichtje zei dat mijn buik dik was, en daar achteraan zei ze zeker te veel gegeten.....die is drie en half...... maar die borsten, elke ochtend denk ik weer wow!!!!
Whahahaha Wat grappig dat je nichtje die 'dikke buik' koppelde aan zeker teveel gegeten !! Schattig zeg die kindjes met hun reactie's soms... ennuh 9 weken alweer.. Leuk zeg !! Hier gaat alles goed.. Nog steeds geen bloed te zien dus krijg steeds meer hoop op die normalere cyclus Ben hier zo blij om We wachten dus rustig verder... Zijn er meiden die weer bijna op hun NOD dag zitten? xxx
Ha ladies, ik schrok al! Stond er in eens een novembermeiden-topic met maar 1 reactie erin! Gelukkig was toen wel direct duidelijk waar ik moest gaan zoeken, en zowaar, ik heb het gevonden! Hier breken de spannende wachtdagen weer aan. Uitgaan de van een cyclus van 28 dagen, zou ik vandaag ongi moeten worden, maar er is nog niks aan het handje. 'Vroeger' had ik volgens mij een cyclus van 4 en een halve week, dus dan zou ik nog even wat geduld moeten hebben. Zowiezo wil ik voorlopig nog niet testen, ik heb namelijk eigenlijk nergens last van. Behalve dan dat ik afgelopen weekend met vrijen echt enorme buikkrampen kreeg nadat ik klaargekomen was. Het leek echt heel erg menstruatie-achtig, dat heb ik echt nog nooit eerder gehad. Sindsdien nog niet weer seks gehad, dus of het eenmalig is weet ik niet, dat merken we binnenkort wel. Bergje, leuk dat je de kinderwagen al hebt! Jammer dat je hem nog goed moet verstoppen, maar je kan er vast snel genoeg mee gaan pronken . Weet je al hoe je het gaat vertellen aan je familie en zo? Carola, balen dat je nog steeds van die vage bloedingen en zo hebt! Ga je binnenkort een keer naar de huisarts, of laat je het nog even op z'n beloop?
Sinds 7 Januari 1 x beetje bruine afscheiding gehad... daarvoor veel vaker.. en dan ook echt bloed.. dus ik ga ervanuit dat het nu wel wat beter word.. w8 het dus nog ff af Had me voorgenomen als ik begin maart hier nog last van blijf houden om dan ff langs de huisarts te gaan.. maar moet t wel echt bloed zijn en vaker dan nu..
@piekie: spannend weer dat je in de w8 staat....ik duim voor je! het zou wel gezellig zijn als er nu eens wat zwanger bijkomen!! ik heb vandaag de baby van mijn zusje in de tummy tub gedaan, zo gaaf!!! Ook heb ik vandaag bij de baby dump de 'blije doos'opgehaald er zaten echt hele leuke dingen in! en helemaal geen folders! vorige week heb ik trouwens een afspraak gehad met moeders voor moeders omdat ik hier aan mee wilde doen. Helaas mocht ik niet mee doen omdat ik een bloedtransfusie heb gehad....jammer dat dat nergens stond vermeld..... ik hoop dat het met iedereen goed gaat hier! nog meer mensen op het w8 bankje??
Gevonden november meiden!! Wat een zoektocht! Anyway...ben er even tussenuit geweest. We hebben namelijk een groter huis op het oog dus waren beetje afgeleid. Ik hoop dat die afleiding mijn fabriekje ook goed heeft gedaan. Ik heb nog geen normale cyclus maar we hebben nu 2 weken lang om de dag geklust. Geen idee wanneer ik ongesteld moet worden dus vandaar, vriendlief levert geen commentaar . Uitgaande van de langste cyclus moet ik eind januari. ongi worden. Uitgaande van mijn cylus voordat ik de pil begon te slikken is dat de 25e. Spannend!!! @ Carola, vervelend dat de bloedingen blijven. Misschien is je baarmoeder met een grote schoonmaak begonnen voor jullie wondertje @ Bergje..Iedereen begint nu wel erg benieuwd te worden hoe je het gaat vertellen!! Heb je al een script liggen?! @ Piekie, vandaag je NOD! Jeetje ik heb echt op tijd het forum gevonden. Ik duim voor je dat het uitblijft!
Piekie, Nog steeds geen duivels? Spannend hoor @ Mumm Leuk zeg een groter huis op t oog ben erg benieuwd of dat m ook uiteindelijk gaat worden!!
Nee, hier nog niets. Maar mijn vorige cyclus was 38 dagen, dus alle kans dat deze ook gewoon wat langer duurt Ik ben momenteel ook niet echt bezig met dat gister mijn NOD was. Ik wil pas over een week of zo testen, en mezelf vooral niet gek maken! Vorige keer voelde ik echt vanalles, waarvan een hoop vast veroorzaakt door het 'willen voelen'. Dat wil ik eigenlijk voorkomen, dus alleen voelen wat ik echt voel. En dat is momenteel erg weinig . We gaan het wel zien! Leuk Mumm, dat je bezig bent met een huis. Wij zijn ook aan het rond kijken. Manlief heeft binnenkort een functioneringsgesprek, als duidelijk is wat daar qua salaris uitkomt gaan we met een adviseur om de tafel zitten. Op internet kan je wel globaal uitrekenen hoeveel hypotheek je kan krijgen bij een bepaald maandbedrag, maar dat is nooit toegespitst op je eigen situatie. Waarschijnlijk kunnen we meer krijgen dan uit die berekeningen komt. Sowieso willen we absoluut niet op onze max gaan zitten (dat is echt een eng bedrag, we hebben allebei een goede baan met dito salaris), maar we willen wel weten waar we concreet naar opzoek kunnen gaan. Groetjes!
gezellie IQ test altijd leuk met pen en papier achter de tv! ben vast wel dommer nu door de hormonen! doe in ieder geval veel domme dingen!
Gisteravond weggeweest, dus de IQ-test niet gedaan. Misschien binnenkort nog een keer via internet of zo. Maar waar kwam je op uit? Of durf je dat niet te zeggen Verder nog geen nieuws te melden... Of dan dat ik vannacht voor het eerst in jaaaaaaren 's nachts moest plassen. Dat is echt irritant! Eerst er achter komen dat je wakker bent en dat je naar het toilet moet. Dan bedenken of je het nog op kan houden. Draai, draai, draai ik wil er niet uit, ik slaap wel weer verder. Ik moet écht plassen. Dan maar echt wakker worden, bah. Brrr koud, waar zijn mijn pantoffels? Stommel stommel naar beneden, manlief ook weer wakker (sorry). Dan even goed uitwateren. Phoe, wat een opluchting! Maar ik was toch vlak voor het slapen nog geweest? Heb ik dan zoveel thee gedronken? Niet meer dan anders toch? Snel weer naar boven, hup het warme bed in. En dan eindelijk weer verder pitten! Hopelijk was dit eenmalig! Mmm, als ik dan verhalen hoor van vriendinnen over dat ze tijdens de zwangerschap continu naar het toilet aan het lopen zijn... Nou ja, je moet er iets voor over hebben
@ piekie!! hier duf ik het wel te zeggen het 98 maar het ergste van alles is dat vriendlief 104 scoorde!!!! dus nu noemt hij mij DD dom en dik ..... vandaag kwam met de post mijn bestelde positie broek...en wat denk je??? kreeg de knoop niet dicht...vriendlief lag helemaal in een deuk! piekie dta van dat plassen heb ik twee keer per n8.......maar ja voor het goede doel het positieve is dat ik zo moe ben dat ik ook wel weer verder slaap. ik hoop dat het bij jou een goed teken is!!! ben erg benieuwd!!!! @ allemaal....waar is iedereen?????