Lekker met een Pianola in de tuin, beentjes omhoog. We noemen deze ijsjes ook wel "bijstandscalippo's" bij ons thuis, maar iets zegt me dat dat politiek incorrect is. Bekijk bijlage 577852
Bekijk bijlage 577854 Nog steeds vakantie aan het vieren met gerichte aandacht voor de bourgondische levensstijl (heel mindfull ).
Het werd vandaag ineens megamooi weer, dus ik heb de hangmat weer opgehangen... Bekijk bijlage 577860
Wat chill zeg! Ik wil soms ook dat ik dat zo kan besluiten. Maar ja werk verplichtingen etc! Gelukkig zit ik nog 2 dagen in de Spaanse zon Veel plezier!!
Het mooie uitzicht van de één, betekent keihard werk voor de ander.., er ligt daar ongeveer een kuub of 50 aan hout in 2 meter stammen, die we allemaal nog moeten zagen en en splijten. En Boy, hebben we er geen zin in...
Gelukkig kun je er wat frustratie in kwijt Maar ff serieus: wat een werk zeg! Kun je er geen mindfullnessretraite omheen verzinnen? Mindfull hakken in rustieke stilte voor randstedelingen ofzo. Dan kun jij daar gewoon blijven liggen.
#opvakantieLandalZutendaal Ik probeer al 3 kwartier op te staan en naar bed te gaan. Gi aangekomen en zoals altijd op vakantie de eerste nacht niet kunnen slapen. Ja, van 2.30 tot 7u toen er een stuiterende zoon naast mijn bed stond. Gaaaap....dan nog maar een glaasje turqoise pepermuntlikeur
Kind ligt in bed, afwas gedaan, nu een blog bericht schrijven. Drinken: een kop gember thee, muziek: Spice Girls- Wannabe, ik heb op YouTube een favo lijst gemaakt met vreselijke muziek. Na de Spice Girls komt Vanilla Ice, Céline Dion en Madonna ( en vele anderen )
Bekijk bijlage 577881 Alle koffers ingepakt dus vond dat ik wel een wijntje verdiend had. Als we terugkomen zijn ze eindelijk klaar met verbouwen en is de troep weg. Kan niet wachten!!
Bekijk bijlage 577882 Al ruim half uur geleden maar was net even in de tuin. En lichtelijk verbaasd over hoe groot de bloemen zijn van onze 2 rozen klim planten. Echt prachtig! Hele tijd terug bij de Lidl weg gehaald.
@Uilenmama Je hebt ook paketten van een bepaald merk waar je alleen water aan hoeft toe te voegen. Het logo is met een amerikaanse vlag erin. Super handig en prima te nassen.
Ik lees mooi Zutendaal. Hoe is het park/omgeving? Midden augustus gaan wij er naar toe. Geniet van jullie vakantie.
Bekijk bijlage 577885 Op mijn zoontje zijn kamer is het veel te warm, dus heb ik zijn bedje even bij mij neergezet. Kan zo intens van dat slapende hoofdje genieten!!!!!!