Ons is ook gezegd tijdens het GP dat als we het ooit om willen zetten in trouwen, het alleen in de gemeente kan waar we het GP zijn aangegaan. We kunnen het trouwen simpel omzetten dmv formuliertje. Dit kost iets van 50 euro. We kunnen ook kiezen voor ceremonie en dan betaal je gewoon de normale trouwkosten.
Ik weet niet of je toevallig ook voor de kerk wil trouwen? Dan kun je eerst het GP-schap in je eigen gemeente om laten zetten en later elders in een kerk trouwen.
Weet ik, ik ben zelf ook weddingplanner Over het algemeen leggen wij ook contact met collega's in het buitenland en zijn we het aanspreekpunt in NL. Het is maar net wat het bruidspaar prettig vind. Over het GP: ze willen het wel gaan veranderen. Nu word er nog aangeraden het GP te ontbinden en dan gewoon op de normale manier te gaan trouwen