wie weet antwoord op mijn vraag

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door toerist18, 20 mei 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. toerist18

    toerist18 VIP lid

    23 okt 2005
    8.317
    1
    0
    ik maak babymutsjes met naam
    Nederland
    ben nu 34 weken zwanger, en had al een paar keer last van buikpijn s'nachts, een zeurderig gevoel, menstruatie achtig.
    Soms gaat dit over in steken in de zij, als ik me omdraai in bed, en vannnacht werd ik er misselijk van, het is m'n hele onderbuik,
    en ik kan er niks aan hebben, ook moet ik veel winden laten.
    Het is aan wezig constant,maar soms gaat het weg en komt het weer terug. Ben wel benieuwd wat dit is indalings weeen of oefenweeen?
    Met een kruik op m'n buik is het wel fijn,lopen is niet lekker.
     
  2. Inky

    Inky Fanatiek lid

    12 mei 2006
    3.195
    0
    0
    Leerkracht
    Mss je darmen? Ik weet niet hoe je stoelgang is. Maar mijn stoelgang was een tijdje niet zo geweldig en dat zette door in buikpijn e.d. Mss een lauw glas water op nuchtere maag proberen zodat je darmen goed gereinigd zijn?
    Ik weet niet wat voorweeën zijn (ja weet het wel maar heb ze niet gehad)
     
  3. susanne1979

    susanne1979 Fanatiek lid

    13 mei 2006
    3.799
    1
    0
    verzorgende
    Limburg
    Ik denk ook dat het je darmen zijn. Je kindje word nu steeds groter en duwt tegen je darmen aan, waardoor je daar last van kan krijgen.
     
  4. noura

    noura VIP lid

    27 apr 2006
    8.819
    0
    0
    het kan van alles zijn, mischien je darmen, mischien indaling, bandenpijn. maar als je dit soort vragen hebt, lijkt het mij verstandiger om ze aan je vk te vragen.
     

Deel Deze Pagina