heb nu al moeite met weg werken v mn buik . wie heeft hier ervaring mee? ben nu ongeveer 6.5 wk . is dit normaal gr gerda
Hoi Gerda Ik denk niet dat het je buik is. Maar meer je darmen die aan het opzetten zijn. Je baby is nog zo klein om een grote buik te hebben. groetjes lieverdjuh
ja ik denk ook eerder je darmen. Ik kan me dat nog heel goed van het begin herinneren vooral in de avond had ik een enorme buik. Heel dik en ik leek wel ruim 4,5 maanden zwanger. Later werd het minder en kreeg ik echt een zwangerschapsbuik. Je bent nu 6,5 weken zwanger denk dat de vrucht kleiner is dan een cashewnootje.
Hoi Gerda, Ik had hier ook last van. Het zijn idd je darmen die opgezet zijn. Je ingewanden maken plaats voor de baby. Ik droeg gewoon geen strakke truitjes meer en op een gegeven moment interesseerde me het ook niet meer en zei ik dat ik wat te veel gesnoept had Succes... Kus Toys
Wat eerder geschreven hebt, klopt wel. Dat neemt niet weg dat die buik er evengoed (weliswaar door darmen) er zit. Tsja.. niet wegwerken zou ik zeggen, maar lekker van genieten!
we hebben het nog aan niemand verteld we willen wachten tot de echo over 3 wk . dus daarom is het wel lastig .gr gerda
Ik snap helemaal wat je bedoelt. Ik heb nu ook al het idee dat ik al zoveel dikker aan het worden ben. Gewoon een heel opgezette buik en mijn broeken zitten echt al strakker hoor. Ik weet niet hoe het komt misschien omdat het de tweede zwangerschap is. Ik zei gister nog tegen mijn man straks is het een tweeling ofzo haha. We zien wel.