Ik ben zelf een absolute nub-nerd , dus daarom extra nieuwsgierig wat jullie hiervan vinden. Kom maar op meiden, ik ben reuze nieuwsgierig . Echo is gemaakt met 13wk+1dg. Dank alvast voor het turen .
Ha RoGiJuLi, Oh wat erg, ik ben nog erger dan een nub-nerd . Ik had geen idee dat ik tegen een ruggetje zat aan te kijken . Thanx voor je reactie !
Je kijkt inderdaad tegen zijn rug aan die mooie zwarte lijn die je ziet is zijn van onder het hoofdje naar zijn kontje is zijn ruggengraat. Zijn hoofdje iets naar boven gekanteld en volgens mijn daar links zie je 2 billetjes
Lovewinnie, dank voor de uitleg . Ik geloof dat ik het ruggetje nu zie ja . Angel78, voor jou dus ook al direct duidelijk . Ik dacht toch even een klein mannetje te zien . Nog maar even wachten tot de 20 wk echo dan .