Nou de titel zegt het al. Wie is er ook gestript rond dat termijn en wat deed het bij jou? Mij gaan ze proberen vrijdag te strippen. Vraag is of het kan natuurlijk, ga der maar voor het gemak vanuit van niet. Maar ik ben wel even benieuwd naar ervaringen van de dames hier??
Toevallig gisteren een bekende van mij met 40+1 gestript en 10 uur later bevallen.. dus hoop voor jou dat zelfde is
Hier gestript met 40, 40+2 en 40+4 helaas zonder resultaat. Maar had er alles voor over om het een zetje te geven ook voor eventueel zonder resultaat. Uiteindelijk op verzoek ingeleid bij 40+5 Bij een volgende zwangerschap zou ik het zo weer doen. Hopelijk helpt het bij jou wel!!!
Bij de oudste gestript met 40+5 en 's nachts kreeg ik de eerste weeën. Bij de 2e met 39 en 40 weken gestript, maar geen resultaat. Succes!
Gestript met 40+2, met een krappe cm ontsluiting. De volgende dag in het zh (na ctg) 3 cm. Vliezen zijn gebroken en 4,5 uur later bevallen.
Ik ben op eigen verzoek gestript met 40+2. Vlos wilde het eigenlijk eerst niet doen omdat het 9 van de 10x niks doet, of alleen zorgt voor hele dsg gerommel en voorweeen. Ik heb toch door gezet. Mijn risico als het alleen gerommel opleverd, ik heb het dan iig geprobeerd. Dit was de 2e dus ik had het geluk dat ik al 1 cm ontsluiting had en ze er goed bij kon. 11 uur gestript en rond 17.00 uur begon het een beetje te rommelen. S nachts om 2 uur geboren. 1e ben ik met 41 weken paar x gestript. 1e keer niet mogelijk ivm potdicht zitten. Ze heeft toen flink zitten woelen om het te prikkelen. 2e keer had ik iets ontsluiting maar deed niks. 3e keer begon het s avonds te rommelen en is ze de volgende dsg geboren. Maar goed, of dat door het strippen komt is de vraag. Ik was toen 41+6 dagen.
Hier op verzoek gestript met 40.1 toen wel al wat ontsluiting en bmm verweekt etc.. het heeft niks gedaan alleen voor voorween gezorgt.. toen met 40.3 weer gestript was wat pijnlijker en toen had ik al 4cm geen weeen.. deed verder niks toen hebben ze me vliezen gebroken omdat ik er blijkbaar wel al rijp en klaar voor was.. toen is me zoon binnen 2 uur geboren ! Succes