Hoi Meiden, Ik ben ongesteld....Raar verhaal!! Ik was donderdagnacht enorm misselijk, paar keer overgeven, beroerde nacht. We hadden goede hoop, en deden vrijdag al een test want konden niet wachten tot zaterdag.... een dubbele streep!! Wij blij 's avonds had ik heel erg veel buikpijn, toen ik naar de toilet ging bleek dat ik echt héél erg ongesteld was geworden! Teleurstelling dus, vooral na een positieve test!!! Had ik nou maar gewacht met testen tot zaterdag Dan was de teleurstelling wat minder erg geweest! Maar we gaan voor de 3e ronde! Nieuwe kansen!
Hey girls, Ik werd vanochtend wakker en veegde rood bloed weg, nu heb ik toch het gevoel dat ik ongesteld ga worden. Ik hoop van niet natuurlijk! Ik houdt jullie,op de hoogte. Dames die ook ongesteld zijn geworden jammer en snel op naar de volgende ronde! Klussen met die handel. Idd een raar verhaal met je test en ongesteldheid. Fijne dag nog allemaal. X
Liefde je had meerdere pos testen toch ? Ik was bij de eerste gewoon de eerste 3 mnd ongesteld dus wil niet altijd wat zeggen hoor ...zou eind van de week gewoon weer ff testje doen kijken of hij niet lichter is geworden ..suc6 meid ..meiden met ongie balen grrr ..hier gister helder rood bloed tenminste ook niet helemaal helder ..sinds gister dus tampon gebruikt constant en er zat elke keer alleen maar klein beetje bruin oud bloed op aan een kant . Normaal is het al jaren hoppa gelijk hele zooi rood ..als ik uit ga van vorige cyclus 37 dagen had ik pas over 4 dagen ongie moeten worden en zat ik onder de puisten en opgezette buik . Vraag me dus af als het niet doorzet dit weekend of het geen innessteling kan zijn anders .?? En hoeveel dagen na innessteling zou je evt min pos kunnen testen ? ..zijn er nog dames die nog moeten testen ook ?
Jee dames ik word een beetje gek van mezelf.. Borsten doen echt pijn en tepelhof veranderd van vorm.. Ik heb donderdag avond een steek in mijn rechter lies gehad.. en gister ochtend weer.. Toch test ik negatief.. Kan dit bij t ontpillen horen nog?? Tis mijn 2e ronde... Of is t toch wel misschien iets en moet ik geduld hebben???
Kán bij t ontpillen horen ja.. Maar het kan ook zijn dat je eisprong iets later was, waardoor je nog negatief test, mocht je toch zwanger zijn... Ik zit een beetje in dezelfde situatie..ook 2e ronde, voel vanalles maar er gebeurt niks! Even afwachten dus nog.. @Grieby: Normaal gesproken is een innesteling toch ongeveer 5 dagen na de eisprong..? Dus zouden daar nog iets van 9-10 dagen wachttijd tussen zitten volgens mij..
Dus als je tepels veranderen van vorm..dus groter worden kan dit ontpillen zijn?? Ik vind dat namelijk nogal raar.. ik moet zowiezo donderdag pas ongi worden.. en ik ben erg ongeduldig.. haha Ik ga dinsdag mijn huisarts bellen over mijn veranderende tepels.. wil toch zeker weten dat t niks ernstigs is ofzo..
Dames, weten jullie dat. Ik ben nu dus ongesteld geworden, 7 dagen na nod. Hoe ga ik nu mijn cyclus berekenen? Ik had altijd een cyclus van 25 dagen. Hoe nu verder?
@ Stephie; specifiek over de tepels weet ik niet, maar dat kan een zwangerschapsymptoom zijn, en die kunnen erg lijken op ontpilklachten. Heb je ook een donkere rand? Dat heb ik sinds 2 dagen..
Sorry er ging iets mis hier boven.. @ Stephie; specifiek over de tepels weet ik niet, maar dat kan een zwangerschapsymptoom zijn, en die kunnen erg lijken op ontpilklachten, en andersom. Heb je ook een donkere rand? Dat heb ik sinds 2 dagen.. @ Snoopy; ik zou dan denken 25+7 dagen= cyclus van 32 dagen.. en dan 13-14 dagen daarvoor de eisprong..maar is ook niet zeker dat het weer 32 wordt natuurlijk
Donkere rand heb ik niet.. Wel zijn mijn tepels roder.. En lijken mijn tepelhoven lichter van kleur en ze groeien.. Er komt een randje bij... Ik heb echt last van ene dag rechts andere dag links.. Ene ker met andere keer zonder aanraken..... ?
Oh erg he,dat heb ik de vorige ronde gehad,toen had ik ook een positief,maar werd wel ongesteld...sterkte...weet hoe je je voelt
Hoi allemaal, Ik ben gister nog bij de HA geweest, bloedtest gedaan. Leek inderdaad op een vroege miskraam. De HA zei dat het best vaak voorkomt, maar dat 80% het in dit vroege stadium niet in de gaten heeft omdat het tegelijk of rond de menstruatie valt. Maarja, ik heb een mooie cyclus en we gaan voor ronde 3 Dit wordt onze maand....
hey meiden ik heb even jullie advies nodig... Ik zit ong. 5/6 dagen voor mijn nod. Ik heb sinds gisteren de hele tijd krampjes in mijn onderbuik voornamelijk echts onder. Ook zijn mijn borsten wat gevoeliger als normaal. Ook heb ik met het plassen allemaal witte vlokjes in mijn urine
hey Sorien, ik had precies hetzelfde als jou, ook al eerder dan 5/6 dagen voor NOD. behalve de witte vlokjes dan in de urine. het is denk ik voor ons moeilijk te zeggen, omdat de klachten die je hebt ook vaak wijzen op je menstruatie die eraan zit te komen. toch maar even geduld hebben denk ik, tot je NOD. ik hoop voor je dat je zwanger bent, of anders dat het gauw raak mag zijn. rot he, wachten... succes!
@ Sorien; Het is inderdaad moeilijk te zeggen wat die symptomen betekenen..Net wat born2bfree zegt, we weten allemaal dat het 2 kanten op kan gaan dus dat helpt je nog niet echt verder.. Ik had vorige week ook veel vlokjes in mijn urine, maar nu niet meer.. Heb nu wel last van menstruatiekrampen en veranderingen aan mn borsten (gevoeliger, aders zichtbaar)..maar niet zwanger en ook nog niet ongesteld..dus ga er maar vanuit dat de menstruatie eraan komt. Ik durf eigenlijk ook niet goed te testen, want als het negatief is, is de teleurstelling er toch..en dan vooral na het verhaal van Liefde1987, dan ben je eerst helemaal blij en dat wordt dan meteen weer weggenomen, dat is nog moeilijker lijkt me. Hopelijk is het bij jou anders en ben je zwanger! Hoe lang ben je nu aan t proberen? @ Stephie: Hoe gaat het nu?